رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نظرسنجی در مورد بروزرسانی Times Destroyed

آیا Times Destroy را حذف کنیم؟  

119 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا Times Destroy را حذف کنیم؟

ارسال‌های توصیه شده

با سلام، به نظر من نباید حذف بشه چونکه تی دی ماشین وقتی صفر باشه با تیدی ماشینی که 100بار ترکیده باید یه فرقی باشه.

ممکنه بگید از طریق کیلومتر میتونیم بفهمیم اما کیلومترو میشه صفر کرد، خب شاید بگی که تایم دستروید هم بشه، اما فرقش اینه که تایم دستروید طلاهاش بیشتره.

درواقع هم واسه شما سود داره و هم واسه یه سری کاسب در سرور هم سود داره.

اما درکل به نظرم تایم دستروید برای ماشینا چیزه خوبیه و وجودش الزامیه.

Some things never changes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در در ۱۳۹۷/۱۲/۵ در 03:18، 50CENT گفته است:

اما فرقش اینه که تایم دستروید طلاهاش بیشتره.

ما تنها به دلیل مبنا قرار دادن بازیکنان تعداد طلای آن را بالا تر بردیم.

لینک به دیدگاه

بله! صددرصد حذف بشه خیلی بهتره آخه کلا چیز بی خودیه! آخه نه فرقی ایجاد میکنه و نه هیچی

باید کلی زیر قیمت بدیم فقط بخاطر یک عدد که کلا تاثیری هم نداره و فقط بهونه ای هست برای کاسب ها!

اما خب حتما با حذف TDباید چیز دیگه ای جایگزین آن بشه! وگرنه یکم بازی غیر عادی میشه.

بنظرم به ازای هر بار منفجر شدن مبلغی به پول بیمه اضافه بشه, هرچی باشه از TD بهتره!

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 5 ساعت قبل، Only گفته است:

باید کلی زیر قیمت بدیم فقط بخاطر یک عدد

هدف ما ملاک قرار دادن کیلومتر ماشین هست نه Times Destroyed.

کیلومتر شمار وسیله نقلیه به هیچ وجه حذف نمی شود.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

به نظر من حذف کردن Time destory کار اشباهی هستش چون که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در خرید و فروش ها و همچنین در جذابیت بازی همین مسله TD ماشین هاست.

به این نکته هم توجه کنیم که بالا بودن یا پایین بودن TD یک ماشین نشان از تاریخچه اون ماشینه که اگه حذف بشه دیگه فرقی نمیکه ماشین NEW داشته باشی یا OLD همه یه قیمت خرید و فروش میشه و ما دیگر از لذت چونه زدن سر قیمت ها برهمند نخواهیم شد.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۷/۱۲/۷ در 11:59، Saber12 گفته است:

به نظر من حذف کردن Time destory کار اشباهی هستش چون که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در خرید و فروش ها و همچنین در جذابیت بازی همین مسله TD ماشین هاست.

به این نکته هم توجه کنیم که بالا بودن یا پایین بودن TD یک ماشین نشان از تاریخچه اون ماشینه که اگه حذف بشه دیگه فرقی نمیکه ماشین NEW داشته باشی یا OLD همه یه قیمت خرید و فروش میشه و ما دیگر از لذت چونه زدن سر قیمت ها برهمند نخواهیم شد.

در زمان ساخت سیستم ماشین ها، هدف فیلد Times Destroyed فقط عددی بود که به اطلاع شما برساند ماشین چند بار ترکیده و ما هیچوقت فکر نمی کردیم معیار خرید بازیکنان قرار گیرد. برای معیار خرید بازیکنان صرفاً جهت نو بودن ماشین یا کارکرده بودن آن Kilometer شمار را قرار دادیم.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

قطعا از جذابیت های بازی و درحال حاظر بزرگترین ملاک و معیار خرید وسایل نقلیه ، تایم دیستروی هست که خوب عملا تاثیری رو ماشین نداره

افزایش مصرف سوخت و اضافه کردن سیستم معاینه فنی و اینجور چیزا هم بنظرم روی کیلومتر ماشین متمرکز بشه بهتره همونطور که دردنیای واقعی ملاک خرید ماشین مسافتیه که طی کرده!

باید در جواب یکی از دوستان که گفتند td نشون دهنده قدیمی بودن ماشینه و اینجور ماشینا هم طرفدارای خودشو داره بگم که باپول میشه td داد به ماشین ولی کیلومتر نه ؛ ماشینی که 40 هزار کیلومتر داره مشخصه که خیلی قدیمی تر از ماشینیه که 10 هزار کیلومتر داره ، بعضا دیده شده td ماشین دوم بیشتر هم هست

حتما که نباید کنار کیلومتر شمار ماشین یک عامل دیگه هم مثل همین td اضافه بشه!

