رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ِDota 2 | دوتا 2

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

دوتا ۲ (به انگلیسی: Dota 2) یک بازی ویدئویی در ژانر بازی آنلاین چندنفره است که برای پلت‌فرم‌های مایکروسافت ویندوز، مک‌اواس و لینوکسمنتشر شده‌است. این بازی کامل شدهٔ نسخه پیشین آن یعنی دفاع از اقوام است. واژه DotA خلاصه شده از Defense of the Ancients به معنی دفاع از ساختمان باستانی است؛ هر تیم که بتواند ساختمان دشمن یا ancient را از بین ببرد، برنده است.

header.jpg?t=1554408611

coach-you-to-climb-dota-2-mmr-4k-and-les

دوتا ۲ بازی چند نفره آنلاین در یک محیط گرافیکی سه بعدی (3D) با گرافیک ایزومتریک است که در ابتدا یک نقشه (به انگلیسی: map) از بازی وارکرفت بود (از سال ۲۰۰۳ میلادی) و توسط icefrog ایجاد شده بود که دو تیم با پنج بازیکن، به عنوان ریدینت (انگلیسی: Radiant) و دایر (انگلیسی: Dire) به رقابت می‌پردازند. هر بازیکن یکی از 117 «قهرمان» را انتخاب می‌کند که هر یک توانایی‌های منحصر به فرد و سبک مبارزه متفاوتی دارند. در آغاز رقابت تمام قهرمانان دارای سطح یک می‌باشد، در طول بازی با مردن هر یونیت سطح هیرو افزایش میابد. هر زمان که قهرمان یک سطح ارتقا یافت، می‌تواند یک توانایی جدید را باز کند یا آنها را ارتقا دهد. قهرمان‌ها به صورت کلی در چند دسته strength, agility, intelligence دسته‌بندی می‌شوند. همچنین در این بازی به دلیل آپدیت‌های فراوان نمی‌توان در آن از مپ هک (MH) استفاده کرد و خیلی قابلیت‌های دیگر که در آپدیت‌های روزانه یا هفتگی به بازی اضافه می‌شود. این بازی در نرم‌افزار استیم به‌صورت آنلاین قابل نصب می‌باشد.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

سیستم مورد نیاز برای بازی دوتا2

CPU: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Video Card: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

RAM: 4 GB RAM

Disk Space: 15 GB available space

Direct X: Version 9.0c
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

dota2-screenshot-PD-2.jpg

امیدوارم از این بازی زیبا لذت ببرید هم از طریق Steam و هم از طریق Game Ranger قابل بازی کردن است

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

لیگ اف لجندز خیلی بهتره!

پیشنهاد میدم هرکی دوتا دو بازی میکنه لیگ اف لجندز هم امتحان کنه ببینه کدوم بهتره

هرکس لیگ اف لجندز رو امتحان کرده دیگه سمت دوتا نیومده

SenioR..png

- SenioR -

لینک به دیدگاه

@EdwarD اتفاقا برعکسه ? 

برای مثال من یه گیم نت رفتم همه LOL باز بودن دوتا رو معرفی کردم بهشون الان 1 سالی میشه که کلا گزاشتن کنار !

دوتا واقعا عالیه از همه نظر (البته جز اعتیاد داشتنش)

ویرایش شده توسط soombin
لینک به دیدگاه

دوتا 2 بزرگ ترین رویداد هرساله ورزش های الکترونیک هست از نظر مقدار جایزه !

سال 2019 $34,330,068 جایزه برای مسابقات THE INTERNATIONAL

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، soombin گفته است:

شاید باورت نشه ولی منم خیلی هارو بیشتر از یه گیم نت که تو میگی رو از دوتا دو کشوندم بیرون و لیگ اف لجندز یادشون دادم و چند سالی میشه که طرف دوتا نرفتن!

