رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban bi dalil NasTaraN

hosseinnajm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM%5Da%5BM%5DaL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NasTaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --------

• توضیحات: والا من نه چیزه خواستی گفتم و نه ادرس و تبلیغ جایی رو کردم! و اسم جایی که بردم اصلا وجود نداره که ایشون بن دادن! و ادرس به خصوصی از این مکان ندادم بلکه فقط با دوستام داشتم صحبت میکردم(( این مکان اصلا وجود نداره بلکه کلا ی گیم دیگه است و بی ارتباطه)) خلاصه تبلیغات وقتی بن میدن که حداقل ادرسی از یک جای خاص به شخصی بدیم نه صرفا به مکالمه با دوستان!! در خواست دارم سریع تر پیگیری بشه این موضوع و بازم میگم من ادرسی ندادم به کسی < اگه مدرک دارن ارسال کنن.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8347727342/Madrak_Ban_ishun_va_Madrak_harf_hayi_ke_zadam.rar.html

• دوست دارم که 1

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی دوباره.

24 ساعت زمان ایشون به پایان رسیده و هیچ گونه مدرک یا حرفی از سوی ایشون ارسال نشده و من در خواست مجازات ایشون و رفع محرومیت اکانت ام رو دارم.

با تشکر.

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

خیلی وقتی که گذشته...

در خواست دارم مدیریت رسیدگی کنند.

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

ادمین یاد شده بدلیل پاسخگو نبودن یک AV دریافت خواهد کرد.

ادمین Nastaran، شما 24 ساعت دیگر فرصت خواهید داشت.

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، BiHan گفته است:

شما 24 ساعت دیگر فرصت خواهید داشت.

اگر بخوایم به همین روند پیش بریم زمان محرومیت من تموم میشه اصلا :| و دیگه لازم به این شکایت نمیشد.

ایشون سر زمان مربوطه که جواب ندادن به کنار (به غیر اون 24 ساعت دیگه هم تقریبا فرصت داشتند تا ارسال کنند).

الان هم که باز 24 ساعت زمان بهشون دادین. ایشون کی میخوان پاسخ بدن؟! زمانی که اکانت من به صورت خودکار رفع محرومیت شد؟

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

OnlyKing باسلام.

مدارک تبلیغ شما همان لحظه ی نمایش شکایت شما به @Shayan ارسال گردیده است.

مدارک دوباره به @BiHan ارسال شد.

هرگونه تبلیغ حتی به صورت غیر عمد برخورد شدید خواهد داشت.

سربلند باشید.

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، NasTaraN گفته است:

هرگونه تبلیغ حتی به صورت غیر عمد برخورد شدید خواهد داشت.

این دقیقا چه جور تبلیغی بوده؟O.o

آدرس دادم به کسی؟! کسی رو تشویق کردم به رفتن به مکانی؟!

اصلا شما که میگی تبلیغ. میشه بگی من تبلیغ کجا رو کردم؟=)) برید چک کنید ببینید اصلا چنین مکانی وجود داره یا نه! این مکان قرن هاست که نابود شده و صرفا یک گفت و گوی ساده با دوستان بوده!

لازم به ذکره که این مکان اصلا ربطی به این بازی نداره..

ولی بازم میگم وقتی که آدرس ندادی چجوری تبلیغ کردی؟.. وقتی کسی رو تشویق نکردی که بری چطوری تبلیغ کردی؟..

قضاوت با شما :|

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...