رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت بدلیل کلاه برداری از اقایان mehi pro و fananm

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:MeHi.Pro.png

GolDeNFire.png

FaRnaM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام امروز من زندان بودم بعد این اقای mehi pro کال داد ک میخام ماشین tursimo رو از شما بخرم و بعد گفت اقای faranm میخاد بخره از شما منم گفتم اوکیه بعد رفتیم پیش ماشین اقای faranm گفت مولتی ام من خرابه و گفت من یک اکانت دیگه میاریم شما ماشینو به اون بفروش یا قیمت 5 تا و بعد من پول اصلی که 1 ملیون و 50 کا هست رو رای شما از اکانت اصلیم واریز میکنم و اکانت ک ایشون اوردن همین اکانت goldenfire بود بعد منم گفتن باشه یه ادمین بیارید معامله کنیم یشونم مثلا ریپورت دادن و از ادمین فرهان خواستن بیان و این farnanm گفتن که ادمین فرهان گفته من الان میتینگ هستم { یک دروغ خیلی شیک و مجلسی} و گفته که من روی اقای mehi pro هستم یعنی رو اکانت ایشونم مثل دوربین مخفی و faranm گفت که ادمین قرهان گفته معماله رو انجام بدید و تازه بعد این گفتن که ادمین فرهان گفته اگه میخیاد اکانت مولتی بیارم { بازم یه دروغ} و جالبه من گفتم نه و بعدش داشتم میرفتم ادمین لوک داون رو دیدم و ایشون گفتند اصلا میتینگ ادمین ها نیست{ میخاید از خودشون بپرسید} و جالبه قبل از این اقای faranm به meshi pro  گفت که تو فیلم بگیر کلاه برداری کردم هرچی اموال دارم رو میدیم به dean_ambrose7 {یعنی من} الان منم دقیقا همینو میخام این عکسا هم کاملا مشخص هست اگه دقیق ببینید تمام دروغ های ایشون مشخص هست و اقای mehi pro  هم یک همدست دزد هست تقریبا این اقای mehi فکر کرده بنده هیچی حالیم نیست و میتونن ازم دزدی کنن در حالی ک اینطوری نیست جالبه وقتی اقای fanam  رفت اکانت دموشو بیاره mehi pro  به من میگفت این پولداره سروره یه مونستر داره و یک infer بعد خود farnam میگفت اخه چرا باید از تو دزدی کنم وقتی اینهمه پول دارم و لولم بالاس و همونطور که faranm گفته ک اگه کلاه برداری کنه تمام اموالشو میدن من الان من میخام تمام اموالش

• مدارک (فیلم یا عکس): این عکس هارو ببینید دروغ ها خیلی مشخص هستن {کلیک کنید}

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضمن سلام و تبریک سال نو خدمت بازیکنان و ادمین های عزیز سرور

مثل اینکه سو تفاهمی پیش آمده و بنده متذکر هستم

اولا که من اصلا قصد کلاه برداری نداشتم و به دلیل اینکه در اکانت اولم تمام ماشین هایمFull هست و بنده قصد خرید یک ماشین Turismo را داشتم و به کسی به نام Dean_ambrose7 مراجعه کردم و از ایشون خواهش کردم به دلیل اینکه Multi M من خراب هست و Crash می دهد ( این مورد رو ادمین FaRHaN در جریان هستن) ماشین رو به من 5$ یا 1$ بفروشند و من در عوض در اکانت اصلی ام یعنی FaRnaM به ایشان 2 میلیون پول بازی ترانسفر (Transfer) بکنم و ایشون بهشون گفتم که حتی من قصد کلاهبرداری ندارم و گفتم حتی ادمین هم میاریم اما من /report دادم و در روز جمعه میدونستم جلسه کارکنان است و گفتم ماشین رو به من بده و من پول شما را ترانسفر کنم و حتی از دوست عزیزم mehi.pro تقاضا کردم که فیلم بگیرند و به ادمین فیلم را تحویل بدهند

حالا این دوست عزیزمون فکر کردن ما دروغ میگیم که جلسه کارکنان بوده و به خاطر این دروغ به بنده که سابقه زیادی در این مجموعه دارم به من تهمت کلاهبرداری می زنند.

اما آیا من این ماشین Turismo ایشان را در اختیار دارم و به ایشان تحویل نمی دهم که به من کلاهبردار می گویند؟

بنده اصلا قصد کلاهبرداری نداشته و قصد خرید داشتم 

بهتر است از نگاه دیگری به موضوع ها نگاه کنیم و چشم های خود را بشوییم تا این تصویر دروغ از ذهن ما بیرون برود

در کلام آخر هم به این دوستمون Dean_ambrose7 بگم که اسم بنده Farnam هست و لطفا در شکایات در نوشتن اسم بازیکن دقت کنند

با درود فراوان

باتشکر

لینک به دیدگاه

با سلام.

با تشکر از گزارش شما، (قوانین)

نقل قول

ما در کلاه برداری ها و سهل انگاری ها مسئولتی نداریم.
اگر شما میخواهید یک معامله بی دردسر داشته باشید آن را زیر نظر یک ادمین انجام دهید.
زمانی ادمین مداخله می کند که بازیکن حداکثر سطح 10 باشد و کلاه برداری باشد نه سهل انگاری.

موفق باشید.

ّ+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...