رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Shekayat / RaGe

GodViper

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Viper.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RaGe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• توضیحات: بنابر شکایت قبلی اقای @SenioRباید بگم

سلام به مهندسین @SaSaNDevil و @SenioR

نمیدونم و نمیخوام بدونم که پشت ConjurinG کی بوده و چی شد و اکانت ConjurinG دست من نیست یه چند روز و و خبری ندارم که چه کسی پشت اکانت بوده, ایشون تو TS نیومدن که بدونم چه کسی هستند و مهم نیست که بن شد 

دریاره ی فیلمش که میگین چیت زده و Turf رو میخواید باید عرض کنم که شما اول این 2 فیلمی که میفرستم به جناب Rage بدین تا بفرسته فیلمو...

به دلایلی ما از وار درخواست فیلم نداشتیم اما پس از Video check و برسی مجدد فیلم های وار، شاهد صحنه ای بسیار اکشن با بازی RAGE در نقش جومونگ بودیم‬ و فقط یه شمشیر کم داشتند.

‫که این فرد به صورت مادرزادی Aim شون LOCK هست و از روی ما برداشته نمیشه، که یک لحظه هم فکر کردم ایشون از یاران امامه زمانه!‬

‫البته فکر نکنم بعد از مشاهده ی فیلم نیاز به درخواست فیلمی باشه به دلیل دست به گانشون اما درخواست دارم اگر فیلی دارند ارسال کنند.
و به شما پیشنهاد می کنم حتما در کلاس های گاننری به سبک
RAGE شرکت کنید( به صورت شفاهی و عملی) شواهد: ادعای استاد LASTSTORM در گانری بعد از اشنایی با RaGe‬‎
این است عجایب اقلیت بالاس!‬ 

• مدارک (فیلم یا عکس):  فیلم: http://s8.picofile.com/file/8349555592/Khoshonat_xD.mp4.html

http://s8.picofile.com/file/8349556000/s.mp4.html           

اول ایناره نگاه کنید و بعد بیاید شکایت کنید تا Turf رو پس بگیرید.

‫با توجه و شواهد و موارد پیش امده در پست قبل،یا همان تهمت استفاده از تقلب در وار، بهتر است اول کمی تفکر کنید، 1 صبح تا عصر نماز بخوانیدو خدا را عبادت کنید تا به شما چشم بصیرت بدهد‬ (امام علی)

• دوست دارم که 2
  • هاها 4

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

@GodViper شکایت شما تایید شد, بازیکن مورد نظر به مدت 48 ساعت زمان برای ارسال مدارک را دارا میباشد.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

دوست عزیز Viper اولا شما حق و صلاحیت نظر دادن در مورد بازیکن RaGe نستید.

موضوع دوم اینکه خیلی جالب اینکه شما بدون اینکه بدونید بشت اکانت Conjuring کی بوده برداشتی آوردی وار؟ بس شما باید به خواطر این حرفتون یا Av دریافت کنید زیرا شما میگید که اکانت ماله شما بوده و الان خبری ندارین که اکانت دست کی هستش. بس شما تو فکشن خودتون Multi خودتو می بری؟ و وقتی Share اکانت میکنی نمیدونی دست کی افتاده؟ خیلی جالبه.

و موضوع بعدی اینکه شما که فرق Cheats رو نمیدونی چطور ادعات میشه؟ کاملا تو شکاین من معلومه که بازیکم مورد نظر از چیت Silent Aim استفاده کرده و هیچ شبهیی در این نیست. بی بهتر نماز و روزتو واسه خودت نگه داری تا شاید روزی حلاج مشکلت باشه.

این چند موردی بود که باید اشاره میکردم و در مورد فیلم باید بگم که 100% در این بست فیلم های خواسته شده را قرار میدیم.

با تشکر: ™Still Free CreW

MrSFC.png

• هاها 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

با سلام شکایت در مورد Rage هست و من فیلم میخوام از ایشون...

بعدشم مولتی من از قبل این که لیدر اونجا شم, 1ماه قبل اونجا بود و وقتی که لیدر اونجا شم اکانت رو ماشین ها و هر چی که داشت رو خالی کردم و به دوستم دادم و وقت پلی دادن باهاش رو نداشتم

و الان به جای تایین تکلیف واسه من به مهندسمون Rage بگید فیلمو بده, GN.

