رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از بی قانونمند ترین ادمین

Sinaw

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Valor.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: No-Body

• توضیحات: با سلام خدمت شما تمامی دوستانی که این شکایت رو میبینند.

بنده همونطور که ادمین های حاظر روز 2019/05/26 بودند دیدند که بنده توسط Ali به SF گِت شدم و درباره‌ی مرخصی حرف زدیم و قرار شد مرخصی من تا آخر خرداد ادامه داشته باشه ولی چون حرف های راست و بدون ترس به خانم Meli که احساس میکنم وقتی بهشون گفتم شما از قانون هایی که تودتون میزارید سرپیچی میکنید ایشون فشار خونش خیلی زیاد شد و چون خودش جوابی نداشت برای ترس بنده به آقای Ali گفتند که من همین حرف ها رو به Ali هم گفتم. (یک سریع موضوع در مورد پارتی بازی های اخیر بود که نمیشه مطرح کرد)

بنده هم گفتم مرسی که گفتید و از سرور رفتم و بعد از ظهر همان روز دیدم که ادمین نیستمو برامم مهم نبود و حتی دیگه زحمتی ندادم که بیام داخل سرور چون میدونم توش چه خبره...

همونطور که در UCP من قابل مشاهده هست من آخرین آنلاینم قبل دیموت شدنم یعنی تاریخ 2019/05/26 هست و امروز دوستم گفت که بن شدی!!! جا خوردم و فهمیدم خیلی دیگه فشار خون در Meli زیاد هست ? بی دلیل دیموت شدنم اصلا مهم نیست و به.... رفیقام ولی میخوام بدونم وقتی من حتی تو سرور هم نیومدم چطور میتونم برای تیم کارکنان مزاحمت ایجاد کرده باشم؟ از لیدر ها تا ادمین لول Meli، خیلی تفحه هستید که مزاحمتی براتون ایجاد کنم؟ لطفا زحمت بکشید و پست رو هاید نکنید تا مثل قانون هایی که خودتون نوشتید و عمل نمیکنید نشه ?

• مدارک (فیلم یا عکس): http://agsa.arsacia.ir/players/banlog/Valor

ویرایش شده توسط Sinaw
  • دوست دارم که 1
  • چی چی 1

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام و احترام.

در 1 ساعت قبل، Sinaw گفته است:

شما از قانون هایی که تودتون میزارید سرپیچی میکنید ایشون فشار خونش خیلی زیاد شد و چون خودش جوابی نداشت برای ترس بنده به آقای Ali گفتند که من همین حرف ها رو به Ali هم گفتم.

افرادی که قوانین تأیین می کنند خود ما هستیم، یادتان باشد در تمامی کشور ها به این شکل است، برای مثال، یک کشور یک چیزی را مجاز می کند و یک چیزی را غیر مجاز، همیشه هم امکان مهاجرت وجود دارد.

بی دلیل دیموت شدنم اصلا مهم نیست

اخیراً دروغ و مهمل بافی در فروم شکایات مُد شده، حس می کنم اگر کسی از این مُد خارج هستش باید بیاد یک بار امتحانش کنه، برم تاپیک شکایت از خودم قرار بدم دلیل نداشتن صلاحیت بنیان گذاری... تجسم کنید، نداشتن صلاحیت بنیان گذاری؟ (یک لحظه یاد سرور هایی که با GameMode لو رفته من زده شدن افتادم فرض کنید مقام بنیان گذار قرار دادن بعد یک شخص با سطح بالاتر وجود دارد و جالب است که اگر سرورشون 2 ماه پیش تأسیس شده (تأسیس عظیم) شخصی که دیروز اومده میشه بنیان گذار) مشکلی نداره ما از همین لحظه شروع می کنیم با 30 روز محرومیت از سرور به دلیل شکایات چرت.

قبل از شنیدن فایل صوتی زیر دقت داشته باشید که صدای "دینگ" نشانگر یک دروغ است، دروغ ها را بشمارید. حضور استف در تیم اسپیک با بازیکنان دیگر Demote دارد.

این هم صدای شما نیست: 

من حتی تو سرور هم نیومدم چطور میتونم برای تیم کارکنان مزاحمت ایجاد کرده باشم؟

این شما نیستید، +1 دروغ دیگه.

و ...

خیلی تفحه هستید که مزاحمتی براتون ایجاد کنم؟

f232504026.gif

بسته شد.

به دلیل این حجم از دروغ و مهمل بافی 30 روز محرومیت طبق قانون زیر:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
  • هاها 9
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...