رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محل فروش خودکار ماشین

ارسال‌های توصیه شده

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در در ۱۳۹۷/۱۲/۶ در 04:26، Ali گفته است:

با عرض سلام و وقت بخیر.

من سیستم مشابه به آن را پیشنهاد می کنم که کمی جامع تر است.

این سیستم به این شکل می باشد که CNN از این به بعد دارای یک Interior باشد.

وارد CNN شده و ماشین، خانه، Business، SBusiness، Materials، Drugs یا Approval خود را در Auctionary House قرار می دهید، مبلغ برای آن مشخص می کنید و حتی اگر offline بودید می توانید آن ها را بفروشید یا حتی برای مزایده بگذارید تا به بالاترین قیمت آن را بخرند! برای قرار دادن محصولتان در Auttionary House باید مبلغی را پرداخت کنید و می توانید مشخص کنید که چند بار در روز تبلیغ شود (به صورت خودکار) و مبلغ آن را پیش پرداخت کنید.

همچنین می توانید مبلغی اضافه بدهید تا News Reporter ها هم تبلیغ شما را به صورت اتوماتیک در News بفرستند.

لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

Targeted Ver: 4.0.0

سلام  اگه این عملی شده یا وارد بازی شده لطف راهنمایی کنید 
مثل: 
CMD 
مکان های فروشش 
یه توضیح واضحی بدید لطفا. 
@Ali

???
???'? ????? ?? ?? ?? ????;
? ???'? ???? ????? ???????...

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، hortado85 گفته است:

مثل: 
CMD 
مکان های فروشش 
@Ali

نشده هنوز دا‌ش دلت خوشه ها

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۷/۱۲/۶ در 04:26، Ali گفته است:

با عرض سلام و وقت بخیر.

وارد CNN شده و ماشین، خانه، Business، SBusiness، Materials، Drugs یا Approval خود را در Auctionary House قرار می دهید، مبلغ برای آن مشخص می کنید و حتی اگر offline بودید می توانید آن ها را بفروشید یا حتی برای مزایده بگذارید تا به بالاترین قیمت آن را بخرند! برای قرار دادن محصولتان در Auttionary House باید مبلغی را پرداخت کنید و می توانید مشخص کنید که چند بار در روز تبلیغ شود (به صورت خودکار) و مبلغ آن را پیش پرداخت کنید.

همچنین می توانید مبلغی اضافه بدهید تا News Reporter ها هم تبلیغ شما را به صورت اتوماتیک در News بفرستند.

سلام برای این باید محدودیت بزاری مثلا چیزی که برای فروش گذاشتی اون جا تایم داشته باشه

۱Days  ' 2 Days '  3 Days

و مثلا برای یک روز که ما 

...approval, veh ,material

در Auttionary House میزاریم لازم باشه مبلغی به همون بیزینس پرداخت کنیم 

البته باید مبلغی که پرداخت میکنیم به ارزش چیزی که در Auttionary House قرار دادیم باشه مثلا اگر ۱ میلیون materials قرار دادیم لازم باشه  برای یک روز 30k به بیزینس پرداخت کنیم.

@Ali

@AnDriaS

@Adriyan

@LasTBrok  

اگر پیشنهاده دیگری دارید بگید؟

ویرایش شده توسط DeatShot

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۱۲/۶ در 04:26، ArSaCiA گفته است:

با عرض سلام و وقت بخیر.

اینم چیز جالبیه فقط اینکه ورژن 4 AG-SAMP هست دیگه درسته؟

ولی این قسمت مزایده مثل House ها نشه که پول یا Gold رو که دادی دیگه بره چون ریسکش خیلی بالاس بیان هر قیمتی هست بزارن سرور چک بده که طرف اون قدر پول یا Gold رو داره برای مثال 40K یا نه اگه داشت ثبت بشه اگه هم ثبت شد پلیر دیگه پولش نباید کمتر از 40K بشه اگه کلا تو حسابش 50K هست اگه 10K بیشتر خواست استفاده کنه Error بده تا زمانی که بره کنسل کنه

در در ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ در 15:58، hortado85 گفته است:

مثل: 
CMD 
مکان های فروشش 
@Ali

پایین زده که ورژن 4 الان 1.1.9 هستیم فکر کنم

ویرایش شده توسط Guardian

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۷/۳۰ در 14:47، Guardian گفته است:

پایین زده که ورژن 4 الان 1.1.9 هستیم فکر کنم

داش 1.1.9 نسخه لانچره 

http://agsa.arsacia.ir/updates/server/

الان ورژن سرور 3.4.8 هست.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، JoRDeN گفته است:

داش 1.1.9 نسخه لانچره 

http://agsa.arsacia.ir/updates/server/

الان ورژن سرور 3.4.8 هست.