• دوست دارم که 1

Viper.png

لینک به دیدگاه

درود

اول اینکه شما در حدی نیستی که بیای در مورد اقلیت بالاس صحبت کنی چون خودتو ممبرات که زیر دست ما بزرگ شدن 10 سال دیگه هم پلی بدن نمیتونن به کسایی که ارزوشونه مثلشون بشن تبدیل بشن

موضوع دوم، اینکه این اکانت مولتی خودتون بود و حتی در Call/ گفتید که کی میره تو اکانتم اسکرینشم جالبه گرفتم ، چطور ممکنه ندونید مولتیتون که فقط پسوردش دسته شماس کی بوده توش؟ البته از یک بچه ی 15 ساله چیزی انتظار نمیره که میاد چنین سوتی ای رو میده که از شایان درخواست دارم AV بدن بهشون چون اعتراف کردن که مولتی بودن و دروغ گفتن ایشون هم قابل تامل هست 

سوم شما نمیدونی چیت چی هست و اصلا صلاحیت نداری که تهمت بزنی، فیلم ما کاملا واضح بود، و یک لول 5 که تو مدیک باشه هم بیاری بهت میگه این چیته و طی این 4 سال ندیدم کسی رو که ایستاده تمامی تیراش بخوره اونوقت تیرای ما در حالت C نخوره ، فیلمو دسته هر کی بدی خلاصه بهت میگه چه خبره

چهارم فیلمایی که قرار دادید فکر نمیکنید هیچ مورد مشکوکی توش نیست ؟ من فک کردم اینقدر که زدیمتون الان 10 تا فیلم درخواست میکنید، فیلمارو قطعا در زیر همین پست قرار خواهیم داد اما خواستم به صحبت های گزاف شما پاسخ داده باشیم که فکر نکنید با هالو طرفید و مارو خر فرض کنید

و میتونید با مراجعه به این لینک ببینید که شما زیر دسته کیا بزرگ شدید 

http://agsa.arsacia.ir/factions/logs/Varios Los Aztecas Family/80

کاملا معلومه، شما چنان فشاری خوردی که حتی نتونستی با باف تورف از ما بگیری دلیلشم خیلی معلومه اینکه یک " Noob " هستید و باید حواستونو خوب جمع کنید چون تورفاتون به زودی 0 میشه

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GodViper گفته است:

با سلام شکایت در مورد Rage هست و من فیلم میخوام از ایشون...

بعدشم مولتی من از قبل این که لیدر اونجا شم, 1ماه قبل اونجا بود و وقتی که لیدر اونجا شم اکانت رو ماشین ها و هر چی که داشت رو خالی کردم و به دوستم دادم و وقت پلی دادن باهاش رو نداشتم

و الان به جای تایین تکلیف واسه من به مهندسمون Rage بگید فیلمو بده, GN.

من حوصله ی همچین ادمایی مثل شما رو ندارم که تو هر شکایت پا وسط میزاری حتی شکایتی که به تو ربطی نداره, اخه ادمایی که ماموریت دارن که پست نمیزارن استاد LASTSTORM

تازه گفتمو بازم میگم, جا تایین تکلیف کردن برای من به مهندس Rage بگید فیلمشونو بدن و این تاپیک در مورد فیلم ایشونه

و منم وقتمو واسه یه پسره 14 ساله تلف نمیکنم, GN

Viper.png

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Arcane گفته است:

@SaSaNDevil لطفا شما راجب حد نظر نده که همش زیر دست این و اونی نتونستی 2 هفته یک دسته متوسط بگردونی.

