رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اخلاق خارج از زندگی و استفاده شخصی

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BThomas%5DShelby.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

NoLaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام!

ایشون به من یک پیام داده(که خود این عمل استفاده شخصیه) و نوشته "دوباره وقتی تیر میخوری بری تو آجیلی
خوب ، حالا در مدارک زیر میبینیم که خود این فرد نه تنها تو خونه از دستور Heal/ استفاده میکنه بلکه در فیلم پایین میبینیم که وقتی داره تیر میخوره ، باسرعت میره تو بار تا HP پرکنه ! 

درخواست رسیدگی دارم با تشکر! 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس 1

عکس 2

فیلم

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم @Tommy 

برای شکایت اولتون بنده قصد کمک داشتم و میخواستم بدونین چه مجازاتی داره
باید درمورده شکایت دومتون بگم که بنده اصلا Wanted نداشتم! شما بی دلیل داشتید بنده رو میکشتید که این خودش Fw داره!

ولی خب بنده عادت ندارم مثل شما دنبال مدرک از کسی باشم. دیگه ایشالا از حالا این عادت رو پیدا میکنم :)

Snow.png

لینک به دیدگاه

اون تایم FTP بودو خود شما یکی از پایه ثابتاش بودی چراکه چندبار توسط خودم کشته شدی و باز اومدی (این یکی و این هم فیلم دوم که من نمیدونم چجوری بعد 3 دقیقه دوبار با وانتد پُر در اون محل حاظر بودی!! و اصلا فیلم دوم چیت ایم شما واضحه که پشتت به منه دوتا تیر خالی میکنی روم و یهو برمیگردی سمتم ، یه خشاب کاملو بدون هیچ خطایی خالی کردی روم)

اگه وانتد نداشتی که همکار منم به اشتباه  تیر نمیزد ، و اصلا چرا درحال فرار بودی؟ اگه وانتد نداشتی که میگفتی ؛ نه اینکه فرار کنی! با عقل جور در نمیاد این بهانه ها!

ماهم دنبال مدرک نیستیم ولی خیلی جالبه یه نفر بیاد بقیه رو تهدید به مجازات بخاطر انجام دادن کاری بکنه که خودشم انجام میده!

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون چیه؟!
داخل فیلم واضحه هست که بنده وانتد نداشتم اگه هم داشته باشم برای قبل هست نه اون زمان. در اون زمان شما بدون دلیل بنده رو داشتید میزدید و باید خدممتون عرض کنم سیستم بنده به تازگی چک شده 

موفق باشید بدرود

ویرایش شده توسط NoLaN

Snow.png

لینک به دیدگاه

شاکی محترم جناب اقای @Tommy 

در فیلمتون اگه توجه کنید بنده داشتم جلو خودم رو میزدم و تیر های من به شما نمیخورد! بنده لگ بودم  و معمولا پینگ من داخل سرور بالای 100 هست (اگه با مودم بیام)
زمانی هم که نت بنده درست شد داشتم دنبال شما میگشتم چون برای بنده جا به جا میشدید که البته کشته شدم

بنده در حال FTP وارده بار نشدم و در هر دو فیلم شما بنده کشته شدم ولی در فیلم اولتون بنده وانتد نداشتم و شما داشتید بی دلیل بنده رو میکشتید ولی من از جنبه بالایی برخوردار هستم و قصد شکایت نداشتم و من درمورده همکارتون صحبت نمیکنم درباره خودتون صحبت میکنم که داشتید بدون دلیل میزدید! اگه بنده وانتد داشتم با اون فاصله کم داخل فیلمتون میفتاد ولی خب نداشتم سعی به قانع کردن خودتون نکنید.

مدیریت تصمیم میگیرن بدرود

Snow.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

داخل فیلم واضحه هست که بنده وانتد نداشتم اگه هم داشته باشم برای قبل هست نه اون زمان. در اون زمان شما بدون دلیل بنده رو داشتید میزدید

همه پلیسای حاظر در اون ناحیه اشتباه میکردند، شما که مدرک نداری راست میگی اره؟

اگه وانتد نداشتی که وایمیستادی کشته هم میشدی 10$ کم میشد اتفاق خاصی نمیفتاد ، فوقش مثل همون دوباری که کیل شدی و نمیدونم چجوری از زندون خارج شدی (حتما وکیلت پشت در جیل منتظر بوده بیفتی زندان) زود میومدی پیش دوستات دیگه! دلیلی برای فرار از دست پلیس وجود نداره!

