رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Infernal - بن

BiHan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SepehrHSM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: infernal.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..BigDaddy.png

%5BDaredEvil%5D.png

• توضیحات: آقای کسرا ایونت گذاشتن با اقای اینفرنال دوئل بدید.

من در دوئل این اقا رو بردم و از اونجایی که تو این سرور هر کی که لولش پایین باشه شوتینگش خوب باشه میگن چیتر :))
این اقا یه ریپورت واسم باز کردن که گفتن فیلم داری یا نه منم گفتم نه و البته یه جورایی هم حق شک داشتن چون فیلم نداشتم. اما حالا این آقا من ازش یه درخواست دارم فیلمی دارن که من چیت یا هر نوع تقلب زدم؟ من تو فدرال درخواست عضویت دادم و از چند روز پیش دارم تمرین دوئل میکنم (اسامی کسانی که تو شاهدان هستند کسانی بودند که تمرین دوئل کردم باهاشون) 

من یه اکانت دیگه داشتم با اون اومدم ریپورت دادم خدمت ادمینتون که دراین باره حرف بزنیم که جوابشون این بود که بن کردم اکسس انبن هم ندارم، بعد گفتن بیا تیم اسپیک که وقتی اومدم به ایشون چند بار گفتم موو بدن که ندادن  اخرش هم /q :/

من فقط میخوام بدونم هر کی لول پایینه بازیشم خوب باشه با ادمین دوئل بدن حالا هدشات هم نشن بن بشن؟

من که مدرکی ندارم اگر ادمین گرامی مدرک دارن بدن. ممنون

+ اینکه منظور شما ادمینا دقیقا از چیت چیه؟ ادمین بزنیم بن میشیم؟

من منتظر پاسخ ادمین اینفرنال هستم از مدیریت درخواست میکنم تاپیکو پاک نکنن تا بتونم از خودم دفاع کنم.

skin3.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام!

طبق قوانین 

نقل قول

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

در صورتی که هر ادمین از شما برای رسیدگی مدارکی درخواست کرد بتوانید ثابت گنید از هیچ گونه تقلبی استفاده نمیکردید که برای استفاده از تفنگ فقط با فیلم میتوان ثابت کرد لطفا قبل از استفاده از بازی قوانین را مطالعه کنید و از بازی بدون هیچ مشکلی لذت ببرید 

شکایت رد شد. تاپیک بسته شد!

با احترام

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...