اول اینکه شما که هی در میای به همه میگی که اره من Old هستم و همه زیر دست من بودید و بزرگتون کردیم چرا 

به جای اینکه فیلم وار بدید هی بیشتر نظر میدید؟

دوم اینکه شما داخل PB که ندیدم Win بشید و کسی هم برنده اون دست بشه ریپورت میدید برای Check PC که این

چیته و باید برسی بشه. درخواست فیلم شده جا اینکه که نظر بدید این فیلم چیت نیست و سالمه,  چرا خود فیلم نمیدید که ادمین نظر بده؟؟؟

سوم دوست عزیز قبل ریست شدن Turf جالبه FNF هیچ نداشته پس بخوای این طوری حساب کنی کل ممبر های FNF نوبن؟؟؟؟

شما ی فکری به حال فکشن FNF کنید که داره نابود میشه :">

بعد ساسان جان فکر کنم هنوز یاد نگرفتی جایی که اسمت نیوردن نظر ندی؟ وقتی میگیم هنوز سنت دو رقمی نشده اعصبانی نشو :)

درود خدمت شما

اول اینکه چیزی که در پست شما معلومه اینکه پدر مادر درستی نداری که تربیت یادت بدن عه ببخشید یادم رفت که پدر مادر نداشتی که تربیت یادت بدن

دوم اینکه چه ربطی به پینت بال داشت؟ =)) رکورد های شما موجوده که میگی چیت ON میکنم Wise رو تو پینت بال بزنم من دیگه زورو نیستم جلو چیت بزنم اما نگاهی بندازیم به گذشته خود

که میومدی میگفتی دادا تروخدا یادم بده چطور وار بدم دادا تورو خدا یادم بده چطوری گان بکشم و اینکه میومدی میگفتی داداش خیلی قوی هستی نمیتونم پینت بال بزنمت جلوت چیت میزنم ، اخرشم بن شدی تو UCP ات زده اونم توسط RoCkGaMe  جالبه نه ؟ حتی اومدید اعتراف کردید که چیت زدم تو پینت بال چون نمیتونستم Farhan رو بزنم =))

خیلی چیزا میتونم بگم که آبروت بره ولی شما که Civillian هستی چرا میای نظر میدی پسرم ، یه نگاهی به صدات بنداز، معلومه سن کی دو رقمی نشده، 

و اینکه لطفا MIc خود رو درست کنید که مادرتون نیاد بالاسرتون بگه یاسین دیوونم کردی =))=))

اگر سواد داشته باشید گفتم که فیلم قرار داده میشه به محض اومدن RaGe فیلم رو میگیرم و میزارم

سوما اون موقع که تورفای بالاس 0 بود، کلا 1 ممبر داخل فکشن بود اونم Favier بود که همه وار ها تکی میومد، اگر میخوایید حرف مفت بزنید راجبش فکر کنید، و طبیعتا یاسین بتمن نیست جلو 7 نفر تکی تورف بگیره

تا تورفای TRM رو صفر نکنیم مطمعن باش نابود نمیشه، شاید لیدر یه فکشن دیموت شه اما ممبرا نمیرن، مطمعن باش به هیجام نمیرسی =))

در ضمن به شما هم یاد ندادن که وقتی Civillian هستی نیای زیر پستا اینو اون خودتو بچسبونی، و اینکه خیلی جالبه شما میگید من درخواست چک پی سی میدم، اما خودتون خودتونو از وسط به دو نیم تبدیل کردید که اره RaGe چیته و از پری روز فشاری ناهنگام روتون هست که امیدوارم با ذکر صلواتی ختم به خیر شه

شب بخیر من دیگه حرفی ندارم فقط فیلمارو قرار میدم در تاپیک بعد بزارید بچه دلش خوش باشه

GN

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، SaSaNDevil گفته است:

GN

بی مقدمه بریم سراغ اصل مطلب چون شما لیاقت سلام رو هم ندارید، خووب، حالا ببین ابجی گلم اینقدر نگو من فلانم اینا و تو قیافه و نقش اصلی نرو با 14 سال سن، نقش اصلی این شکایت RaGe هست اونمم تو نقش جومونگ، پس تو رو بازیت نمیدیم و حق دخالت توی این شکایت رو نداری، اینقردم وکیل مدافع RaGe نشو، خودش زبون داره میتونه دفاع کنه از خودش ولی تو حتی در تیم اسپیک هم حرف نمی زنی
اینقدر هم زیر دست زیردست نکن، یادت رفته  2 هفته لیدر بودی اماا گند زدی به اقلیت
Tk و رفتی زیر دست بقیه، یا اینکه واضح تر بگم

