رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Nariman - Invite

FanToM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FanToM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Nariman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام خدمت مدیران گرامی مجموعه.

همونطور که در مدارک بنده میبینید ایشون حساب کاربری Arshia رو در ساعت 4 صبح امروز وارد اقلیت کردند بدون اینکه ایشون هیچگونه پستی در فروم قسمت پلیس درج کنه. (مورد اول)*

حالا سوال من از شما اینه که ایشون در این مدت کوتاه این موارد که جزو موارد تست هست رو از این آقا کامل پرسیدند؟

1. قوانین عمومی سرور (5 سوال)

2. قوانین عمومی دسته ویژه (10 سوال)

3. قوانین اقلیت پلیس (10 سوال)

و یک تست دوئل که همه جزو موارد تست میباشد.

آیا تستی جهت ورود به این اقلیت از حساب کاربری Arshia گرفته شده؟ (مورد دوم)*

نکته : حتی ممکنه که اخطار Same ip ایشون نیز در اون ساعت که هیچ ادمینی در سرور وجود نداره رفته باشه. تقاضای بررسی این مورد رو هم دارم.(مورد سوم)*

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک 1

مدرک 2

ویرایش شده توسط FanToM
  • دوست دارم که 6

HamidReza.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما گل من

اول اینکه پست عضویت یا هر پستی وقتی گذاشته میشه مدیریت باید تاییدش کنه

و میبینید که گذاشته شده و تایید شده.

تست فکشن رو دیشب از من لیدر محترم گرفتن و شما اگه مدرکی درست داری که همینجور رو آسمون invite دادن نشون بدین.

و درباره اینکه صبر نکردن تا پست من رو مدیریت تایید کنه این بوده که امروز لیدر نمیتونست انلاین بشه تا ساعت 7 امشب پس بنابر این باید یک ساب لیدر برای رسیدگی به کارهای اقلیت انتخاب میشد.

• دوست دارم که 1

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

خوب با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

آقای فانتوم عزیز

من اولا برای اینکه بخوام Sub Leader انتخاب کنم یا sub leader قبلی که شما باشی رو برکنار کنم که نباید بهتون جواب پس بدم ، این آقا ارشیا که شما با آوردن اسمش دارید انقدر حرص می خورید اکانت یکی از با سابقه ترین آدم های سرور رو قرض گرفته بودند ، دیشت اون آقایی که صاحب اکانت بودند اکانت خود را ریکاوری کردند ، حالا شما میگی بدون تست دوئل یا اینجور حرفا عزیزم ایشون بعضی از قوانینو خودشون نوشتند دیگه شما به من بگو باید ازشون تست بگیرم خودشون منیجر سرور بودند اگه برید تو Ucp قسمت نام های قبلی متوجه میشید

بعدم نمیدونم مشکلتون چیه ایشون دیشب پست گزاشتند ولی جناب مدرایتئور خواب تشریف داشتند بنده هم به دلیل کم بود وقت و هزار تا گرفتاری نمیتونستم صبر کنم تا پست ایشون تایید بشود بعد من تایید کنم وگرنه قبل از اینکه من اینوایت رو بدم پست گزاشته شده.

در جواب شما که میگویید آیا تست گرفته شده بله دیشب با اینکه ایشون خودشون صد تا مثل ما رو تست میگرفتند ازشون تست گرفتیم و قبول شدند

شما هم بجای شکایت اونم بخاطر اینکه از sub leaderi لعو تون کردم میتونستید دنبال Sub leader شدن در فکشن جدید میشدید بازم به من مربوط نیست هرطوری که دوست دارید !

بنده شخصا می خواهم که رسیدگی شود 

با تشکر از شما فانتوم گرامی و تمام زحمت کشان سرور 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Nariman گفته است :

بنده هم به دلیل کم بود وقت و هزار تا گرفتاری نمیتونستم صبر کنم تا پست ایشون تایید بشود

دلیل نمیشه دوست عزیز، این حرف شما مثل اینه که بگید FW فلانی رو امروز پاک میکنم چون هفته دیگه گرفتاری دارم و کمبود وقت دارم، شما اگه کمبود وقت دارید چرا اصلا لیدر شدید.

منتظر تصمیم نهایی مدیران گرامی.

HamidReza.png

لینک به دیدگاه

با سلام شکایت شما قبول شد.  لیدر مورد نظر اخطار لازم را دریافت کردند.

بسته شد، با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...