رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحش دادن به همدیگر

Ehsan031

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ehsannopo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Snax.png

شکایت دوم از:Arijuana.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا

• توضیحات: با سلام من راننده تاکسی هستم و در حالی که ایشونو به مقصد رساندم سریعا شروع به فحش دادن کرد و منم اصلا تعجب کردم دو نفر اینجوری به من فحش دادند. از من درخواست find کرده بودن که برم پیش این بازیکن و هنگامی که رسیدم فحش دادند. از مدیریت محترم سرور خواهشمندم اقدامات مربوطه را با شخص خاطی لحاظ نمایند. با تشکر      یا حق

• مدارک (فیلم یا عکس):1.jpg

t.jpg

Just Life

Best

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کی به شما فحش داد دوست عزیز؟

بنده ماشین کسی که سوار کرده بودید رو منفجر کردم و ایشون از روی عصبانیت داشت به من فحش میداد و منم جوابشو دادم!

حالا شما این وسط چیکاره ای؟ جز یه راننده تاکسی ساده سطح پایین که دنبال دو قرون پوله؟

وظیفه شما صرفا رسوندن اون بنده خدا جای من بوده نه چیز دیگه مشکلی هم با شما نداشتم که بخوام به شما توهین کنم!

HamidReza.png

لینک به دیدگاه

من نمیگم شما با من مشکلی داشتید طبق قانون به خاطر فحاشی باید مجازات بشوید در ضمن چه راننده تاکسی باشم چه هر چیز دیگه شما حق توهین ندارید           

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

هر کاره ای هم باشم حق توهین ندارید و حقتونه که مجازات بشید.

از مدیریت محترم سرور خواهشمندم اقدامات مربوطه را با شخص خاطی لحاظ نمایند. با تشکر      یا حق

ویرایش شده توسط ehsannopo

Just Life

Best

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...