رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سخت تست گرفتن لیدر یدک کش

WeReWolF

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28hamed%29%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BaLdur.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: هیچ کس

• توضیحات:  با سلام. برادر ایشون دارن از من تست می گیرن من لولم 10 هست نه 50 ایشون میان سوال هایی که برا لول 50 هست رو ازم می پرسند جالبه !!! سوالش اینه که کسی که اونت میزاره بعد فیلم نداشته باشه مجازاتش چیچی هس؟ بعد من میگم 7 روز بن میشه ایشون به من AV میدند و می گند جواب=Warn هستثش و یکی از سوال هایدیگش هم اینه که کسی که میخواد فیلم بگیره FPS باید چندباشه ؟ اینا خداوکیلی برا لول 50 نیست این سوال ها ؟!! لطفا رسیدگی کنید .با تشکر.!

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_130.png

• دوست دارم که 1
  • هاها 2

ɪ'ᴍ ᴘᴀᴛɪᴇɴᴛ, ʙᴜᴛ ʏᴏᴜ ʙᴇᴛᴛᴇʀ ɴᴏᴛ ᴛᴇsᴛ ɪᴛ

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، طبق قوانین عمومی سرور سئوال بنده واضح و واضح تر هم بوده اما جواب شما کاملاََ اشتباه بوده همینطور لازم به ذکر است که عرض کنم قوانین برای همه یکسان است!
هیچ سطح بندی نداریم برای تمامی سطح ها یکسان است، لطفاََ قبل از هرگونه شکایت و گرفتن وقت بنده و تیم مدیریت قوانین عمومی سرور را مطالعه کنید باتشکر منتظر پاسخ مدیریت بمانید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام.

لیدر مربوطه با توجه به چارچوب قوانین انجمن تست گرفتند.

شکایت شما رد شد، بدرود.

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

به بنده شکایت ربطی نداره اما ایشون پرسیدن فیلم نداشتن از پرداخت جایزه اونت چه مجازاتی داره 

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...