رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ِDota 2 | دوتا 2

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

بهترین گیم

♥️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩ ۞ ۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥️

?FlutteR.png?

♣️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♠️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 23:57، Anonymity گفته است:

(من خودم به شخصه طرفدار LOLهستم)

اما افرادی که از DOTA2 وارد بازی LOL میشن میتونن خیلی راحت بازی رو انجام بدن و حتی از اون افرادی که رنک تقریبا بالای دارن بهتر بازی کنن و اما برعکس افرادی که ازLOL به سمت DOTA2 کشیده میشن همون اول از بازی متنفر میشن چون  هیرو های DOTA2و LOL کاملا متفاوت هستن حتی خرید اتم DOTA2به طور خیلی عجیبی سخت تر و کسی که تازه وارد باشه (افرادی که LOLبازی مکنن) نمیتونه با هیرو و ایتم های این بازی کنار بیاد چون نسبت به LOL واقعا سخت تر هستش 

حرف اخر: پلیر های DOTA 2 بیاین LOL شاخ میشین

آخه مشکل اینجاست دوتا پلیر های حرفه ای اصلا LOL رو به رسمیت نمیشناسن که بخوان بیان...?
من خودم شخصا هر دو رو بازی کردم اما واقعا قابل مقایسه نیست!!!! همونطور که گفتین آیتم بندی ها کاملا فرق داره و دوتادو پر از جزئیات هست و در ثانیه باید قدرت تصمیم گیری و سرعت عمل داشته باشی!
همه ی اینا کاری کردن که دوتادو یه گیم پرطرفدار باشه...
البته اندازه ی جذابیتش پیچیده و پر جزئیات هست?

لینک به دیدگاه

بازیه خیلی خوبیه اما اگه یه چن روز بازی کنی معتادش میشی نمی تونی بیرون بیای از دنیاش و خیلی هم حرص میخوری الکی :|

همه تخممن

بعضی چشم

بعضی لا پا

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲۵ در 10:53، StoneHeart گفته است:

بازیه خیلی خوبیه اما اگه یه چن روز بازی کنی معتادش میشی نمی تونی بیرون بیای از دنیاش و خیلی هم حرص میخوری الکی :|

هعی اصلا خیلی بده من 6 ماه بازیش میکردم الان نمیتونم بازی کنم دیوونه شدم.

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲۵ در 09:22، Meliva گفته است:

آخه مشکل اینجاست دوتا پلیر های حرفه ای اصلا LOL رو به رسمیت نمیشناسن که بخوان بیان...?
من خودم شخصا هر دو رو بازی کردم اما واقعا قابل مقایسه نیست!!!! همونطور که گفتین آیتم بندی ها کاملا فرق داره و دوتادو پر از جزئیات هست و در ثانیه باید قدرت تصمیم گیری و سرعت عمل داشته باشی!
همه ی اینا کاری کردن که دوتادو یه گیم پرطرفدار باشه...
البته اندازه ی جذابیتش پیچیده و پر جزئیات هست?

درستشم همینه,اصلا LOL چی هست؟ xD

Christhand.png

.ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ. نـہ مثل خدا یـکتا نـہ مثل شیـطان مغرور .ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

زیاد جالب نبود?

??

...ᴛʜᴇʀᴇ'ꜱ ᴀʟᴡᴀʏꜱ ᴀ ʀᴀɪɴʙᴏᴡ ᴀᴛ ᴛʜᴇ ᴇɴᴅ ᴏꜰ ᴇᴠᴇʀʏ ʀᴀɪɴ.

════════════════════════════════════════════════════════════════

Asal.png

════════════════════════════════════════════════════════════════

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یکی از بهترین گیم ها هستش

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۲/۱۱ در 20:05، SWAT گفته است:

دوتا ۲ (به انگلیسی: Dota 2) یک بازی ویدئویی در ژانر بازی آنلاین چندنفره است که برای پلت‌فرم‌های مایکروسافت ویندوز، مک‌اواس و لینوکسمنتشر شده‌است. این بازی کامل شدهٔ نسخه پیشین آن یعنی دفاع از اقوام است. واژه DotA خلاصه شده از Defense of the Ancients به معنی دفاع از ساختمان باستانی است؛ هر تیم که بتواند ساختمان دشمن یا ancient را از بین ببرد، برنده است.

header.jpg?t=1554408611

coach-you-to-climb-dota-2-mmr-4k-and-les

دوتا ۲ بازی چند نفره آنلاین در یک محیط گرافیکی سه بعدی (3D) با گرافیک ایزومتریک است که در ابتدا یک نقشه (به انگلیسی: map) از بازی وارکرفت بود (از سال ۲۰۰۳ میلادی) و توسط icefrog ایجاد شده بود که دو تیم با پنج بازیکن، به عنوان ریدینت (انگلیسی: Radiant) و دایر (انگلیسی: Dire) به رقابت می‌پردازند. هر بازیکن یکی از 117 «قهرمان» را انتخاب می‌کند که هر یک توانایی‌های منحصر به فرد و سبک مبارزه متفاوتی دارند. در آغاز رقابت تمام قهرمانان دارای سطح یک می‌باشد، در طول بازی با مردن هر یونیت سطح هیرو افزایش میابد. هر زمان که قهرمان یک سطح ارتقا یافت، می‌تواند یک توانایی جدید را باز کند یا آنها را ارتقا دهد. قهرمان‌ها به صورت کلی در چند دسته strength, agility, intelligence دسته‌بندی می‌شوند. همچنین در این بازی به دلیل آپدیت‌های فراوان نمی‌توان در آن از مپ هک (MH) استفاده کرد و خیلی قابلیت‌های دیگر که در آپدیت‌های روزانه یا هفتگی به بازی اضافه می‌شود. این بازی در نرم‌افزار استیم به‌صورت آنلاین قابل نصب می‌باشد.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

سیستم مورد نیاز برای بازی دوتا2

CPU: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Video Card: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

RAM: 4 GB RAM

Disk Space: 15 GB available space

Direct X: Version 9.0c
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

dota2-screenshot-PD-2.jpg

امیدوارم از این بازی زیبا لذت ببرید هم از طریق Steam و هم از طریق Game Ranger قابل بازی کردن است

وقت خودتونو حروم نکنید برا این بازی 

Winstons.png ?

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، DANGERUSAli گفته است:

پس چیکار کنیم؟

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۹/۸ در 08:08، DANGERUSAli گفته است:

پس برا سمپ حروم کنیم؟?

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

بنازم

?Francium.png?

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...