یادت رفته فرهان گان یادت میداد حتی تو بازی های دیگر، زیر دستش بودی اما چون در زیرکشی معروف هستید باهات قطع رابطه کردن، و الان بحث ادعا نیست، اگر هم باشه تو یکی نمی تونی کنی، مثلا: رفرال چندی، تاحالا تونستی درست لیدر باشی؟، کسی میشناستت اصلا، کسی باها رفیق هست، اسم اصلیت و سنت، مایک نگرفتن در تیم اسپیک و .... 
پس اینقدر خود مختار و شاخ نباشید چون شاخ برای گاو هست
این بار هم گفتی اکانت dead به اشتراک گذاشته شده اما گفت که اکانت به صورت کامل دسته یک نفره و دیگه حرفی نزدی، حالااومدی واسه من تعیین تکلیف میکنی؟

GN ام اسکی نرو. GN

Viper.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، SaSaNDevil گفته است:

سوما اون موقع که تورفای بالاس 0 بود، کلا 1 ممبر داخل فکشن بود اونم Favier بود که همه وار ها تکی میومد، اگر میخوایید حرف مفت بزنید راجبش فکر کنید، و طبیعتا یاسین بتمن نیست جلو 7 نفر تکی تورف بگیره

در 15 دقیقه قبل، Arcane گفته است:

بعد موقعی که تورف های FNF  صفر بود یاسین جان اکانت داشت داخل FNF  میتونست بده بیای وار پس چرا نیومدی؟

چرا اتفاقا ایشون بتمنه که با آنتی استان و چیت میاد وار http://s9.picofile.com/file/8349581100/gta_sa_2019_01_20_220719_0_00_27_21_00_27_27.mp4.html

Viper.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

1- شما حتی به حدی نرسیدین که من اسم شمارا اینجا Pin کنم بس به خودت بگیر :):)

2- عزیز جان چرا بهت زور میاد طرز صحبت کردنتو فراموش میکنی؟ چرا تو چت هات من من میکنی؟ هنوز 3 ما نشده امدی سرور ادعات میشه؟ زشته به خدا.

3- بازیکن RaGe 48 ساعت تایم دارن تا فیلم هارو Upload کنن بس نیازی نیست که چند بار بت گوش زد کنم.

4- تو که سنت 2 رقمی شده یاد گرفتی تا جایی ازت حرف نمیزنن بیای مثل ... ببری وسط صحبت؟

5- شماکه در جنسیتتان مشکل هست بهتر به بازی هایی با خشونت کمتر ببردازید. این بازی ها برای شما خوب نیست.

MrSFC.png

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تازه وارد های وار دسته متوسط :D.
این رو هر کسی میتونه تشخیص بده که وقتی داری میدویی طرف من تو یک خط صاف هستی و این کار سختی نیست برا من که نتونم بزنمت ( وقتی داری میچرخی من تیر نمیزنم هم تو فیلمه من معلومه هم خودت ) . حتی من از کیل های بعدش هم فیلم دادم. اگه چیزی داشتم مشخص میشد ( البته قبول دارم صحنه ای که تو رو زدم بد زدمت که اتفاق میوفته بعضی اوقات حالا تو هرجور میخوای برداشت کن ).
http://s8.picofile.com/file/8349709950/avc_Lmfao_.mp4.html
 http://s9.picofile.com/file/8349709942/avc_lmfao_2_.mp4.html

*در ضمن من برای فان میام وار میدم و پلی نمیدم دلیلی هم نمیبینم که بخوام چیت بزنم اینو بیشتر پلیرا هم که میشناسنم میدونن ( مخصوصا کسایی که باهام وار دادن )

^GL

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Abbas گفته است:

این رو هر کسی میتونه تشخیص بده که وقتی داری میدویی طرف من تو یک خط صاف هستی و این کار سختی نیست برا من که نتونم بزنمت ( وقتی داری میچرخی من تیر نمیزنم هم تو فیلمه من معلومه هم خودت ) . حتی من از کیل های بعدش هم فیلم دادم. اگه چیزی داشتم مشخص میشد ( البته قبول دارم صحنه ای که تو رو زدم بد زدمت که اتفاق میوفته بعضی اوقات حالا تو هرجور میخوای برداشت کن ).