لیگ اف لجندز هم خیلی بیشتر از دوتا پلیر داره اگه بیای پلیر های روسیه و شرق آسیا رو حساب کنی :)

البته ناگفته نماند که این دوتا بازی خیلی شبیه همن و این صلیقهء آدم هاست که شخص رو به یکی از این بازی ها علاقه مند میکنه.

مثلا من خودم با اینکه گرافیک دوتا بهتره ولی اصلا با گرافیکش حال نمیکنم و شخصیت های بازی لیگ اف لجندز رو خیلی بیشتر از دوتا دوست دارم و باهاشون حال میکنم.

SenioR..png

- SenioR -

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۴/۲۹ در 15:18، losver گفته است:

بازی فوق العاده عالی اما سخت.
ولی وقتی یادبگیری دیگه از بازی بیرون نمیای

هم LoL هم این خیلی اعتیاد آورن رفیق من مخ منو خورده هر روز داره تا 12 شی پلی میده

مرسی از انتقاده مفیدت ?

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۲۴ در 01:31، ImBadBoy گفته است:

همون LOL خیلی بهتره.

دوتا اصلا ارزشه دانلود کردن نداره

هر دو تاش من شنیدم ساخت یه شرکته بعدشم هر دوشون عالین و تو جهان کلی  طرفدار دارن ، این شیوه مقایسه غلطه ولی اگه نژره شخصیته اوکیه

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۰ در 19:11، Steam گفته است:

دوتا 2 که اصلا عشقه ، عشق

?❤❤❤?

در در ۱۳۹۸/۶/۱۴ در 19:27، EdwarD گفته است:

لیگ اف لجندز خیلی بهتره!

پیشنهاد میدم هرکی دوتا دو بازی میکنه لیگ اف لجندز هم امتحان کنه ببینه کدوم بهتره

هرکس لیگ اف لجندز رو امتحان کرده دیگه سمت دوتا نیومده

هر دو تاش طرفداراش زیادن، خیلیام بودن امتحان کردن از رفقای خودم حتی ولی باز رفتن سمت Dota 2 سبکه نزدیک به هم دارن تقریبا

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۵ در 09:06، soombin گفته است:

@EdwarD اتفاقا برعکسه ? 

برای مثال من یه گیم نت رفتم همه LOL باز بودن دوتا رو معرفی کردم بهشون الان 1 سالی میشه که کلا گزاشتن کنار !

دوتا واقعا عالیه از همه نظر (البته جز اعتیاد داشتنش)

دقیقا این اتفاق برا منم افتاد منتهای من المراتب (?) من رفقام همه پا لب تاب بودن تو خونه گفتم بریم سمپ یهو دیدم به ریشه ما خندیدن که بازی آشغاله و کیفیت نداره و.... ترکوندن مارو گفتم اوکی بریم Dota 2 نشستن زدن دستشون اومد الان بزور میشه جمعشون کرد از پشت Dota 2  اعتیادش خانمان سوزه ناموسا من خودم پاک کردم ??

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۵ در 09:10، soombin گفته است:

بله بله ? خیلی طرفدار داره جایزشم که اصلا یه سریا گیمر سرش استخدام کردن یارو رو آب و غذا و ماساژور و چیزای +18 شو تامین میکنن که طرف فقط بازی کنه ???خدا شانس بده

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۶ در 01:35، EdwarD گفته است:

شاید باورت نشه ولی منم خیلی هارو بیشتر از یه گیم نت که تو میگی رو از دوتا دو کشوندم بیرون و لیگ اف لجندز یادشون دادم و چند سالی میشه که طرف دوتا نرفتن!

لیگ اف لجندز هم خیلی بیشتر از دوتا پلیر داره اگه بیای پلیر های روسیه و شرق آسیا رو حساب کنی :)

البته ناگفته نماند که این دوتا بازی خیلی شبیه همن و این صلیقهء آدم هاست که شخص رو به یکی از این بازی ها علاقه مند میکنه.

