رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

زبان ناپسند + کیک الکی

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sir_ebi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

KING_HIDDEN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Diamoond.png

• توضیحات:  با سلام و عرض ادب به ادمینها !

دیروز من لیدر گفتم که هوای این دوست ما رو داشته باش! لیدر برگشت  گفت  تو خودتم قاچاقی اینجایی !این خودش یه نوع توهین است! من شروع کردم با لیدر حرف زدن و اینا و لیدر گفت:  cronos و rudeboy اینجان چون گانر هستن و منم گفتم اگه cronos گانر بود تو duel با من نمی باخت! بعدش Rudeboy پرید وسط و به من و لیدر گفت ادامه ندید ! این یعنی چی؟ همیشه رنک بالاتر حرف اخر میزنه پس چه دلیل داره وقتی لیدر هست ما به حرف ساب لیدر گوش بدهیم؟ ولی باز من هیچی نگفتم بعد یه چند مدتی با diamoond حرف زدیم گفتش که cronos گانریش خوب نیس و من هم برای تایید اون گفتم اره منم همین رو میگم و دیدم Rudeboy بهش فشار خورد و سریع 1 fw داد به من و diamoond ولی برا چی؟ من که بحث رو با لیدر ادامه ندادم و داشتیم با همکارم حرف میزدیم .  بعدش لیدر گفت 1 دقیقه فرصت دارید ( چجوری تو 1 دقیقه خودمون رو برسونیم؟ )! بیاید پینت بال اگر نیاید fw میگیرید ما هم اومدیم ولی به محض اینکه به در pb رسیدیم دیدم که رفتن تو pb و بعدش دوباره fw دادن. خدا وکیلی این حق هستش؟ که کیک شیم؟ فردا ازمون بپرسن چرا کیک شدید؟ بگیم که پینتبال نرفتیم ما رو کیک دادن !!

لطفا من و دوستم را به اقلیت بازگردانید !

بحث دوم :

ساب لیدر یعنی جانشین لیدر ، پس یعین باید به تمام قوانین و رفتار خود نظارت داشته باشد پس چطوری ساب لیدر در چت اقلیت از زبان ناپسند استفاده می کنند و در حضور لیدر  و لیدر هم هیچی به او نمی گوید ؟ این ایا پارتی بازی نیست؟ 

sa_mp_011.png

بحث سوم : لیدر در چت ها کاملا شخصیت خود را بروز داده است ! 

AG_SA_0148.jpg

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0015.jpg

AG_SA_0016.jpg

AG_SA_0018.jpg

AG_SA_0020.jpg

AG_SA_0021.jpg

AG_SA_0023.jpg

AG_SA_0024.jpg

AG_SA_0025.jpg

AG_SA_0026.jpg

AG_SA_0027.jpg

AG_SA_0028.jpg

AG_SA_0029.jpg

AG_SA_0030.jpg

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب دوستان ! سلام این اخرین پست هستش ! بنده در تاریخ 2019/04/11 در ساعت 19:16 درخواست استعفا دادم! یعنی قبل از FW دوم ! من fw دوم را در تاریخ 2019/04/11 19:28:17 گرفتم ! ایشان درخواست استعفا بنده را قبول نکردند و بعد از درخواست استعفا fw دوم را دادند . آیا این حق است؟

bandicam_2019_04_14_14_56_23_511.jpg

bandicam_2019_04_14_14_56_17_589.jpg

ببینید لیدر چقدر راستگویی و صداقت داره !!!

@Sorena رسیدگی کن !

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Crazy گفته است:

خوب دوستان ! سلام این اخرین پست هستش ! بنده در تاریخ 2019/04/11 در ساعت 19:16 درخواست استعفا دادم! یعنی قبل از FW دوم ! من fw دوم را در تاریخ 2019/04/11 19:28:17 گرفتم ! ایشان درخواست استعفا بنده را قبول نکردند و بعد از درخواست استعفا fw دوم را دادند . آیا این حق است؟

bandicam_2019_04_14_14_56_23_511.jpg

bandicam_2019_04_14_14_56_17_589.jpg

ببینید لیدر چقدر راستگویی و صداقت داره !!!

@Sorena رسیدگی کن !

سلام و درود خدمت شاکی محترم. درسته یسته شما قبل از FW تاریخش زده اما اون موقع شده نشده بود. یعنی زمانی که بست شومیشه تاریخ زده نمیشه زمانی که شما ارسال رو میزنید, تاریخ از اون موقع ذخیره میشه.

از اون جایی که شما میگید ساب لیدر فحش داد اون چت رو اشتباه زد و سرش خیلی شلوغ بود. توو تیم اسبیک کلی عذر خواهی کرد وگفت که رانگ چت بود.

در ضمن من به شما گفتم بیاید بینت بال, بعد از 2دقیقه دوباره گفتم که 1دقیقه برای بینت بال اومدن فرصت دارید. این مشکلی نیست اما چرا دروغ میگید؟ وقتی شما اومده بودید همه بیرونه بینت بال بودیم وگفتیم اینتر کنیم که شما اینتر نکردی وFW دریافت کردی!

و یک نکته دیگه ساب لیدر گفت درباره  Cronos و اون بحثی که با من داشتید ادامه ندید. چند بار هم بهتون اخطار داد وشما ادامه دادید! 

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم @Crazy

شکایت اول شما مبنی بر توهین و زبان ناپسند لیدر قبول و به ایشون اخطار داده شد، شکایت های بعدی شما از ساب لیدر باید در قسمت اقلیت صورت بگیره و در اخر شما به دلیل گوش نکردن به حرف لیدر و جر و بحث اخطار اقلیت دریافت و سپس اخراج شدید.

ممنون از گزارش شما، موفق باشید بدرود.

بسته شد

Snow.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...