*در ضمن من برای فان میام وار میدم و پلی نمیدم دلیلی هم نمیبینم که بخوام چیت بزنم اینو بیشتر پلیرا هم که میشناسنم میدونن ( مخصوصا کسایی که باهام وار دادن )

^GL

مهندس OLD سرور Aimet روم Locke میگی چیت نیس؟

با توجه و شواهد و موارد پیش امده در پست قبل،یا همان تهمت استفاده از تقلب در وار، بهتر است اول کمی تفکر کنید، 1 صبح تا عصر نماز بخوانیدو خدا را عبادت کنید تا به شما چشم بصیرت بدهد‬ (امام علی)

در 11 ساعت قبل، SFC گفته است:

با سلام:

1- شما حتی به حدی نرسیدین که من اسم شمارا اینجا Pin کنم بس به خودت بگیر :):)

2- عزیز جان چرا بهت زور میاد طرز صحبت کردنتو فراموش میکنی؟ چرا تو چت هات من من میکنی؟ هنوز 3 ما نشده امدی سرور ادعات میشه؟ زشته به خدا.

3- بازیکن RaGe 48 ساعت تایم دارن تا فیلم هارو Upload کنن بس نیازی نیست که چند بار بت گوش زد کنم.

4- تو که سنت 2 رقمی شده یاد گرفتی تا جایی ازت حرف نمیزنن بیای مثل ... ببری وسط صحبت؟

5- شماکه در جنسیتتان مشکل هست بهتر به بازی هایی با خشونت کمتر ببردازید. این بازی ها برای شما خوب نیست.

MrSFC.png

فعلا شمایی که داری جایی که اسمتو نبردن میپری وسط, بهت مربوط نیست و حرف نزن این تاپیک مخصوص مهندسمون Rage OLD سرور هست و شمام لطفا هیس شو.

GM :*

ویرایش شده توسط GodViper

Viper.png

لینک به دیدگاه

@Arcane @GodViper دوستان عزیز من برام مهم نیست که بگید این چیت هست یا نه من فقط فیلمی که خواستید رو دادم. 
نیازی نمیدونم که بخوام چیت بزنم وقتی هیچی برام مهم نیست که اصلا وار رو میبریم یا میبازیم.
همونطور هم که من گفتم تورف ریچمن اون صحنه بد زدم که کاملا واسه همه پیش میاد ( دقیقا اگه نفر بعد رو نگاه کنی میفهمی 3 تیر میس میشه پس اگه ایم بود اون هم راحت میمرد ) 
دیگه نیازی نمیبینم بخوام اینقد توضیح بدم فیلمی که دادم همینه
هرجور قضاوت میکنید.
اینو هرکسی میتونه بفهمه که داری تو یه خط صاف میای و منم حداقلش 4 ساله دارم اینجا وار میدم دیگه نخوام بزنم باید برم ماریو بازی کنم.
^GL

لینک به دیدگاه

شما 10 سالم اینجا وار بدی ایمت Lock نمیکنه, Spread هم On بوده موقع Combat زدن و اینکه هر طرف که من میرفتم میشه گفت ایمت از قبل تعیین کرده بود, نکنه مادرزاده Lock میزنه؟ نه خیر شما استفاده از Cheat تو بلد نبوده مهندس OLD.

در 13 ساعت قبل، Abbas گفته است:

^GL

چرا اتفاقا از هرکی پرسیدم گفته که شما در زمینه ی Aim OLD هستی نه Samp

GN.

Viper.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Abbas گفته است:

^GL

سلام درود خدمت شما @GodViper و @Arcane به بقیه نیازی نیس سلام کنم چون برام مهم نیست.

خوب بریم سره اصل مطلب @Abbas این لینکی که دادی بعد از یوز دراگز Viper که اومد تو کله زمانی که نشونه گرفتی قشنک زمانی که چب و راست هم رفت نشونه ات رو سرش بود.  حالا میگیم مثلا old ای ولی دیگه فیلم هندی که نیست گلم :). تو فیلمه خودت قشنگ مشخصه چیت زدی. 