اهاااا اوکی ?

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بسیار عالی، ممنون که پیشنهاد دادی 

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و وقت بخیر.

پیشنهاده خوبیه

لینک به دیدگاه

منظورش یک چیزی شبیه برنامه شیپور و دیوار داخل بازیه عالیه

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

عالیه اگه صورت بگیره ولی قیمت خودرو ها خیلی رفته بالا  و نمیدونیم که پایین بیا هستش یا نه و حتی بالا بره 

الان ماشین هم بخوای بخری مثلا اینفرنوس که الان 4,680,000$ عه  و یهو قیمتش کم شه یجورایی اونی که با این قیمت اینفرنوس خریده ضرر میکنه و باید یه قیمت ثابتی باشه 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

با عرض سلام و وقت بخیر.

سلام و درود

پیشنهاد جالبیه.

با توجه به نظر دوستان اگر ماشین هایی که داخل interior قرار میدیم رو بتونیم مانند فروشگاه ماشین ببینیم و تست کنیم عالیه!

برای قرار دادن خونه هم میشه یه چیزی مثل تغییر interior خونه که با /shop میشه تهیه کرد باشه که داخل خونه و مکانش روی نقشه برای خریدار بیاد.

بعد با توجه به بودجه شما این سیستم به شما یکسری پیشنهادات از قبیل ماشین و خانه و ..... بهتون بده.

میشه سیستمی داشته باشه که رزرو کنید چیزیو مثلا خریدار بزنه من ماشین infernus با نئون سفید تا حد ۴.۵۵۰ میخوام و کسی که با این شرایط گذاشت برای فروش برای شخص رزرو کننده وارن بره یا sms دریافت کنه که اون شخص بره و این وسیله رو خریداری کنه.

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با عرض سلام و وقت بخیر.

با سلام من همچین چیزی رو پیشنهاد کرده بودم !

https://forum.arsacia.ir/topic/30413-یک-پیشنهاد-برای-اقلیت-خبرنگار/

ویرایش شده توسط Beniamintatari
اضافه کردن لینک

LoSeArSiF.pngThe Monsters Were Never Under My Bed

Because The Monsters Were Inside My Head

I Fear No Monsters , For No Monsters I See

Because All The Time The Monster Has Been Me

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 48 دقیقه قبل، Armour گفته است:

?

داداشم به قرآن زخم کردی
الکی تاپیک‌های قدیمی رو Dump می‌کنی که چی؟

گزارشت دادم

ویرایش شده توسط SuperMaN

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۳۹۷/۱۲/۵ در 11:08، PabloEscobar گفته است:

با سلام

پیشنهاد من اینه که سیستمی تعبیه بشه که بازیکن بتونه بصورت خودکار ماشینشو بفروشه ، حالا این یعنی چی؟

مثلا کنار CNN یا بانک LS که فضای پارک بسیارزیادی وجود داره ، بازیکن با وسیله ای که قصد فروشش رو داره میاد اونجا و با یک دستور خاص [forsellvehicle amount/] اون وسیله رو برای فروش قرار میده ،دراین حالت خود فروشنده هم نمیتونه ماشین رو روشن کنه و فقط میشه که سوارش شد ، اینجوری هرکسی که بخاد اون وسیله رو بخره سوارش میشه و مانند پیغامی که موقع رنت کردن وسایل نقلیه مشاهده میکنیم ، قیمت ماشین رو مشاهده میکنه و با دستوری خاص [buyfsvehicle/] اون ماشین رو میخره!

با اینکار هم میشه یک بیزنس پردرامد جدید به بازی اضافه کرد هم دیگه لازم نیس در موقع معامله حتما فرد فروشنده اونجا حاظر باشه و هم مکانی وجود داره که پلیر راحت میتونه وسیله مد نظر خودش رو اونجا پیدا کنه!

البته اینکار لطمه ای به بیزنس CNN نمیزنه چون بازم تبلیغ جای خودش رو از دست نمیده

با تشکر

(اکانت جهت واریز جایزه در صورت تعلق و تایید پیشنهاد)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/%5BThomas%5DShelby.png

?〽️

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در ۱۳۹۹/۵/۵ در 12:22، iRexa گفته است:

چجوری House رو داخل اینتزیور بزاریم؟

زیادی خارج از رول پلی نمیشه؟

فک کنم شما اشتباه متوجه شدین منظورشون این بوده که یه ماکت یا عکس اون house با مشخصات دقیقش و بزارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...