رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Aspirin-بی عدالتی

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AspiriN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: اعضای حاضر در جلسه ی All cop

• توضیحات: 

شرح داستان:

بازیکن Arman در جلسه خلاف هایی انجام دادند که مجازات آن اخراج با 80 تنبیه اقلیت بود. ادمین Aspirin به ایشون فقط یک فکشن وارن دادن و همون رو بعد از کمتر از 5 دقیقه پاک کرد.

بازیکن Arman. باید طبق قوانین:

1-یک FW به دلیل فحش سطح بالا به همکار دریافت میکردند.

2-یک AV به دلیل AFK سر جلسه دریافت میکردند.

3-یک AV به دلیل صحبت بدون اجازه در جلسه دریافت میکردند.

4-به دلیل حمله به همکار و به هم ریختن نظم جلسه یک FW دریافت میکردند.

(مجازات مجموعه خلاف ها: اخراج با 80 تنبیه اقلیت)

اشتباهات:

1-بازیکن آرمان باید با 80 تنبیه اقلیت اخراج میشد که بجاش فقط یک فکشن وارن دریافت کرد.

2-ایشون حتی اگه مجازات کارهایی که کرده فرضا FW باشه باید طبق قانون [گرفتن 2 فکشن وارن در کمتر از 10 روز] مستقیم اخراج میشد.

3-فکشن وارن این بازیکن نباید پاک میشد.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک اشتباهات بازیکن Arman:

http://s8.picofile.com/file/8351583692/Arman.rar.html

مدارک اشتباهات ادمین Aspirin:

uys5_bandicam_2019-02-14_14-06-42-135.jp

پ.ن: شما روی قوانینی تعصب دارید که خودتونم نمیتونید اجراشون کنید.

• مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

بنده لیدر اصلی FBI  نیستم و شما باید مدارک رو دست لیدر FBI  برسونید، آدرس رو اشتباه بهتون دادن دوست عزیز.

موضوع دوم: بنده قانون رو نمینویسم ولی تا اونجا که بشه اجراش میکنم، این شما بودید که قوانین تون رو بدون این که به گوش شایان برسونید سعی در اجراش داشتید، بنده بار ها و بارها بهتون گفته بودم که اول به شایان بگید، چون حرف اول و اخرشو ایشون میزنن.

راجع به مدارک تون هم باید عرض کنم که چون کار مهمی برای آرمان پیش اومده بود ایشون AFK کردن و اینکه تایم میتینگ زیاد بود درباره سایر مدارکتون هم باید به لیدر مراجعه کنید.

پیروز باشید، بدرود.

• دوست دارم که 3

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

لیدر اف بی ای در اون زمان حضور نداشتن و شما با دستورات خاصی خودتونو لیدر اونجا کردید و مسئولیت اون ممبر هارو به عهده گرفتید.

همچنین شما مسئول برگزاری جلسه ی All cop بودید.

در ضمن با شما با اعلام کردن: دادن فکشن وارن به آرمان باعث سردرگمی ما شدید و باعث شد دیر از ایشون شکایت کنم پس باید بخاطر همین اشتباه هم مجازات بشید.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

جالبه، من فکشن وارن دادم شما سردر گم‌ شدید.

بنده جلسه all cop رو برنامه ریزی کردم؟

لیدر های دپارتمنت باهم هماهنگ کردند بدون اطلاع بنده.

این شما بودید که در جلسه بدون هماهنگی رای گیری میکنید از قانون جدید، عزیزم فقط خودتو در نظر نگیر چون در مقامی نیستی که قانون رو تصویب بکنی و فقط میتونی در غالب پیشنهاد به لیدر بگی و لیدر هم به گوش مدیریت برسونه.

شما به بنده گفتید چه لیدری انتخاب کردید واسه ng، باید اینو بگم که اونی که لیدر انتخاب میکنه منم و بنده هم با مشورت با شایان بهترین گزینه رو انتخاب میکنیم.

من بهت گفته بودم همه با هم به یک نتیجه برسیم و اون رو به مدیریت پیشنهاد بدیم.

و اینم بگم که fw که اون زمان دادم جهت تنبیهی بود که نظم جلسه رعایت شه.

این به شما بستگی داره که مدارک رو به لیدر بدید یا نه.

@Smartboy هم شاهد بنده ست.

بنده حرفی ندارم تا مدیریت محترم قضاوت کنند.

• دوست دارم که 1

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AIiAkbar گفته است:

جالبه، من فکشن وارن دادم شما سردر گم‌ شدید.