در 16 ساعت قبل، SaSaNDevil گفته است:

درود خدمت شما

اول اینکه چیزی که در پست شما معلومه اینکه پدر مادر درستی نداری که تربیت یادت بدن عه ببخشید یادم رفت که پدر مادر نداشتی که تربیت یادت بدن

دوم اینکه چه ربطی به پینت بال داشت؟ =)) رکورد های شما موجوده که میگی چیت ON میکنم Wise رو تو پینت بال بزنم من دیگه زورو نیستم جلو چیت بزنم اما نگاهی بندازیم به گذشته خود

که میومدی میگفتی دادا تروخدا یادم بده چطور وار بدم دادا تورو خدا یادم بده چطوری گان بکشم و اینکه میومدی میگفتی داداش خیلی قوی هستی نمیتونم پینت بال بزنمت جلوت چیت میزنم ، اخرشم بن شدی تو UCP ات زده اونم توسط RoCkGaMe  جالبه نه ؟ حتی اومدید اعتراف کردید که چیت زدم تو پینت بال چون نمیتونستم Farhan رو بزنم =))

خیلی چیزا میتونم بگم که آبروت بره ولی شما که Civillian هستی چرا میای نظر میدی پسرم ، یه نگاهی به صدات بنداز، معلومه سن کی دو رقمی نشده، 

و اینکه لطفا MIc خود رو درست کنید که مادرتون نیاد بالاسرتون بگه یاسین دیوونم کردی =))=))

اگر سواد داشته باشید گفتم که فیلم قرار داده میشه به محض اومدن RaGe فیلم رو میگیرم و میزارم

تا تورفای TRM رو صفر نکنیم مطمعن باش نابود نمیشه، شاید لیدر یه فکشن دیموت شه اما ممبرا نمیرن، مطمعن باش به هیجام نمیرسی =))

در ضمن به شما هم یاد ندادن که وقتی Civillian هستی نیای زیر پستا اینو اون خودتو بچسبونی، و اینکه خیلی جالبه شما میگید من درخواست چک پی سی میدم، اما خودتون خودتونو از وسط به دو نیم تبدیل کردید که اره RaGe چیته و از پری روز فشاری ناهنگام روتون هست که امیدوارم با ذکر صلواتی ختم به خیر شه

شب بخیر من دیگه حرفی ندارم فقط فیلمارو قرار میدم در تاپیک بعد بزارید بچه دلش خوش باشه

GN

یه چی به توهم بگم @SaSaNDevil فک نکن خیلی شاخی بیا ببینم تو آینده تورف بالاس کم میشه یا تورف روسیان. ی چیز دیگه هم اینو بت بگم درباره سن مردم حرف نزن چون سن هاروهم اشتباه گفتی و بلیر بودن یا هرچی دیگه ربطی به سن نداره اگه هم داشته باشه تو ک از همه کوچیکنری  Bro که تو TS وویس نمیدی! "GN" هم احساس میکنم اسکی میری البته از کسی که سنش زیره 13عه انتظاری نیست ;)

ویرایش شده توسط shayan5696
لینک به دیدگاه

این شکایت به من مربوط نیست ولی جا داره بگم که Lock کردن ایم برای پلیر های old زیاد کاره سختی نیست مخصوصا کسانی که Sens کم و از Sens fix استفاده می کنن و خوب افرای مثل اقای @Abbas که سال هاست داره سمپ و Cs پلی می ده مشخص که می تونه در حال حرکت هم بزنه و جا داره بگم شما که می گی ایشون Spread زده اگه دقت کنید ایشون وستو می زنه و چون تیرای Combat پخش می شه به شما بر خورد می کنه. حالا شما فکر کنید که همچین پلیر هایی C m4 کنن مشخصا درصد کمی از تیرا خطا می ره.نکته:من نه از Rage حمایت می کنم نه از Viper ولی خب گفتم بهتر که بیشتر پلیر ها بدونن که Lock کردن ایم کار سختی نیست چون خیلی ها همچین اشتباهی می کنن ولی پیش میاد.

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

فرد مورد نظر به دلیل استفاده از تقلب از سرور محروم شد.

پست های نامرتبط با موضوع, مخفی شدند.

بسته شد

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...