رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل اکانت Mohammadreza8425

Huge

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام وخسته نباشید . اکانت بنده حدود 1ماه پیش یا بیشتر اکانت بنده به نظر میرسید هک شده و اون موقع Supervisor جناب Magnito بود و بنده این شکایت رو کردم اما چون ناگهانی Supervisor تغییر کرد و جناب Shayan شد و ایشون هیچ اطلاعی از موضوع نداشت شکایت بنده جوابی نگرفت

بنده اکانتمو از دست داده بودم که به نظر میرسه اکانت بنده به یکی دیگه داده شد به نام @Daenerys داده شده و ایشون رفیق بنده بود و اکانتو از طریق پیام رسان تلگرام به من داد که ایشون به عنوان شاهد این قضیه هستند http://s9.picofile.com/file/8351643568/Capture_2019_02_08_18_42_54_1.png البته الان میگین که ضعیف بودن امنیت حساب کاربری  شما به ما مربوط نیست اما اگر به اولین شکایتی که کردم دقت کنین ایشون به Magnito میگن من به کمک علی اساسین پسوورد و پین رو گرفتم البته به واضح بودن این که این حرف دروغ شکی نیست!! http://s9.picofile.com/file/8344435518/sa_mp_048.jpg این موضوع گذشت و بنده هیچ جوابی نگرفتم تا چهارشنبه که خواستم وارد اکانت بشم اما نمیشد که باز هم شاهد دارم که من نمیتونستم وارد این اکانت بشم و یک فردی فقط برای 5دقیقه وارد اکانت شدن شاهدین @Nox و @ZombieRanger هستن. بنده تا امروز هیچ خبری از اکانتم نداشتم که صبح یکی از دوستان دیگرم بهم پیام داد که اکانتت و به من دادن و طرف گفته میخوام بای بدم!! @Tommy  که رفیقم بود دوباره پسوورد و پین رو به من دادhttp://s9.picofile.com/file/8351645168/Capture_2019_02_08_18_47_37_1.png خب اما این تمام داستان نیست این اقا که میگه من با پارتی بازیه @Ali اکانت های بسیاری رو بدست اوردم به پولای بنده رحم نکردن و حساب منو جارو کشیدن. و رفیقای دیگر بنده ام شاهد دزدیده شدن اکانت من هستن از جمله @Smartboyو @mamadch و امیدوار که رسیدگی بشه و مثل پست شکایت قبلی بی جواب نماند.  امیدوارم همگی سالم بازی کنیم.                                                                                                                                                                                                Mohammad

ویرایش شده توسط Mohammadreza8425
  • دوست دارم که 3

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام

مدارک ارسال میکنم جهت رسیدگی بهتر به موضوع

از طریق ucp هم میشه چک کنید و ایپی شخص مورد نظر که در اون تایم انلاین بوده رو ببینید!

عکس ۱

عکس ۲

عکس ۳

• مرسی 1

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

به نام خدا

بنده شاهد تمام ماجرای دزدیده شدن این اکانت بودم و خبر دارم که ایشون چقدر سختی کشید تا بتونه با یکی از ادمین ها حرف بزنه تا اونا یه کاری کنن (ولی مثل اینکه وجدانی در کار نیست) چرا نیست؟ً! الان من جواب میدم چون وقت ندارن یعنی مثلا ایشون که لول 33 هستن و اکانتشون به باد رفته یه چیزایی حدود  1000 ساعت پلی دادن ولی 15 دقیقه خیلی زیاده تا بخوان اونا یه کاری کنن میدونی 1000 ساعت پلی دادن این دوست عزیز مهم نیست ولی 15 دقیقه شما خیلی مهمه !

من شاهد بودم که هی ادمین ها میپیچونن ایشون رو و جای تاسفه براتون مهم نیست انقدر تایم پلی داده و اگر کاری نکنید همش یعنی هیچی !

براتون مهم نیست و بنده دیدم که نیست اگر میخواین حرف منو رد کنید و نشون بدین که پلیر ها براتون مهم هستن یه کاری کنید برای این دوست عزیز و اگر کاری نمیشه کرد خیلی روشن بیان کنید که این دوست عزیز دیگه مزاحم شما نشه .

