رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی

MTiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Mtin.png
• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Snax.png

Wise.png
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 
• توضیحات: با عرض سلام. (این شکایت رو به این دلیل در این تاپیک مطرح میکنم که ساب لیدر نیز تحت نظر لیدر انتخاب میشه!)

همونطور که در اسکرین شات معلوم هست پست آقای سینا برای 24 january و امروز هم 12 february هست که از پست ایشون 18 روز میگذره و همچنین درخواست فیلم تست ایشون رو دارم. 

یکی مثل من که حدود 5 ماهه منتظرم که یک Slot برای این اقلیت پیش بیاد که واردش بشم باید منتظر بمونم که یکی مثل ایشون بیاد وارد اقلیت شه واقعا نمیدونم باید چی بگم درست نیست این کار.
• مدارک (فیلم یا عکس):

زمان گزاشتن پست

تاریخ ورود به اقلیت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

در در 11/6/2016 در 12:20، Ali گفته است:

در صورت رد شدنتان می توانید حداقل 3 روز بعد دوباره پست بدهید و در صورت رعایت نکردن یا پست اضافی دادن در فروم اخطار دریافت خواهید کرد.

Pleasere.jpg

Untitled.png

دقت کنید مورد "موافقت" در اینجا به معنای اینه که درخواست شما قبول شده، حال اگر ظرفیت اقلیت خالی باشد که حدود 1 یا 2 روز آینده از فرد تست ورود گرفته خواهد شد.

اما در این مدت ظرفیت اقلیت به طور دائم کامل بوده است، طی دو روز قبل ظرفیت اقلیت برای یکی از درخواست کننده ها خالی میشه، بنده امروز از ساعت 11:30 صبح تا 14:00 از تک تک افرادی که درخواست کرده بودند (در صورت آنلاین بودن افراد) به طور مداوم در حال ارتباط برای تست بودم، حتی ادمین های حاظر در سرور در این ساعات، AD-WARN های تست بنده از افراد رو دیدن.

در 12 ساعت قبل، MTiN گفته است:

همچنین درخواست فیلم تست ایشون رو دارم.

فکر نمیکنم شما بتونید چنین درخواستی کنید، با این حال مسئول مربوطه اگر خواستار مدارک تست ورود فرد به اقلیت را خواستار باشند، ارائه داده میشود.

در 12 ساعت قبل، MTiN گفته است:

حدود 5 ماهه منتظرم که یک Slot برای این اقلیت پیش بیاد که واردش بشم

Mtin.png

اینطور که بنده مشاهده میکنم از آخرین حضور شما در اقلیت LSV تا با امروز 5 ماه نمیشه، با این حال بنده همینطور که گفتم از تمام درخواست دهندگان آنلاین از ساعت 11:00 تا 14:00 تست ورود میگرفتم اما شما رو آنلاین ندیدم.

پ ن: لیدر مربوطه به دلیل مشکلات شخصی و تحویل مرخصی خود، دسترسی به پاسخ به شکایت را ندارد، فکر نمیکنم پاسخی هم باقی بماند.

بدرود

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Wise گفته است:

حدود 1 یا 2 روز آینده

آخه 18 روز ، 1 یا 2 روز نیست و پست منقضی میشه!

در 1 ساعت قبل، Wise گفته است:

اینطور که بنده مشاهده میکنم از آخرین حضور شما در اقلیت LSV تا با امروز 5 ماه نمیشه

وقتی یک اقلیت همیشه ظرفیت اون 12/12 هسته و فقط شاید هر چند وقت یک بار Slot پیش بیاد (که به لطف دوستاتون اونم از ما میگیرین) برا چی نباید برم فکشن که دست و بالم خالی باشه؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MTiN گفته است:

در رابطه با این موضوع قانونی مطرح نشده است، میتونم بپرسم این موضوع رو از کجا دارید نقل قول میکنید؟

ایشون حتی بعد از پست به هیچ اقلیت دیگری نرفته است!

• در عکس زیر قوانین و موار مورد نیاز برای درخواست ورود به اقلیت توسط مؤسس رو مشاهده میکنید.

Ozv.png

آیا شما چیزی به این منظور میبینید:

i11437.gif

برا چی نباید برم فکشن که دست و بالم خالی باشه؟

کسی شمارو به اینکار اجبار نکرده، بحث شما این است که ایشون 18 روز پیش پست گذاشته و امروز وارد اقلیت شده، کجای این کار پارتی بازیه؟ و کجای این کار دور از قوانینه؟!

تازه فرد باید شاکی هم باشه که چرا اینقدر دیر بعد از درخواست ازشون تست گرفته شده، اما افرادی هستن که اینطور چیز هارو میفهمن و درک میکنند سپس دست به شکایت میزنند، افرادی هم هستن که تنها بخاطر چیزی که به نفع خودشون تمام نشده دست به شکایت میبرند.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام.

با توجه به این که هیچ قانونی راجع به منقضی شدن پست وجود ندارد، شکایت شما رد میشود.

همچنین مدارک تست از ادمین wise گرفته شد و بی نقص بود.

پیروز باشید، بدرود.

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

در در 2/12/2019 در 16:53، Wise گفته است:

پ ن: لیدر مربوطه به دلیل مشکلات شخصی و تحویل مرخصی خود، دسترسی به پاسخ به شکایت را ندارد، فکر نمیکنم پاسخی هم باقی بماند.

با سلام،

متاسفانه شواهدی برای مرخصی فرد مورد نظر در بخش کارکنان وجود ندارد! 

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...