رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل بیمه ها

AliKeRmaN مهمان

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تمامی کسانی که این متن  رو میخونن، بنده داخل سرور 1 مشکل بسیار جدی دارم که متاسفانه کسی جواب گو نیسته و بارها گفتم و دوستانِ دیگه داخل فروم هم گفتن ولی نمیدونم چرا کسی جواب گوی این مسئله نیسته این مشکل رفتن بیمه ماشینا هسته که مثلا بنده دارم حرکت میکنم توی بازی با ماشین و به هر دلیل از بازی میرم بیرون مثلا کرش میشم، Relog میدم و یا از بازی میرم بیرون کلاً به هر نحوی و وقتی واردِ بازی میشم میبینم که بیمه Hotring  که 65.000$ هست رفته و میگه باید براش بیمه بگیرین حالا خیلی از دوستانه دیگه هم هستن که ماشینای دیگه ای دارن و بیمه شون میره حالا من نمیدونم که چرا کسی جواب گو نیسته توی همین مشکلات داشتم نگاه میکردم دیدم که Founder گفته شما اگه توی هوا باشین و بیرون بیاید و... بیمتون میره ولی خیلی وقتا شده که توی هوا هم نبودیم ما و بیمه رفته و سره همین مسئله بنده ضرر خیلی زیاد و بزرگی کردم امیدواریم که هر چه سریع تر این درست شه و ضرری که ما کردیم بهمون برگردونده شه ولی متاسفانه مطمئن هستیم که میگن نزدیک اپدیت جدید هسته و قراره AG:SA بیاد و کاری برا اینجا نمیکنیم دیگه!

@Ali

@Shayan

@Ariian

@Logic

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم 

هر موقع بیمه 5/5 میشه, موقع Relog یا quit یک بیمه کم میشه اما وقتی بیمه 5/4 هستش کم نمیشه 

فعلا کسی اهمیت نمیده

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه کارهای مهم تری دارن و اصلا این چیزا براشون مهم نیست که فقط میتونن کسی که نفر اول توی زدن Boss شده رو گیر بدن :)))

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز احتمالا شما روی جزیره های اضافه شده به سرور /relog دادین یا توی tuning shop بودین کرش شدید که این مشکل براتون پیش امده

19.png217.png181.png

Vahid.png

mr_void.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الکی نظر نده ماشین سرجاش پارکه hp 1000 هستش بنزین هم 100 یهو میپره و بنزین هم میاد رو 20 یا کمتر 

درب ماشین هم قفله من برای خودمم بازش نمی کنم>:(

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، void گفته است:

سلام دوست عزیز احتمالا شما روی جزیره های اضافه شده به سرور /relog دادین یا توی tuning shop بودین کرش شدید که این مشکل براتون پیش امده

بنده برای شما فیلم تهیه میکنم و به همه اینو ثابت میکنم (اگر که برگشتم و عدالت بود)

لینک به دیدگاه

در در 6/14/2018 در 05:11، vector گفته است:

دوست عزیز الکی نظر نده ماشین سرجاش پارکه hp 1000 هستش بنزین هم 100 یهو میپره و بنزین هم میاد رو 20 یا کمتر 

درب ماشین هم قفله من برای خودمم بازش نمی کنم>:(

من فقط احتمال دادم Colandreas اشتباه کنه که بعضی وقتا این مشکل پیش میاد

در در 6/14/2018 در 07:03، AliKeRmaN گفته است:

بنده برای شما فیلم تهیه میکنم و به همه اینو ثابت میکنم (اگر که برگشتم و عدالت بود)

بله حرف شما درسته، قبل و بعد

فکر کنم قبل از خروج از سرور سوار ماشینتون بشید و پیاده شید این مشکل پیش نیاد

ویرایش شده توسط void
.

19.png217.png181.png

Vahid.png

mr_void.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...