رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Abuse | SaLaTiN

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
SWAT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
SaLaTiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 
کله اعضای BoSs

• توضیحات: 
با سلام و ارز خسته نباشید خدمت مدیریت محترم این آقایی که Admin 3 هستن و تو سایت هم گزاشتین مسئول رسیدگی به شکایات و... از دستورات ادمینی داخل تمامی اونت های BosS خیلی وقته استفاده نادرست میکنن  ایشون داخل Boss به خودشون اسلحه ی Sawed-off shotgun میدن برای اینکه به Boss مقدار دمیج زیادی وارد کنن و برنده شن گناه بنده چیه که باید به خاطر Abuse این آقا نفر دوم شم درخواست عذل از درجه ی فعلی سپاس

• مدارک (فیلم یا عکس): 
AG_SA_0185.jpg
AG_SA_0186.jpg
AG_SA_0187.jpg

اونت قبلی:
AG_SA_0174.jpg

عذل رتبه بنده به دلیل سو استفاده ی این آقا:
AG_SA_0175.jpg

• مرسی 1

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

جواب شما در یک جمله: "ادمین 3 نمیتونه از دستور GiveGun استفاده کنه"

پیشنهاد میکنم اگه میخواید مسابقه ی بعدی اول بشید از دستور Rep استفاده کنید.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

@Mahdiw سلام مجدد

در 29 دقیقه قبل، Mahdiw گفته است:

جواب شما در یک جمله: "ادمین 3 نمیتونه از دستور GiveGun استفاده کنه"

اول اینکه بنده از ادمین محترم @PyRo سوال کردم بعد شکایت کردم و ایشون گفتن کار شما اشتباه بوده که احتمالا اشتباه کردن!

در 33 دقیقه قبل، Mahdiw گفته است:

پیشنهاد میکنم اگه میخواید مسابقه ی بعدی اول بشید از دستور Rep استفاده کنید.

پیشنهاد هاتون رو برای خودتون نگه دارین بنده Rep دارم با این دستور هم آشنا هستم انقد از این BoSs ها هم زدم دیگه اول شدن و دوم و... برای بنده پشیزی اهمیت نداره از این جهت دوست دارم اگر BosS استارت میشه با گان های معمولی بازی کنم و خودمو به چالش بکشم و از Rep استفاده نکنم تا با پلیرای دیگه که پول خرید Rep رو ندارن برابر و عادلانه رقابت کنم در هر حال فکر کنم  در این مورد 

در 39 دقیقه قبل، Mahdiw گفته است:

ادمین 3 نمیتونه از دستور GiveGun استفاده کنه

شاید فراموشکار شدم و شما درست میگین تا ببینیم نظر مدیریت چیه.

• مرسی 1

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی.

درود خدمت شاکی محترم و رفیق گرامی.

بدلیل این که از من یاد شده توی این شکایت واجب دونستم تا طرف حق رو بگیرم و دانسته هامو جهت روشن سازی برخی مسائل بگم:

دوست عزیز شما از بنده داخل ریپورت پرسیدید که آیا استفاده از اسلحه Sawn-off داخل اونت توسط خود ادمین قانونی میباشد و بنده فرمودم خیر!

دلیل: اگر هاستر یا ادمین رنک بالاتر به فرد دیگری این اسلحه یا مشابه چنین را دهد مجازات بر روی او اعمال خواهد شد! (بعنوان مثالی ساده و روشن: به شما توسط یکی از هاستر ها اسلحه داده میشود و فردی نیز از شما شکایت میکند!) نمیشه با شما برخورد کرد زیرا شما توسط فردی دیگر اسلحه گرفتید پس بنابراین مستقیم با همان فرد میتوان برخورد کرد. [یک مثالی واضح]

و اما در مورد شکایت شما علیه ادمین مربوطه، شکایت کاملا دو پهلو میباشد به دلایل زیر:

1.ایشون ممکن هست از فروشگاه Rep خریداری کنند.

2.ممکن هست توسط هاستر اسلحه دریافت کرده باشد. پس بنابراین مشخص کردن اینکه ایشون چجوری اسلحه رو بدست آورده ناممکن هست.  

*همگی افراد داخل اونت باس بر روی توانایی خود و برتری نسبی که توسط Rep (قابل خریداری) یا Buff (قابل جمع کردن) دارند را دارا میباشند و گاهاَ هیچکس توسط Abuse کسی عقب نمیوفته و مشکلی ایجاد نمیشه.

یاعلی.

• مرسی 1

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

@PyRo تشکر از شما دوست عزیز بابت توضیحاتتون 

در 21 دقیقه قبل، PyRo گفته است:

2.ممکن هست توسط هاستر اسلحه دریافت کرده باشد. پس بنابراین مشخص کردن اینکه ایشون چجوری اسلحه رو بدست آورده ناممکن هست.

به نظر بنده غیر ممکن نیست بنده از @Meli و @PedraM درخواست دارم Log بازه زمانی روز 2015/05/24 بین ساعات 21:00 تا 21:09 رو از طریق VPS اگه امکانش هست بررسی کنن اگه امکانش هست تا این شک و شبهه بر طرف بشه

در 26 دقیقه قبل، PyRo گفته است:

همگی افراد داخل اونت باس بر روی توانایی خود و برتری نسبی که توسط Rep (قابل خریداری) یا Buff (قابل جمع کردن) دارند را دارا میباشند 

و این حرفتون بنده در صحبتام حرفی از Buff نزدم و در مورد Rep صحبت کردم نگفتمم کاره ایشون خلافه قوانینه البته , اگه با Rep خریداری کرده باشن در غیر این صورت که هیچی و این مقداری غیر منطقیه که برای BosS رپ بدن

در 28 دقیقه قبل، PyRo گفته است:

گاهاَ هیچکس توسط Abuse کسی عقب نمیوفته و مشکلی ایجاد نمیشه.

جالبه این حرفتون یعنی هیچ کس از سو استفاده از دستورات ادمینی یا چیزای دیگه..... یعنی به طور مثال: Pedram منیجر سرور به خودش Minigun بده و بگیره رو boSs هیچکس توسط Abuse اش عقب نمیوفته؟ یا اصلا هموم مثال خودتون هاستر به بنده Sawn بدن هیچکس توسط Abuse هاستر عقب نمیوفته به نظر من این حرف اشتباهه در هر حال ممنون از شما بگزاریم مدیریت تصمیم بگیره.

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

عزیزم متوجه هستی که ادمین 3 دستور GiveGun نداره که بخواد Abuse کنه؟

اگه این رو درک کنید قطعا خودتون شکایت رو پس میگیرید.

موفق باشی

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...