اگه سیستم معاینه فنی که بصورت یک لایسنس به ماشین اضافه میشه در بازی پیاده کنید باهمون کیلومتر خیلی هم خوب میشه مسئله ماشینارو واقعی تر کرد ، نسبت به کیلومتر قیمت و مدت لایسنس میتونه متفاوت باشه

تردد ماشینای قدیمی در سطح شهر میتونه جریمه سنگین تری داشته باشه

اما بنظر من اگه قراره تو بحث ماشینا تحول داشته باشیم @Ali باید سیستم دزدی ماشین اضافه بشه به بازی، مثلا با دستور picklock/ بازیکن شروع به شکستن قفل ماشین بکنه ، اگه بخایم خیلی تخصصی کار کنیم ، نسبت به مدل ماشین و سطح امنیت قفل ماشین، مدت زمان بیشتری طول بکشه برای شکستن قفل و تو این مدت آژیر ماشین به صدا دربیاد (اینطوری همه پلیساهم نمیرن 4 راه هی بپرن اینور اونور و درسطح شهر به گشت زنی مشغول میشن)

پلیسا بتونن از بازیکن درخواست نشان دادن گواهینامه بکنن (مثلا رفرال بازیکن در دستور SL/ مشخص باشه و پلیس اونو با رفرال صاحب اصلی ماشین که از دستور carinfoex/ قابل مشاهدس تطبیق بده و ببینه که ماشین سرقتیه یا نه)

ویرایش شده توسط Tommy
  • دوست دارم که 2

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Tommy گفته است:

قطعا از جذابیت های بازی و درحال حاظر بزرگترین ملاک و معیار خرید وسایل نقلیه ، تایم دیستروی هست که خوب عملا تاثیری رو ماشین نداره

افزایش مصرف سوخت و اضافه کردن سیستم معاینه فنی و اینجور چیزا هم بنظرم روی کیلومتر ماشین متمرکز بشه بهتره همونطور که دردنیای واقعی ملاک خرید ماشین مسافتیه که طی کرده!

باید در جواب یکی از دوستان که گفتند td نشون دهنده قدیمی بودن ماشینه و اینجور ماشینا هم طرفدارای خودشو داره بگم که باپول میشه td داد به ماشین ولی کیلومتر نه ؛ ماشینی که 40 هزار کیلومتر داره مشخصه که خیلی قدیمی تر از ماشینیه که 10 هزار کیلومتر داره ، بعضا دیده شده td ماشین دوم بیشتر هم هست

حتما که نباید کنار کیلومتر شمار ماشین یک عامل دیگه هم مثل همین td اضافه بشه!

اگه سیستم معاینه فنی که بصورت یک لایسنس به ماشین اضافه میشه در بازی پیاده کنید باهمون کیلومتر خیلی هم خوب میشه مسئله ماشینارو واقعی تر کرد ، نسبت به کیلومتر قیمت و مدت لایسنس میتونه متفاوت باشه

تردد ماشینای قدیمی در سطح شهر میتونه جریمه سنگین تری داشته باشه

اما بنظر من اگه قراره تو بحث ماشینا تحول داشته باشیم @Ali باید سیستم دزدی ماشین اضافه بشه به بازی، مثلا با دستور picklock/ بازیکن شروع به شکستن قفل ماشین بکنه ، اگه بخایم خیلی تخصصی کار کنیم ، نسبت به مدل ماشین و سطح امنیت قفل ماشین، مدت زمان بیشتری طول بکشه برای شکستن قفل و تو این مدت آژیر ماشین به صدا دربیاد (اینطوری همه پلیساهم نمیرن 4 راه هی بپرن اینور اونور و درسطح شهر به گشت زنی مشغول میشن)

پلیسا بتونن از بازیکن درخواست نشان دادن گواهینامه بکنن (مثلا رفرال بازیکن در دستور SL/ مشخص باشه و پلیس اونو با رفرال صاحب اصلی ماشین که از دستور carinfoex/ قابل مشاهدس تطبیق بده و ببینه که ماشین سرقتیه یا نه)

ماشالله عجب ذهن خلاقی داری. ولی فکر نکنم که اون سرقت ماشین جالب باشه 

• هاها 1

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اگه قرار باشه ماشینی که یک فرد یک سال از آن استفاده کرده باشد و اینکه فردی از نمایشگاه ماشین (dealer ship) خریداری کرده است قیمتش یکی باشه که دیگه عدالت برقرار نمیشه که...

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matin0050 گفته است:

اگه قرار باشه ماشینی که یک فرد یک سال از آن استفاده کرده باشد و اینکه فردی از نمایشگاه ماشین (dealer ship) خریداری کرده است قیمتش یکی باشه که دیگه عدالت برقرار نمیشه که...

چرا بر قرار نمیشه؟  مگه تو ظاهر و باطن ماشین تغییری ایجاد شده؟ ?

• ناراحت 1

تو روزگار من که نفس زندانیه!!
لعنت به من، اگه نجنگم یه ثانیه.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...