رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه

mnsid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _mnsid.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NoLaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون اومد Check-pc کرد و پوشه ی بازیه من مشکلی نداشت بعد ایشون رفت تو پوشه دانلود و یک فایلی بود به نامه GTA-San andreas بعد این یک ورژن با کیفیت از بازی هست که اصلا من با این بازی نمی کنم بعد ایشون وارده فیل cleo اون شد و یک فایل .cs به نام Autoheal.cs پیدا کرد و این فایل .cs رو اصلا من امتحان نکردم و نمیدونم که چی هست اصلا بعد وارد که شدم دیدم ایشون منو بن داده

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8352019226/Screenshot_10_.png محتوای فایل اصلیه بازی

http://s9.picofile.com/file/8352019334/Screenshot_12_.png محتوای فایلی که من با اون وارده سرور نمیشم و نمیدونم که چی هست

نکته: من پریشب هم توسط ادمین: Salatin چک pc شدم و مشکلی نبود

من اگه بخواین می تونم فیلم از هر دو بازی بزارم

ویرایش شده توسط mnsid
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام خدمت آقای @mnsid زمانی که سیستم شما توسط ادمین ها چک میشه تمامی درایو ها و پوشه ها بررسی میشه (حتی فایل هایی که دانلود کرده اید و یا پاک کرده اید.)

وقتی که چیت در سیستم شما پیدا بشه طبق قوانینی که داخل فروم ذکر شده مجازات میشید.

شما حق داشتن چیت در سیستم خود را نداشته چه از آن استفاده کرده باشید چه نکرده باشید و ما نمیتونیم مطمئن باشیم از آن استفاده کردید یا نه.

شما چندین فایل از بازی جی تی ای داشتید و من نمیدونم با کدوم وارد سرور میشدید پس حرف شما بدون منطق هست بنده هم قبل از بن کردن شما با ادمین های دیگه هماهنگ کرده بودم.

مدارک برای مدیریت برای ارسال شد.

ویرایش شده توسط NoLaN

Snow.png

لینک به دیدگاه

من اصلا نمیدونم که AutoHeal.cs چگونه کار می کنه و نمیدونم که چیت هست یا خیر و من اون رو دانلود نکردم دنباله یک بازی با کیفیت بودم و اون فایل رو دانلود کردم به محضه ورود به سرور متوجه کم بودن fps شدم و از ان خارج شدم و دیگه هم سمتش نرفتم. 

لینک به دیدگاه

الان در این دو ویدیو من با هر دو بازی وارده سرور شدم (بازی اصلی و بازی موجود در دانلود)

بازی اصلی: http://s9.picofile.com/file/8352035600/Game_asli.mp4.html

بازی موجود در دانلود: http://s9.picofile.com/file/8352035942/Game_dar_download.mp4.html

اگر ببینید متوجه می شوید که هیچ فرقی در هر دو نیست.

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست عزیز این چیت داخل سیستم شما بوده و مطمئن هستم به صورت خودکار دانلود نشده
، شاید شما از اون چیت استفاده نکرده باشید و بنده هم مدرکی از استفاده شما ندارم. به من گفته شد سیستم شما باید چک شه، بنده هم چک کردم و این چیت رو پیدا کردم و طبق قوانین شما از سرور محروم شدید.

زمانی که چیت داخل سیستم شما باشه (مهم نیست کجا شما میتونید چیت خودتون رو انتقال بدید، مخفی کنید و یا حتی اسمش رو عوض کنید) طبق قوانین از سرور محروم میشید.

شاید شما از چیت استفاده نکرده باشید، شاید واقعا لگ بشید و حتی شاید اصلا با اون چیت نتونید به سرور وصل بشید و کرش بشید ولی بنده طبق قوانین با شما برخورد کردم.