مثلا من خودم با اینکه گرافیک دوتا بهتره ولی اصلا با گرافیکش حال نمیکنم و شخصیت های بازی لیگ اف لجندز رو خیلی بیشتر از دوتا دوست دارم و باهاشون حال میکنم.

به نظر منم این حرفت درسته خیلی سبک شبیه به همی دارن واقعا سلیقه ایه ولی پلیرارو هنوز میگم دوتا ۲ بیشتره بازم مرسی ازت ❤?

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SamiraHP گفته است:

دوتا 2 شبیه همون دوتا وارکرفته یا تغییرات داخلش هست

قطعا یه بازی که فقط اسمشم فرق کنه با بازیه دیگه تفاوت داره بله به سری تفاوتای عمده دارن سلیقه ایه بیشتر.

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۲۵ در 17:27، SWAT گفته است:

قطعا یه بازی که فقط اسمشم فرق کنه با بازیه دیگه تفاوت داره بله به سری تفاوتای عمده دارن سلیقه ایه بیشتر.

سلام ولی من دوتا 1 رو بیشتر دوست دارم تا دوتا 2 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۷/۱۸ در 22:22، Shayea گفته است:

بازیش یه سبک خاص رو داره هر کسی خوشش نمیاد?

دقیقا ?

مــهـــم نــیـــســـت چـــقـــدر بـــالایــــی،
مـــهـــم ایـــنـــه که اون بــــالا
لاشــــخــــوری یــــا عقاب . . .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erfan.b22.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

%5BThe%5DErfan.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بازی خوبی هست به فکرم افتاد نصبش کنم منم کردم

اما هنوز سمپ رو بازی میکنم

ما همینیم که هستیم
شاخ نیستیم چون گاو نیستیم
خاص نیستیم چون عقده نداریم
بالا نیستیم چون پرچم نیستیم
فقط یه آدمیم، چیزی که خیلیا نیستن …

Iliyaw.png

لینک به دیدگاه

(من خودم به شخصه طرفدار LOLهستم)

اما افرادی که از DOTA2 وارد بازی LOL میشن میتونن خیلی راحت بازی رو انجام بدن و حتی از اون افرادی که رنک تقریبا بالای دارن بهتر بازی کنن و اما برعکس افرادی که ازLOL به سمت DOTA2 کشیده میشن همون اول از بازی متنفر میشن چون  هیرو های DOTA2و LOL کاملا متفاوت هستن حتی خرید اتم DOTA2به طور خیلی عجیبی سخت تر و کسی که تازه وارد باشه (افرادی که LOLبازی مکنن) نمیتونه با هیرو و ایتم های این بازی کنار بیاد چون نسبت به LOL واقعا سخت تر هستش 

حرف اخر: پلیر های DOTA 2 بیاین LOL شاخ میشین

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 12:27، Anonymity گفته است:

(من خودم به شخصه طرفدار LOLهستم)

اما افرادی که از DOTA2 وارد بازی LOL میشن میتونن خیلی راحت بازی رو انجام بدن و حتی از اون افرادی که رنک تقریبا بالای دارن بهتر بازی کنن و اما برعکس افرادی که ازLOL به سمت DOTA2 کشیده میشن همون اول از بازی متنفر میشن چون  هیرو های DOTA2و LOL کاملا متفاوت هستن حتی خرید اتم DOTA2به طور خیلی عجیبی سخت تر و کسی که تازه وارد باشه (افرادی که LOLبازی مکنن) نمیتونه با هیرو و ایتم های این بازی کنار بیاد چون نسبت به LOL واقعا سخت تر هستش 

حرف اخر: پلیر های DOTA 2 بیاین LOL شاخ میشین

حتما دانلودش میکنم ممنونم بابت راهنمایتون

ما همینیم که هستیم
شاخ نیستیم چون گاو نیستیم
خاص نیستیم چون عقده نداریم
بالا نیستیم چون پرچم نیستیم
فقط یه آدمیم، چیزی که خیلیا نیستن …

Iliyaw.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...