رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اکانتم دزدیده شده

alireza2411

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید من توی سرور بدودم  که یهویی یکی از دوستانم با تماس در بازی گفت برید تلگرام رو چک کنید حالا که من رفتم دیدم  ایشون گفته میخوام بای سمپ بدم  و میخوام بهت یه Infernus بهت بدم اول شک کردم که میخواد کلاه برداری کنه ولی گفتم نه این رفیقم این کارارو نمیکنه بعد قبول نکردم گفت میخوام بهت Gold بدم پسورد و Pin رو بهم بده من اول شک کردم ولی بهش دادم بعد وارد اکانتم شد و پسورد و پین رو تعغیر داد منم تمامی اطلاعات دقیق اکانتمو دارم از اولین رمز با اولین چین با اولین جیمیل تا اخر
جیمیل هم این هست : Alirezammm20.2014.89@gmail.com

نام اکانت دزدیده شده Smo[King]

آن فرد که اکانتمو بازی توی بازی اسمشو نمیدونم ولی دیروز توی بازی تماس بهم گرفت گفت علیرضا هستی گفتم بله گفت برو تلگرامو چک کن من رفتم اینو گفت مدرک از پیاماش هم دقیق دارم

مدرک:http://s8.picofile.com/file/8358995134/Madrack.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جزئیات اکانتم :  سابقه بن داره  یک ماشین دارد  لول 10 هست رسیکتش 50 بود میشد لول Up کنم  Fw نداشت ولی fp 65 تا داشت
قبل از این که اکانتم دزدیده بشه رمز و ایمیل و پینش رو میدونم  اگر لازم هست   تا در پیام خصوصی به شما بگم یا همین جا میگم

لینک به دیدگاه

درود،

با عرض پوزش بابت مشکل پیش آمده،

در 4 ساعت قبل، alireza2411 گفته است:

پسورد و Pin رو بهم بده من اول شک کردم ولی بهش دادم بعد وارد اکانتم شد و پسورد و پین رو تعغیر داد

اگر هنگام ثبت نام از ایمیل فعال و معتبر استفاده کرده اید، میتوانید از طریق رمز عبور یا پین کد خود را فراموش کردم! حساب خود را بدست بیاورید. 

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...