Snow.png

لینک به دیدگاه

با سلام 

شما در چندین مسابقه که خود بنده دیدم ماشینتون hp اش کم نمیشد از شما فیلم خواستم دادید اما /DL روشن نبود و من نمیتونستم دقیق قضاوت کنم به ادمین دیگه ای گفتم که سیستم شمارو کنترل کنن اما من از بازی رفتم و پیگیر نشدم از نظر بنده شما به درستی محروم شدید

• دوست دارم که 2

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

@WaKe اگر همچین حرفی می زنید مدرک بیاورید.

محتوای پوشه CLEO بازی اصلی: http://s8.picofile.com/file/8352116918/Screenshot_13_.png

محتوای پوشه CLEO بازی موجود در دانلود: http://s9.picofile.com/file/8352116934/Screenshot_14_.png

این ویدیو را مشاهده کنید: http://s8.picofile.com/file/8352117484/CLEO_Game_dar_download_.mp4.html

در اخر ویدیو پایین سمته چب ببینید نوشته است که: CLEO V4.3: 3 PLUGINS/2 SCRIPTS

3 PLUGINS: سه عدد پلاگین محتوای معمولی است که وقتی شما CLEO را نصب می کنید در ان وجود دارد.

2 SCRIPTS: فایل های cs. است که شما در پوشه CLEO می ریزید.

اگر به Screenshot محتوای پوشه CLEO بازی اصلی دقت کنید می بینید که فقط دو عدد فایل cs. وجود دارد.

یعنی حتی من با بازی موجود در دانلود وارد بازی شوم فقط دو فایل cs. با نام های: HPandArmorBar.cs و SensivityFix.cs اجرا می شود. 

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز در سیستمِ شما چیت بوده و حتی خودتون هم عکس از چیتتون فرستادید (در اولین پستتون.)

از کجا معلوم شما با همون پوشه ایی که من چیت پیدا کردم وارد بازی نمیشید؟ فقط میخوایین با حرف ثابت کنین که با چیت وارد سرور نمیشید؟ بنده چندین فایل بازی پیدا کردم. دلیل این همه فایل بازی چی هست؟ اگه از چیت استفاده نمیکنید چرا پاک نکردید؟ بنده چیت رو در سیستم شما پیدا کردم و طبق قوانین با شما برخورد کردم. 

امیدوارم ادمین @BiHan هرچه سریع تر جوابشون رو اعلام کنن و تصمیم بگیرن.

Snow.png

لینک به دیدگاه

عزیز تو ویدیو من با بازی که درون دانلود بود وارد شدم و در اخر ویدیو شما اون پایین سمته چپ نمی بینی که نوشته 2 SCRIPTS این به این معناست که فقط 2 فایله cs. اجرا شده و در اسکرین شات پوشه ی CLEO بازی در دانلود می بینید که بیشتر از دو فایل cs. وجود دارد و در اسکرین شات از محتوای CLEO بازی اصلی می بینید که فقط دو فایله cs. وجود دارد یعنی اگر من بخوام با بازی موجود در دانلود وارد سرور شوم فایل های درون پوشه CLEO بازی موجود در دانلود اجرا نمی شوند و فقط محتوای CLEO بازی اصلی اجرا می شوند.                    من هم از ادمین مربوطه به این شکایت در خواست دارم هر چه سریع تر جواب این شکایت را بدهند.

ویرایش شده توسط mnsid
لینک به دیدگاه

با سلام، به این مورد واقف هستیم که مود موجود در پوشه دانلود در بازی شما اجرا نمی شود! یک سوال از شما داریم:

آیا در سیستم خود این فایل Autoheal.cs را داشتید؟ 

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

بله وجود داشته ولی من اصلا از این فایل خبر نداشتم که وجود دارد و نمیدانستم که چیت هست یا نه. و اگر بن صحیح است من به خاطره نا اگاهی خودم عذر خواه هستم.

ویرایش شده توسط mnsid
لینک به دیدگاه

شما با عضویت در بازی قوانین آن را هم پذیرفتید، این بند در قوانین وجود دارد یا خیر؟

مودهای غیرمجاز:

مودهایی که باعث برتری نسبی شما نسبت به سایر بازیکنان شود [شامل Joypad (دسته بازی)] (مجازات: 3 روز محرومیت).
شما مجاز به داشتن این مودها در سیستم خود نیستید، تا زمانی که ما آن را به عنوان یک تقلب (بالا را ببینید) شناسایی نکرده و این مودها در پوشه‌ی بازی شما نباشند.