بله وقتی خودتون پا پیش میزارید و مسئولیت ممبر های بدون رهبر اف بی ای رو بر عهده میگیرید و بعدش بعد از گند کاری های آرمان در جلسه اعلام میکنید که این بازیکن مجازات میشه همه سردرگم میشیم و فکر میکنیم عدالت برقرار شده اما شما فکشن وارن رو پاک میکنید و به لیدر اف بی ای هم گزارش نمیدید. تنها کسی که باید پس از پاک کردن فکشن وارن به لیدر اف بی ای گزارش میداد شما بودید چون دیگه فقط شما میدونستید آرمان واقعا مجازات نشده!

بنده جلسه all cop رو برنامه ریزی کردم؟

لیدر های دپارتمنت باهم هماهنگ کردند بدون اطلاع بنده.

لیدرهای سه اقلیت تاج سرور بدون هماهنگی مسئول لیدر جلسه میذارن دست مریزاد واقعا! آیا من زمانی که رهبر بودم همچین کاری با شما کردم؟

این شما بودید که در جلسه بدون هماهنگی رای گیری میکنید

و این شماها بودید که قول رای گیری در همون روز رو دادید و خواستید زیرش بزنید که من اجازه ندادم. رای گیری توسط  بنده انجام شد و بین همه ی ممبر های پلیس فقط ۱ نفر مخالف بنده بود.

باید اینو بگم که اونی که لیدر انتخاب میکنه منم و بنده هم با مشورت با شایان بهترین گزینه رو انتخاب میکنیم.

لیدری که حتی ریاضی بلد نیست و فکر میکنه تجربش از من در کل پلیس بیشتره بهترین گزینتون بود؟ همونی که توی لیست دوستانتونه؟  واقعا هیچی برای از دست دادن ندارید.

و اینم بگم که fw که اون زمان دادم جهت تنبیهی بود که نظم جلسه رعایت شه.

اگه‌ منظورتون اینه که این فکشن وارن فقط جهت رساندن یک پیام بود پس یعنی شما اعتراف میکنید که از یک دستور خاص سو استفاده کردید و قوانینشو هم شکوندید.

عزیزم فقط خودتو در نظر نگیر چون در مقامی نیستی که قانون رو تصویب بکنی و فقط میتونی در غالب پیشنهاد به لیدر بگی و لیدر هم به گوش مدیریت برسونه.

اولا من کل اداره های پلیس رو که غرق در ناراحتی مشکلات زیاد بودن در نظر گرفتم.

دوما من زمانی که لیدر بودم با همکاری دو لیدر دیگه قوانینو به تصویب رسوندم.

سوما قبول دارم که وظیفه ی سه تا لیدر نبود که قوانینو عوض کنن اما وقتی ما دیدیم که مدیریت قول های پوچ آپدیت های آینده و درست شدن وانتد ها و مشکلات پلیس رو میده و به هیچ کدومش عمل نمیکنه و وظیفش در رسیدگی به قسمت مشکلات فروم رو انجام نمیده،

اگه رهبر بدی بودیم هیچ واکنشی نشون نمیدادیم ولی نه! فکر نکنید یک لیدر خوب بی تفاوت میشه به مشکلات ممبراش! باید ممنون هم باشید که ما زحمت مسئولیت شما رو کشیدیم! ما اهمیت دادیم و اگه اشتباه هم بوده حداقل براش عرق ریخته و وقت گذاشته شد. واقعا جواب زحمات رهبران سابقتونو اینجوری میدید؟ 

پس هشدار میدم به لیدر های آینده! خودتون قضاوت کنید.

من بهت گفته بودم همه با هم به یک نتیجه برسیم و اون رو به مدیریت پیشنهاد بدیم.

که منظورتون از همه با هم:

رای گیری عادلانه و نظرسنجی و جلسه با لیدرهای پلیس بود که زیر قولتون زدید.

بنده حرفی ندارم تا مدیریت محترم قضاوت کنند.

خب باشه حالا ببینیم به این حرفتون عمل میکنید؟ آیا حرفی نمیزنید تا مدیریت قضاوت کنه؟

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

ما حق دخالت خود در هر اقلیتی را از خود سلب کرده بودیم، لیدر اقلیت موظف به رسیدگی به امور اقلیت در هر حالی خواهد بود و هیچکس حق دخالت در آن را نخواهد داشت. در نتیجه دادن FactionWarn توسط Aspirin یک اشتباه بود...

با این حال ادمین مربوطه اخطار لفظی دریافت کرده و رسیدگی به وضعیت این بازیکن نیز به لیدر منتقل خواهد شد.

با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده،

+بسته شد.

• مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...