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

ادمین عزیز شما چک IP کنید ببینید اکانت ماله کیه. و این کس کی میاد میگه اکانت رو مجانی میدم همون پلیر $Snap$ هستش ک میاد هی به این اون میگه اکانت مجانی ک اونم باز میخواد کلاهبرداری کنه! ادمین های عزیز ما همه سوار یه کشتی هستیم اگه پلیر هابای بدن برن شما دیگه ادمین نیستید چون به مرور زمان سرور اف میشه و وقتی که پلیرها این نارضایتی رو ببینند که فقط پولشون برای فوندر مهمه و دیگر هیچ اهمیت نمیدن به مرور زمان زده میشن مثل ادمین Peyman و citroen و ...... شما نمیخواید کمی وقت بزارید برا کسی ک ۱۰۰۰ ساعت از عمرش رو وقت گذاشته اونوقت انتضار چی از پلیر ها دارید؟؟؟

((اگر ما براتون مهم نیستیم لطفا تو همین تاپیک عرض کنیم تا بیشتر بهتون زحمت ندیم.))

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت مدیریت محترم مجموعه

ایشون بخاطر اینکه این اتفاق براشون افتاد به میتینگ نرسیدند و یک FW دریافت کردند اگر هم هر کاری بکنند فکر نمیکنم کسی راضی باشه FW بگیره

به هرحال شما میتونید با استفاده از تاریخ و ساعت و ایپی بفهمید که ایشون دروغ میگه یا راست که اگه راست بود باید رسیدگی کنید و اگه دروغ بود مجازات کنید

بیشتر از این وارد کار مدیریت عزیز نمیشم چون میدونم کار درست رو انجام خواهند داد.

باتشکر

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند!

leader.png

p1b0i3um3n18lqvah1gkeeir1cjp4_400x600_1_

.Ali.png

لینک به دیدگاه

درود

بله بنده در جریان دزدیده شدن اکانت "mohammadreza8425" بودم که شخص سارق یا همون "UstrixXx" بعد از آنلاین شدن در اکانت نام برده شده اقدام به دزدیدن تعداد بیشتری اکانت از جمله "Sweet." و سایرین میکنه که پس از چند روز تلاش وقتی میبینه موفقیت آمیز نبوده password و pin رو به من میده (البته پول و ماشین و سایر دارائی ها خالی شده بودن) چون دیگه اکانت ارزشی براش نداشته.

در حال حاضر مشکلی که پابرجاست اینه که e-mail توسط فرد سارق عوض شده که برای تغییر دوباره آن نیاز به کمک مدیریت هست.

در مورد هویت فرد هم که نیاز به تطبیق دادن IP هست و مدرکی در این رابطه موجود نیست.

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشيد؛

براي مشكلي كه براي شما پيش آمده نهايت تأسف من رو پذيرا باشيد. 

بنده شخصاً مشكل شما رو با مديريت در ميان گذاشته و از ايشان درخواست پيگيري خواهم كرد و تا گرفتن نتيجه از سمت مديريت لحظه اي تأمل نخواهم كرد. با تشكر از گزارش شما.

لینک به دیدگاه

به نام خدا

باعرض سلام وخسته نباشید دوباره

این جناب "UstrixXx" یا همون "$Snap$" بعد از دیدن این پست دوباره از طریق E-mail پسوورد و همچنین پین را عوض کردن.

از مدیریت تقاضا دارم زودتر به این موضوع رسیدگی کنند.

امیدوارم همگی سالم بازی کنیم.

Mohammad

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

باعرض سلام و خسته نباشید

از گزارش بنده حدود 3,4 روز میگذرد اما هنوز جوابی نگرفتم طی این چند روز مدارک جدیدی به دستم رسید که لازم دونستم انها را به مدیریت و ادمین رسیدگی به این مشکل قرار بدم.

http://s8.picofile.com/file/8351897626/Mohammadreza8425.zip.html

رمز مدارک برای ادمین رسیدگی به این مشکل @MaRiaدر پیامی خصوصی فرستاد شد.

امیدوارم همگی سالم بازی کنیم

Mohammad

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

به نام خدا.

از قدیم گفتن باد اورده رو باد میبره!!

ادمین محترم بسیار ممنون ام از زحمتی که کشیدید و هرگز تامل نکردید و مشکل بنده رو با مدیریت در میان گذاشتید!!

من اکانت خودم را پس گرفتم اما نه به کمک مدیریت کلیک کنید

خب دیگه از همگی دوستان تشکر میکنم که برای بنده شهادت دادن و در آخر هم یه تشکر میکنم از ادمین رسیدگی به این مشکل.

امیدوارم همگی سالم بازی کنیم

Mohammad

• دوست دارم که 2

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...