نقل قول

دوست عزیز درباره اون یکی شکایتتون که گفتید داخل خونه /Heal میکنم باید بدونین اول بنده شمارو کشتم! ممنون که /Whokill شما فعال بود 

یک لشکر پلیس بیرون داشتند تیرمیزدن مگه من تنها بودم؟

لطفا حاشیه پردازی و سعی در فریب مدیریت نکن ، سوءاستفاده از دستور ادمینی و Non-rp اون هم دوبار کاملا در مدارک مشهوده

مدارک موجوده الان منتظر چی هستید؟ لطفا هرچه زودتر رسیدگی کنید

با تشکر ! @Pedram

ویرایش شده توسط Tommy

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

شاکی محترم چرا عصبانی هستید؟ چرا دنبال مدارک تقلبی هستید؟ شکایت شما درمورده /Heal داخل خونه با مدارک خودتون رد میشه چون بنده اول شمارو کشتم

درباره Non-rp باید خدمتتون عرض کنم که بنده دو بار با شما درگیر بودم و هر دو بار کشته شدم و یک بار که داخل بار رفتم اصلا وانتد نداشتم نمیدونم چرا سعی دارید به بنده وانتد بچسبونید من با شاهد کاری ندارم شما باید مدرک داشته باشید بنده وانتد داشتم چون داخل فیلمتون نداشتم و شما داشتید الکی بنده رو میزدید

موفق باشید بدورد

Snow.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

شاکی محترم چرا عصبانی هستید؟ چرا دنبال مدارک تقلبی هستید؟ شکایت شما درمورده /Heal داخل خونه با مدارک خودتون رد میشه چون بنده اول شمارو کشتم

من عصبی نیستم اقتضای زمان حکم میکنه لحن صحبتم اینطوری باشه!

دنبال مدرک تقلبی هم نیستم ، اصل مدرک بالا گویای همه چیز هست ، شما متاسفانه هیچ مدرکی نداری و داری سعی میکنی با فرافه کَنی مدیریت رو فریب بدی

اره من کشته شدم ولی بیرون هنوز پلیس هایی بودند که درحال تیرزدن به شما بودند و شما با وارد شدن به خانه و پرکردن جان خود non rp کردی!

نقل قول

اصلا وانتد نداشتم نمیدونم چرا سعی دارید به بنده وانتد بچسبونید من با شاهد کاری ندارم شما باید مدرک داشته باشید بنده وانتد داشتم چون داخل فیلمتون نداشتم و شما داشتید الکی بنده رو میزدید

هیچ جا دیده نشده کسی که وانتد نداره از دست پلیسی در بره ، اتفاقا مدرک میگیره میده فروم بعنوان ایجاد مزاحمت! همه هم میدونند تو فاصله بالای 1متر وانتد شخص قابل دیدن نیست!!

اگه مشکلی در کار شما نبود که همه شکایت های اخیرفروم برعلیه شما نبود!

لطفا انقد اسپم نکنید و بزارید مدیریت تصمیم بگیره

@Pedram لطفا هرچه سریعتر رسیدگی کنید و استفاده شخصی از PM هم فراموش نکنید

با تشکر!

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نمیدونم چرا متوجه منظور بنده نمیشید، شما میگید من Non-RP  کردم باید مدرک بدید که وانتد داشتم و این کارو کردم، بنده داخل فیلم شما وانتدی نداشتم و دلیلی نیست خودم فیلم بدم شما شکایت کردید شما باید مدرک بدید.

میگید استفاده شخصی، باید خدممتون عرض کنم زمانی استفاده شخصی حساب میشه که بنده کاری با شما داشته باشم و ازش استفاده کنم. برای مثال از این دستور استفاده کنم و بگم مثلا خونتون رو میخرم، یا بگم ماشین بنده رو میخرید یا نه. ولی من بهتون قوانین سرور و مجازات رو یاد اوری کردم و این استفاده شخصی نیست برای یاد اوری به شما بوده.

قبل از شکایت یکم فکر کنید و بدونین با چه دلیل و مدارکی میخوایید شکایت کنید

بدرود

Snow.png

لینک به دیدگاه

همه چی واضحه ، بزارید مدیریت تصمیم بگیره

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...