رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه لیدر و در اخر پارتی بازی ادمین!

Huge

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Huge.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Ali.png

AspiriN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• توضیحات: با عرض سلام وخسته نباشید خب یه راست میریم سر اصل مطلب بنده تو اقلیت نگ بودم و بعد از پست استفا بنده به اشتباه با Fpunish 60/ کیک شدم در صورتی که باید با 10Fpunish کیک میشدم و لیدر در این صورت باید یک AV دریافت میکرد. اما هنگامی که بنده Sleep/ بودم ادمین Aspirin به جای اینکه با دستور Setstat/ تنبیه اقلیت بنده رو کم کنند بنده را لیدر این اقلیت کردند تا تنبیه بنده به صورت کامل حذف شد. از مدیریت تقاضا دارم که به این موضوع رسیدگی کنند.

• مدارک (فیلم یا عکس: http://s8.picofile.com/file/8352356634/bandicam_2019_02_15_20_15_09_191.jpg

ویرایش شده توسط Huge

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

بنده به عنوان شاهد اظهارات خودمو اعلام میکنم:

من یکبار قربانی اشتباه رهبر Ali. شدم ایشون اشتباهی بنده رو با 19 تنبیه اقلیت خارج کردند مدرک:

3wo4_bandicam_2019-02-15_22-01-55-649.jp

و به دلایلی ایشون رو بخشیدم که اشتباه بسیار بزرگی کردم. لیدری که همچین اشتباه مسخره ای رو حداقل دو بار انجام میده و سابقش در دسته ی پلیس بسیار کم هست صلاحیت رهبری اقلیت بسیار حساس گارد ملی رو نداره. ایشون حتی ریاضی هم بلد نیست و فکر میکنه تجربش در دسته ی پلیس از من بیشتره:

(پاسخ ایشون به استعفای بنده رو بخونید)

من صمیمانه قبلا به مسئول لیدر ها هشدار داده بودم که ایشون برای رهبری گارد ملی اماده نیستن. و الان هم اثراتشونو میبینم! گارد ملی از زمانی که ایشون لیدر شدن حتی یک بار هم پر از ممبر نشده و قسمت گزارش اعضاش هم همینطوری داره زیاد و زیادتر میشه.

با توجه به اینکه دیگه به ادمین Aspirin بخاطر بعضی مسائل اعتماد ندارم پس به شایان ( @Shayan ) صمیمانه پیشنهاد میدم:

Ali. صلاحیت رهبری گارد ملی رو نداره. من نمیتونم به شما بگم چجوری کارتونو کنید فقط دارم پیشنهاد میدم که گارد ملی رو از همونی که بود بدتر نکنید.

_____

و راجب ادمین Aspirin:

ایشون به دلیل سو استفاده از دستور FW یک اخطار لفظی دریافت کرده بودن و حالا هم کاملا مشخصه که از دستور ML هم سو استفاده کردن. معلوم نیست که چقدر از دستورات دیگه سو استفاده کردن یا چه خلاف های دیگه ای انجام دادن من نمیدونم تصمیم با مدیریت است.

یا حق

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

خیر، در این صورت لیدر نباید یک AV دریافت میکرد! اشتباه متاسفانه ممکن هست توسط هرکس انجام شود و ما برای مسائل اینچنینی مجازات کوچکی در نظر میگیریم تا نادیده گرفتن کلی زحمات فرد و AV!

با این حال، با توجه به اینکه سرپرست تیم لیدرها برای راحتی شما و پس از اینکه خود لیدر به اشتباه خودش پی برده و درخواست تصحیح مجازات شما را کرده، این اقدام رو روی شما انجام دادن! آیا از پاک شدن 10FP خود توسط ادمین مربوطه ناراحت هستید؟ (دستور دیگری برای تصحیح مجازات شما برای ایشان در نظر گرفته نشده متاسفانه!) از اقلیت کنونی خود اخراج شده و 10FP دریافت خواهید کرد، پس از پاک شدن FPهای خود مجدداً به لیدر مربوطه برای ورود خود مراجعه کنید.

@ZombieRanger نداشتن صلاحیت با این چنین موارد ثابت نخواهد شد، با این حال فعالیت ایشون رو تحت نظر قرار میدیم و در صورت ناکارآمد بودن تصمیم به انتقال ایشان مانند لیدر F.B.I. خواهیم کرد.

با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده،

+بسته شد.

• دوست دارم که 3

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...