رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب های اشتباه -mahdi3mmm

MiLaD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahdi3mmm.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:

بنده از ایشون یک سوال ساده کردم که آیا کسی که وانتد دار هست وانتد 2 توسط پلیر گرفته شده با اصلحه باشه باید چه کار کنم ؟ / ایشون به من جواب های نا مربوط میدادن و اصلا نمیدونستند چی دارن میگن جدا از این . ایشون خواهشمندم نگاه کنین در جواب دادنشون چقدر فاصله هست هی مدام ازشون باید میپرسیدم هستید ؟ هستید مهدی جان ؟ بعد 5 دقیقه جواب میدادن لطفا به تایم پشت حرف ها نگاه کنین ایشون حتی نمیگفتن صبر کنین الان میگم البته یک بار بعد این که گفتم چی شد بعد صد بار صدا کردن گفتن صبر کنین .

من ازشون وقتی سوال پرسیدم چه کار کنم گفتن به شما مربوط نمیشه ! گفتم یعنی چی ؟ گفتن یعنی نباید وانتد بدی .و بعد از 2دقیقه صبر کردن و هی صدا کردن حسین جان  گفتن take کنین بعد وانتد بدید بعد  پرسیدم اگر دباره ساختن چی کار کنم ؟ گفتن /m بدید که بدون اصلحه g کنن ! گفتم چنین قانونی تو کل deparmadent مبنی بر /m بدون اصلحه g کن وجود داره ؟ و ایشون جوابی ندادند تا دباره 2 دقیقه بعد که هی صداشون کردم و بدون این که بگن صبر کنین یا چیزی  گفتن این قانون باید تغییر بدیم !! و بعد گفتن شما بکشین !! ولی در صورتی که بعد از پرسیدن از آقای magnito که جوابشم غلط بود داخل ss معلومه بنده از هلپر nastarn پرسیدم و جوابی صد در صد درست به بنده دادن بدون هیچ اشکالی که طبق قانون deparmadent کسی که جلوی پلیس اصلحه میسازه باید lice اسحله ایشون take بشه .!

ایشون بعد از دادن چندین جواب غلط و نادرست و جواب ندادن متعدد آخر هم انداختن تقسیر سرور که باید عوض شه !

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/igsq0ptac4sz/ss_haye_helper.zip.htm

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت سرپرست سرور

قبل از هر صحبتی به قسمتی از قوانین دسته ی ویژه که شما توش هستید توجه کنید:

دلایل توقیف شدن گواهینامه ها 

- گواهینامه رانندگی (Driving License)

-- پارک در جهت مخالف، رانندگی در جهت مخالف، به هم زدن ترافیک، استفاده از نیترو.

- مجوز حمل مواد مصالح (Materials License)

-- زمانی که یک اسلحه فروش با سطح +20 نزدیک پلیس اسلحه بفروشد.

- مجوز اسلحه (Weapon License)

زمانی که یک بازیکن در نزدیک یک پلیس بدون دلیل به کسی شلیک کند.

- مجوز پرواز (Flying License)، ماهیگیری (Fishing License) و قایقرانی (Sailing License)

-- فقط در صورتی باطل میشود که یک دلیل خوب برای اینکار داشته باشید.

1. در قانون های بالا موردی درباره ی take کردن lic اسلحه در اون شرایطی که شما گفتید نیست، برای همین گفتم باید در قانون عمومی دسته ی ویژه کمی تغییرات داد و این مورد را به قانون اضافه کرد.

2. در مورد تاخیر در جواب،  اولا من چندین بار forum  را نگاه کردم که جواب درست شما رو بدم، دوما از 2 نفر دیگر در این مورد سوال پرسیدم که بهترین جواب رو بهتون بدم.

3. شما بهتر بود برای اطمینان، از leader خودتون این سوال رو می پرسیدید.

لینک به دیدگاه

سلام

نمیدونم شما قوانین به درستی خوندید یا نه ولی این رو مطالعه کنین :

سوالات

1- CMD و مکان خرید Materials.

2- CMD و مکان فروش Materials.

3- CMD فروش اسلحه.

4>>>>- در چه مکان هایی فروش اسلحه ممنوع است.<<<<<

جواب ها

1- Materials Get/

2- Materials Deliver/

3- Sellgun/

4- >>>>در مکان امن و نزدیک پلیس<<<<

این قانون برای دسته ملایم هم نقل شده ! چطور شما این رو نمیدونین ؟ بعد دوست عزیز لازم ذکر هست که Fbi فقط با gun و materialsو drugs سر کله میزنه به سرعت زیاد رفتن کار نداره که ذاشتید

در مورد طول دادن جوابتون باید بگم شما همونطور که تو عکس میبینین یک کلمه نگفتید منظزر بمون

در مورد پرسیدن لیدر من لیدری نداشتم و ندام هم هنوزم بازم تو عکس ها معلومه از رنک بالا پرسیدم جواب اشتباه دادن

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام 

همونطوری که هم شما و هم خودم گفتم چیزی در مورد ساختن اسلحه کنار پلیس گفته نشده، 

در در 3/31/2017 در 18:09، MiLaD گفته است :

4>>>>- در چه مکان هایی فروش اسلحه ممنوع است.<<<<<

4- >>>>در مکان امن و نزدیک پلیس<<<<

در در 3/27/2017 در 01:27، mahdi3mmm گفته است :

مجوز اسلحه (Weapon License)

زمانی که یک بازیکن در نزدیک یک پلیس بدون دلیل به کسی شلیک کند.

در مورد فروش اسلحه و DM گفته شده است .

در مورد پرسیدن لیدر من لیدری نداشتم و ندام هم هنوزم بازم تو عکس ها معلومه از رنک بالا پرسیدم جواب اشتباه دادن

در این مورد، تا آمدن لیدر جدید، در صورت داشتن مشکل یا سوال، باید سوالتون رو با سرپرست سرور (MaCaVeL) در میان بگذارید،

من نبود لیدر FBI رو چند بار به ایشون گفتم که در آخر گفتن تا آمدن لیدر جدید کل کار های لیدر FBI  رو شخصا خودشون بر عهده می گیرن .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

طبق موارد ذکر شده توسط طرفین و بررسی های لازم بر عدله های موجود هر دو شخص مقصر بوده!(هلپر در صورت ندانستن جواب باید سوال کند)، (بازیکن در صورت دانستن جواب نیازی به استفاده از دستور /Helpme نخواهد داشت)

اخطار های لازم انجام شد.

بسته شد با تشکر

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...