رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

BullShark - بن

Kasra

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: tg670wert...png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BullSharK.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: من اومدم تو بازی بعد گفته بود برید به نقطه قرمز برای یادگیری رانندگی رفتم بعد نمیدونستم چی کار کنم بعدش رفتم تا یکیو پیدا کنم ازش بپرسم یهو بن شدم دلیلیش چیت بود این آقا من بن دادن نمیدونم چرا الکی

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/files/1wt8_sa-mp-200.png

بخدا هنوز کامل نیومده بودم دوستام تو گیم نت شاهدن میتونن شهادت بدن بعد این اسم موتورمه لطفا انبن کنین خیلی دوست دارم این اسمو

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما به همراه دوستاتون برای چیت زدن وارد سرور می شدید با آی دی های arrow1377، naneghezi... ، tg670wert_ و ... اقدام به چیت زدن می کردید.

آی پی شما برای ما مشخص هست و حتی اگر اکانت های دیگه ای هم بسازید باز ما متوجه می شویم که چه کسی هستید.

لاگ تمامی وارن های cheatه شما موجود هست.

شما می تونید اکانت دیگه ای بسازید و بدون Cheat و تقلب از بازی کردن در سرور لذت ببرید.

ویرایش شده توسط BullShark
  • دوست دارم که 1

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

داستان زیبایی بود . گیم نت یک چیزی هست که صد نفر هم شده توش بازی میکنن .ولی من تقلب نکردم اگر مدرکی دارید لطفا بدید با موسس سرور اگر نه انبن کنین

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Kasra گفته است :

داستان زیبایی بود

بسیار خوشحال شدم که پسندیدید

در 12 ساعت قبل، Kasra گفته است :

گیم نت یک چیزی هست که صد نفر هم شده توش بازی میکنن

100نفر با یک آی پی نمی تونن به سرور همزمان متصل بشن

نقل قول

ما اجازه نخواهیم داد بازیکنی از تقلب (Cheat) استفاده کند و در صورت مشاهده برای 20 روز از سرور محروم خواهیم کرد.
افرادی با سطح زیر 4 به صورت کامل همراه آی پی اشان از سرور محروم خواهند شد.

افراد تنها با ارائه فیلم از بازی خود می توانند اثبات کنند که به اشتباه از سرور محروم شدن

شما اثبات کنید که

اولا-از گیم نت به سرور وارد شدید

دوما -با اکانت های arrow1377، naneghezi... ، tg670wert_ و ... که ipه شما باهاشون یکی بود صنمی نداشتید.

سوما-طبق قانون مذکور از هر 3 اکانت بالا فیلم ارائه بدید که به اشتباه از سرور محروم شدید.

اگر نه، می تونید اکانت دیگه ای بسازید و بدون Cheat از بازی کردن در آرساکیا و شنیدن داستان های بیشتر لذت ببرید.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، BullShark گفته است :

بسیار خوشحال شدم که پسندیدید

100نفر با یک آی پی نمی تونن به سرور همزمان متصل بشن

شما اثبات کنید که

اولا-از گیم نت به سرور وارد شدید

دوما -با اکانت های arrow1377، naneghezi... ، tg670wert_ و ... که ipه شما باهاشون یکی بود صنمی نداشتید.

سوما-طبق قانون مذکور از هر 3 اکانت بالا فیلم ارائه بدید که به اشتباه از سرور محروم شدید.

اگر نه، می تونید اکانت دیگه ای بسازید و بدون Cheat از بازی کردن در آرساکیا و شنیدن داستان های بیشتر لذت ببرید.

یعنی شما میگید تا این که به سرور اومدم فیلم بگیرم تا موقع ای که از سرور میرم این حرف شما یعنی این من بدبخت یعنی باید 24ساعت فیلم بگیرم برای این که بن نشم ؟ والله زور شما زیاد تره شما که مدرک نداری cheat زدم و نمیخوای بدی به من یا موسس گیم نت شما نیومدی ایپی همه یکی هست چون یک مودم هست نه 100 تا مودم من با این اکانت هایی که میگید هیچ ارتباطی ندارم عنی هرکی تو سرور شما بازی میکنه یک نفر نیست که ایپی یکی داشته باشه ؟ همه بچه پولدارن ؟ باشه من که تو سرور بازی نمیکنم کلا اگه این عدالتتون هست

یاحق

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...