رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده از جایگاه در فکشن -[M.R].Milad

MissHadis

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MissHadis.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: عکسها واضح و گویا هستند در صورت نیاز ice و karkas و niloo_kh هم شاهد هستند.

• توضیحات: با سلام. بنده از سمت lv  به سمت بانک ls  میرفتم و limit speed هم قبل از اینکه وارد شهر lsشم تنظیم کردمش روی 100 و سرعتم بین 80 تا 102 تغییر میکرد طبق چیزی که خود گیم مد وقتی لیمیت اسپید رو میزنی تو این بازه تغییر میده و زمانی که وارد 4 راه شدم و جلوی بانک میخاستم به دوستم تماس بگیرم بیاد جلوی بانک که با هم بریم راب انجام بدیم اما تلفنش خاموش بود و من اومدم توی تلگرام تا بهش پیام بدم که بیادش جلوی بانک وقتی اومدم دیدم پلیس [M.R].Milad اومده داره منو تهدید میکنن که شما به جرم noun-rp بن میکنم و نمیدونم به ادمین میگم که بهتون زندان بدن و از این حرفا و من ازشون دلیل خاستم گفتن بدلیل سرعت بالا و afk  شدن در صورتی که ایشون اصلا قبل از اینکه من afk  بشم در محل بانک نبودن و هیچ اخطاری هم به من نداده بودند بابت اینکه واستم یا بزنم کنار یا من مجرمم و از این چیزا بعدش هم بهشون گفتم من لیمیت اسپید داشتم ولی برای من تیکت ایجاد کردند که باید پرداخت کنید و من بهشون گفتم لطفا مدرک رو بدید که من سرعت بالا داشتم بر روی چشم اگه مدرک شما درست باشه من قبو.ل میکنم تیکت رو و ایشون به حرف من توجهی نکردند و طبق دشمنی که با من داشتند یکبار دیگه از جایگاهشون مثل داداششون مستر محمد سو استفاده کردند و هم نظم سرور رو بهم زدند اینها و هم الکی به من 3 وانتد دادند. ممنون میشم لطفا پیگیری کنید که ایشون و داداششون نظم سرور رو بهم ریختند و دارن از جایگاهشون سو استفاده میکنند ممنون میشم پیگیری کنید و خودتون که دارید انجمن رو میبینید هر روز یکی از اینها بابت و استفاده از کارشون داره شکایت میکنه  لطفا پیگیری کنید با تشکر .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

24bz_sa-mp-180.png
nwi1_sa-mp-178.png
2xdb_sa-mp-177.png
2hp2_sa-mp-174.pngxg82_sa-mp-175.pngtg0_sa-mp-176.png2hp2_sa-mp-174.png
qcj8_sa-mp-173.png
l0n6_sa-mp-172.png

k8pd_sa-mp-171.png

ویرایش شده توسط MissHadis
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

با تشکر از گزارش شما، لطفا شکایت خود را در بخش مربوط به گزارش اعضای اقلیت Police Department مطرح کنید.

ّ+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...