رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی misshadis

mohamadTIGGER

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MissHadis.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: عکس معلومه 

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_002.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 
عذرخواهی میکنم 
من که توهینی داخل این اسکرین شات نمیبینم 
در ضمن اون جمله هم که نوشتم کادو برای بابا مامانت میفرستم توهین نیست (کادو نشانه قدردانی هستش نه توهین )
شما زحمت بکشید از چت های قبل و بعد هم اسکرین شات بگذارید تا مشخص بشه موضوع چی بوده که حتی نیاز شده من این حرف هم به شما بزنم 
و طبق شناختی که مدیران از شما دارند و سابقه ای که به دلیل های بی احترامی های پی در پی موت شدید نیاز به توضیح بیشتری ندارم 

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل ZeUsIran.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: به دلیل بلد نبودن نتونستم عکس پیدا کنم .پوزش

• توضیحات: من در حال جم کردن ss و انجام کار در medic بودم با دو نفر که اسماشون تو اس اس هست رو به رو شدم و اونا منو به کنار پمپ بنزین هدایت کردن و با من در باره ی یک پلیر حرف زدن با بی احترامی بد از سر گرفتن دعوا به من توحین کردن و به من شلیک کردن و بعد از کیلل کردن من به من اس ام اس دادن و فحاشی کردن بدونه بلیل من از شما تقازا دارم که این دو پلیر را از سرور ارساکیا محروم کرده من تا به حال شکایت ازم نشده که به کسی بی احترامی یا اورا کشته باشم ممنون از شما دوستانه عزیز

• شاهد ها: فقط خودم بودم همه چی در ssها معلوم هست اگه نکاه چت ss ها کنید و ببینید اول CMD Call 110 چی نشوشته معلومه

• مدرک/عکس یا فیلم:

1a7aab93771f0b6a1e8c7c07a73b5f0e.png

68c31dbcbd4bb1d2537a7fec8ddc65cd.png

c929bb866e8821934a9c46794623a51a.png

85ec657718fb4d9ff861120e714912d5.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...