در صورتی مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد که مود مربوطه به عنوان تقلب شناسایی نشود، حالا Autoheal که نوعی تغییر دهنده HP شماست، بنا به مثال های تقلب:
- نرم‌افزارهایی که به شما امکان تغییر جان، سلاح، سلامتی و زره می دهند (health hack، armour hack، weapon hack و...).

به عنوان یک تقلب شناسایی می شود. در نتیجه قانون زیر برای آن اجرا می شود:

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).

لینک به دیدگاه

بله حرف شما کاملا صحیح است من دارم میگم که نمیدونستم همچین چیزی در کامپیوتر من وجود دارد من هم وقتی ادمین nolan وارد شد فهمیدم اگر می دانستم زود ان را پاک می کردم. بابت نا اگاه بودنم عذر خواهی میکنم ولی طلب بخشش دارم و امیدوارم بتونم جبران کنم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما چندین فایل از بازیتون داشتید دلیل این همه فایل چیه؟ شما یک نسخه از بازی رو دانلود کردید که از قبل داخلش چیت داشت؟ یا معنی Autoheal.cs رو نمیدونید و فقط دانلود کردید؟ اگر هم  شما دانلود نکردید چرا این چیت داخل فایل بازی شما بود؟ لطفا به جای اینکه بگید از چیت خبری نداشتید و دانلود نکردید و خودش وارده پیسی شما شده سعی کنید سالم بازی کنید تا از سرور محروم نشید.

بدرود.

Snow.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یعنی شما ادعا میکنی نمیدونستی چیه و دانلود کردی؟ حالا اومدی شکایت هم میکنی؟ 

بن شدن شما کاملا صحیح بوده

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

عزیز من یک فایل دانلود کردم که همه ی این ها توش بوده و من خبر نداشتم ازش چون بار ها هم گفتم یک بار رفتم باهاش تو بازی و همان طور که در پست های قبلی می بینید این فایل اصلا اجرا نشده و وقتی که اجرا نشده چگونه می تواند در بازی من مشکل ایجاد کند?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما به عنوان بن اشتباه شکایت کردید و در داخل یک پست بابت نا اگاه بودن معذرت خواهی و طلب بخشش کردید.

در 18 ساعت قبل، mnsid گفته است:

بله حرف شما کاملا صحیح است من دارم میگم که نمیدونستم همچین چیزی در کامپیوتر من وجود دارد من هم وقتی ادمین nolan وارد شد فهمیدم اگر می دانستم زود ان را پاک می کردم. بابت نا اگاه بودنم عذر خواهی میکنم ولی طلب بخشش دارم و امیدوارم بتونم جبران کنم.

میتونم بپرسم وقتی شما فهمیدین چیت دارید و طلب بخشش کردید چرا از بنده به دلیل بن اشتباه شکایت کردید؟ به بنده ربطی نداره که از چیت استفاده کردید یا خیر من شمارو بن دادم چون چیت داشتید.

اگه تقاضای انبن شدن دارید فکر نمیکنم باید اینجا مطرح کنید (اینجا فقط قسمت شکایات هست نه قسمت تقاضای بخشش.)

Snow.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

با بررسی ما در رابطه با فایل Autoheal.cs، اظهارات شما در رابطه با مشمول بودن آن در یک Modpack ثابت شد! کارایی این مود برای اقلیت Paramedic بوده که افرادی که بر روی وسیله نقلیه G میکنند به صورت خودکار heal/ دریافت کنند! با این حال مود مربوطه از حالت تقلب خارج شده و به عنوان یک مود غیرمجاز شناخته می شود.

در نتیجه شما در در روز 15 فوریه 2019 رفع محرومیت خواهید شد. (3 روز محرومیت)

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...