رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Mobbster.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Capitan.Black.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

خب ضمن عرض  سلام و خسته نباشید خدمته تیم استف

سرتون رو درد نیارم هنگام رانندگی دوستمون اسپید کنترل گذاشته بودن و سرعت غیر مجازه من ثبت شد ... ایشون دنباله من اومد و 3 تا ام اس یا همون اخطار بزنید کنار و پیاده شوید داد ...

تا اینجا مشکلی نیس همه چی روال. دوستمون از بازی کرش میخوره وقتی برمیگرده به من وانتد 2 بی توجهی به پلیس میده.حتی تیکت و جریمه ای  هم به من نداد که بخوام اکسپت کنم یا نه کرش خورد وقتی هم اومد وانتد داد... 
ازونجایی که فرار حقه مسلمه زندانی و مجرمه من هم فرار کردم . اما نکته اینجاس هیچ جایه قانون نوشته نشده که 2 ستاره وانتد با موضوع بی توجهی به پلیس حقه تیر و کشتن داره ...باید 3 تا اخطار تسلیم

شوید به من میداد بعد از اون وانتد 3 با موضوع رانر یا همون فراری . اون وقته که میتوننست منو بکشه ...

ایشون بخاطر اینکه جریمه رو پرداخت نکرده بودم اقدام به کشتن من کرد که پوله بیشتری با اینکار گیرش بیاد ...

دوسته عزیز اگه مشکله مالی داری شماره کارت بده تو ریل برات بریزم اینکه دیگه گیمه . درست نیست این حرکتا 

مدارکم موجوده میتونید مشاهده کنید ... 

با تشکر 

به امید اصلاح اعضای تیم زحمتکش پی دی  و مطالعه بیشتر قوانین دپارتمان و دسته ویژه 

خداقوت به لیدر محترم 

ایام به کام 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_002.png

2
sa_mp_000.png

3

sa_mp_001.png

تـنـهـایـے شـایـد یــہ راهـه، راهـیـہ تا بـیـنـهایـت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...