رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Emaoel

Ryder

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Hercules.png

• توضیحات: ایشون در درخواست عضویت های فکشنشون خیلیارو به دلیل مهارت مواد فروشیه کم رد کردند و گفتند که باید 5 باشه اما الان دوستشونو که مهارت 1 دارند آوردن فکشن

ایشون هستن :

ALFA.CJ.png

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8291043534/emanoel.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این مسئله چیزیه که بین اعضای staff  هست و به شما مربوط نمیشه و شما خبر ندارید از قوانین تیم لیدر ها.

و در ضمن من رفاقتی با ایشون ندارم.

برای عید بنده پست هایی که مهارت مواد فروشی زیر 5 هم بودن قبول کردیم و از 13 فرودین به بعد دیگه اینطور نیست به روال قبل خواهد بود.

این مسئله ها مثل مهارت مواد فروشی و اسلحه فروشی و رنک ماشین ها دسته خود لیدر هست.

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما قبول شد! ( قوانینی مبنی بر ورود افراد با سطح مواد فروشی و یا اسلحه فروشی برای ورود به دسته وجود ندارد و تصمیم آن با لیدر نخواهد بود | لیدر مربوطه اخطار لازم را دریافت کردند!)

بسته شد!

با تشکر

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

نقل قول

قوانینی مبنی بر ورود افراد با سطح مواد فروشی و یا اسلحه فروشی برای ورود به دسته وجود ندارد 

اگر وجود ندارد پس بنده کاره اشتباهی انجام ندادم و نباید اخطار بگیرم!!!

و در ضمن قبلا اقای محمدرضا به بنده گفته بود فقط سطح مواد فروشی 5 راه بده به اقلیت که بعد ادمین مکاول گفتند مهم نیست مهارت مواد فروشی پس در این صورت بنده کار اشتباهی انجام ندادم از وقتی شما گفتید با هر سطحی از مواد فروشی بنده قبول کردم درخواست اعضا رو!!! 

لطفا یکم به حرف های خود دقت کنید و بدونید که چرا من قبلا فقط skill drug 5  قبول میکردم : به دستور هد دسته متوسط(محمد رضا ادرنالین)  اما بعد از گفته شما(دانیال مکاول) این شخص رو زیر skill drugs 5  راه دادم به اقلیت!!!

ویرایش شده توسط SerGeY
.
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...