رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bi nazmie Leader TMF (Never)

Epic

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoverNor.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .NeVeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:         HEDNIX.png          FiliX.png

• توضیحات: بله با سلام خدمت مدیریت محترم اقای مبین! با ارزوی سلامتی! مشکلی برای فکیشیون ما پیش اومده و به من از طرف ممبر ها و 2تا از ادمین ها گفته شد برای جولوگیری از این بی نظمیه بزرگ شکایت کنم! طبق عکس های ارسال شده ایشون فعالیت کمی دارند و بیشتر sleep هستند.ساب لیدر هم که هر روز ساعت 1 شب انلاین میشه و در عکس طرز حرف زدنه ساب لیدر رو می بینید در مقابله من.لیدر که در متینگ هم نبود و ساب لیدر اخراش اومد و طلب کار هم بود! حتی بنده ساب لیدر شدم تا این دئ دو دوست که انلاین نیستن.هواسم به تست گرفتن باشه.2تا از ممبر های فکیشیون رو خودم تست گرفتم! همین طور لول و تجربه و فعالیت خیلی زیاده من اصن مهم نبوده و ایشون رفیقه خود را باره دیگر ساب لیدر کرد! پارتی بازیست یا چی رو به شما بزرگوار می سپارم. به عکس ها نگاه دقیق کنید!! ایشون رفیقه لول 27 خود رو قبل این ساب لیدر اووردن و خودتون  fp80 کردینش اما این قصه سره دراز دارد!حتی با ادمین هم درست حرف زدن رو بلد نیست و این اخلاق یه ساب لیدر نیست! تازه میگه تو /F که متینگه؟؟ جالبه!!!

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_055.pngsa_mp_052.pngsa_mp_048.pngsa_mp_051.pngsa_mp_047.pngsa_mp_056.png

ویرایش شده توسط GoverNor

Storm.png     

!👑PO PO PO👑                                       Glaxy.png                                                  

خِیلیا خوبَن وَلی‌سلیقِـہ ی‌ ما‌ نیستَن! ༻                                   g990703_tumblr_99351b2241036d02d91b611db

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض خسته نباشید.

• بنده به علت مشکلات شخصی نتونستم به میتینگ برسم در نتیجه با Sub-Leader هماهنگ بودم و به ایشون گفتم که میتینگ رو برگزار کنند، Sub-Leader دستِ راسته Leader هستش و در نبود لیدر میتونه جایگزین لیدر باشه و همچنین اجازه ی برگزاری میتینگ رو هم دارن پس مشکل چیه؟حقوقتونو نگرفتین؟ رنک آپ داشتید و نشدید؟
  • همچنین با جایگزین مسول لیدر NoLaN صحبت کردم و این مورد رو گفتم.
در 5 ساعت قبل، GoverNor گفته است:

بی نظمیه بزرگ

شما کلا 3 روزِ که توی فکشن هستید چطوری متوجه این بی نظمیه بزرگ شدید؟! دس خوش.

ایشون فعالیت کمی دارند و بیشتر sleep هستند

خواهشن بدون مدرک صحبت نکنید! تمام Activity های بنده + 3 ساعت هستش، مسول لیدر ها میتونن بررسی کنن.

طرز حرف زدنه ساب لیدر رو می بینید در مقابله من.لیدر که در متینگ هم نبود و ساب لیدر اخراش اومد و طلب کار هم بود!

شکایتی از Sub-Leader دارید از طریق پیام خصوصی در Forum برای بنده ارسال کنید، اگه برخوردی صورت نگرفت بعد میتونید شکایت کنید.

ایشون رفیقه خود را باره دیگر ساب لیدر کرد

Sub-Leader دسته راستِ Leader هست و توسط Leader انتخاب میشه که معیار بنده Gunner بودن بود و فکر کنم بازم به شما ربطی نداشته باشه!

ایشون رفیقه لول 27 خود رو قبل این ساب لیدر اووردن و خودتون  fp80 کردینش اما این قصه سره دراز دارد!حتی با ادمین هم درست حرف زدن رو بلد نیست و این اخلاق یه ساب لیدر نیست! تازه میگه تو /F که متینگه؟؟

!?What

بالغ و موفق باشید.

• دوست دارم که 2

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

عزیزم هماهنگ کرده بودی که که ساب لیدر می گه متینگه؟ بعد میگه به ادمین که با من هماهنگ نشده بود. کمتر از زیره کاره اشتباه فرار کنیم! پیروز باشی

Storm.png     

خِیلیا خوبَن وَلی‌سلیقِـہ ی‌ ما‌ نیستَن! ༻                                   g990703_tumblr_99351b2241036d02d91b611db

لینک به دیدگاه

و جالب اینجاست در فوروم خودتون برای رفیقاتون پست گذوشتید هم اونی که مبین fp80 کرد و همین وایپر که بلد نیست اخلاق ساب لیدر رو داشته باشه. لیدری اقلیت یه امره مهمه که جای پارتی بازی نیست!

Storm.png     

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، GoverNor گفته است:

عزیزم هماهنگ کرده بودی که که ساب لیدر می گه متینگه؟ بعد میگه به ادمین که با من هماهنگ نشده بود. کمتر از زیره کاره اشتباه فرار کنیم! پیروز باشی

دوسته عزیز با مدرک صحبت کنید در صورت نیاز ایشون رو هم به عنوان شاهد اینجا قرار میدم.

در 8 ساعت قبل، GoverNor گفته است:

و جالب اینجاست در فوروم خودتون برای رفیقاتون پست گذوشتید هم اونی که مبین fp80 کرد و همین وایپر که بلد نیست اخلاق ساب لیدر رو داشته باشه. لیدری اقلیت یه امره مهمه که جای پارتی بازی نیست!

در رابطه با این صحبتتون باید بگم که اون اکانت توسط  مسولِ دسته ی متوسط Suspend شد، بازم مشکلی هست؟

بنده دیگه پستی در این تاپیک قرار نمیدم و منتظر جواب میمونم

از شما هم درخواست دارم از Spam بپرهیزید.

ویرایش شده توسط NeVeR
  • دوست دارم که 2

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

بنده با NoLaN صحبت کردم و ایشون گفت که نیومدن ایشون در میتینگ باهاشون هماهنگ بوده و ایشون به ساب لیدرشون گرفته بودند.

+ ایشون در حال حاضر Helper هستند.

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

این که بدتر شد حتما کاری کردند که از دسته متوسط ممنوعیت دارن!

Storm.png     

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...