رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد مزاحمت و Respawn دادن و Goto کردن Nolan

PyRo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

PyRo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

NoLaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

سلام و درودی مجدد.?

بنده و سایرین به اندازه ای که از شکایت کردن در مورد ایشون خجالت میکشم که اگه این بچه یکمی خجالت میکشید باید از Staff خدافظی میکرد نه اینکه Rank بخره, حالا کاری با اینکه ایشون که از قبل یک این تاپیک را بخوانید AV و این تاپیک را بخوانید یک اخطار لفظی طی این مدت دریافت نموندن و سریعا به Rank 3 ادمینی با پول رسیدن کاری ندارم? نوش جونش ایشالا...

ولی شخصا بنده هیچ جوره تو کتم نمیره که این بچه بخواد ایجاد مزاحمت کنه به من و سایرین و موظف هستم در قبال حرکاتای ایشون واکنش نشون بدم.✌️?

و اما موضوع شکایت!

بنده دیروز حین انجام ماموریت در FTP ای که داخل خانه بود بودم که بنده ابتدا ایشون رو Kill میدم و سریعا ایشون که Kill میشه بنده رو Respawn میدن و سپس Goto میکنن!

لازم به ذکر است که ادمین میتونه هر تایمی که دلش بخواد Check Pc بکنه قبول!!!

اما !! ایشون پس از فشار خوردن فراوان از بنده سریعا اقدام به Respawn میکنن گرچه خودشون هم توی FTP بودن و خواستن به بنده ایجاد مزاحمت کنن تا نتونم بقیه رو کیل بدم در اون لحظه!

بنده چک پیسی شدم و ایشون مثل دفعات قبل باز رنگش پرید و ضایع شد و موردی یافت نشد. (همیشه جوری بزن که فکر کنن Cheat زدی?)

• ایجاد مزاحمت هنگام FTP و جلوگیری از اینکه بنده نتونم به ماموریتم برسم [از فیلم و تصویر و همچنین چت لاگ مشخصه که بالافاصله ایجاد مزاحمت میکنن]
  • Respawn دادن و Goto کردن رو من حین FTP یک ایجاد مزاحمته.

درخواست رسیدگی از مدیریت @Pedram

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم لحظه کیل شدن این بچه و ریسپاون دادن بنده

مدرک تصویری

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم @AMIRabbas 

اول از همه باید بدونین ادمین ها میتونن در هر زمانی و به هر دلیلی سیستم شمارو چک کنن و نیاز به مدرک ندارن

بنده شما رو Respawn دادم و Goto کردم برای کنترل سیستم شما

به راه راست هدایت شوید و با شکایت های دروغین اسم خودتون رو خراب نکنید 

مدارک برای مدیریت ارسال شد

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، NoLaN گفته است:

سلام خدمت شاکی محترم @AMIRabbas 

اول از همه باید بدونین ادمین ها میتونن در هر زمانی و به هر دلیلی سیستم شمارو چک کنن و نیاز به مدرک ندارن

بنده شما رو Respawn دادم و Goto کردم برای کنترل سیستم شما

به راه راست هدایت شوید و با شکایت های دروغین اسم خودتون رو خراب نکنید 

مدارک برای مدیریت ارسال شد

پسر خوب چرا حرفو میپیچونی الکی؟؟؟

اره ادمینا میتونن بدون دلیل چک سیستم کنن

اما اینکه شما وقتی کشته شدید و فشاری شدی و نخواستی که من رفیقاتو کیل کنم در حالی که حین انجام ماموریت بودم و سریع شما با ریسپاون دادنت مزاحم شدی نزاشتی رفیقاتو کیل کنم از قصد!

ما هدایت شدیم و دیدیم خوب نبود

شما هم هدایت نشید???

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

شاکی محترم باید خدمتتون عرض کنم داخل فیلم خودتون یکم عجیب بنده رو کشتید پس قبول کنید که بنده باید شک کنم

شما تنها نبودید و دوستانتون کنار ما بودن اگه من میخواستم پیش اونا سیستم شمارو چک کنم میتونستن ایجاد مزاحمت کنن و بنده یا شمارو بزنن به همین دلیل شمارو Respawn دادم که ایجاد مزاحمت نشه

موفق باشید بدرود

Snow.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...