رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من یه مشکلی برام پیش اومده: قبلا که فقط سمپ رو داشتم این مشکل پیش نمیومد و از وقتی لانچر رو نصب کردم این مشکل پیش میاد.

وقتی از Cmd هایی مثل [/toy]،[/locations]،[/hqs] استفاده میکنم و یا حتی وقتایی که از دکمه ی "y" استفاده میکنم تا لیست دوستام رو ببینم، توی پنجاه درصد مواقع از بازی کرش میشم. همیشه کرش نمیشم ولی حداقل توی نصف مواقع کرش میشم.

چند تا چیزیم که باید بگم:

1. تمام نرم افزار ها رو از همین سایت دانلود کردم.

2. از وقتی لانچر رو نصب کردم دیگه با سمپ آن نشدم که ببینم اونجا هم همین مشکل رو داره یا نه.

3. با کامپیوتر آن میشم: ویندوز سون و 64 بیتی.

و ممنون میشم اگه بگین اشکال کار از کجاست چون از خیلی امکانات بازی مثل راب زدن، تماس گرفتن با دوستام و حتی اضافه کردن افراد به لیست دوستانم محروم هستم، چون ریسک نمیکنم cmd  رو بزنم و از بازی کرش شم.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، zara گفته است:

سلام. من یه مشکلی برام پیش اومده: قبلا که فقط سمپ رو داشتم این مشکل پیش نمیومد و از وقتی لانچر رو نصب کردم این مشکل پیش میاد.

وقتی از Cmd هایی مثل [/toy]،[/locations]،[/hqs] استفاده میکنم و یا حتی وقتایی که از دکمه ی "y" استفاده میکنم تا لیست دوستام رو ببینم، توی پنجاه درصد مواقع از بازی کرش میشم. همیشه کرش نمیشم ولی حداقل توی نصف مواقع کرش میشم.

چند تا چیزیم که باید بگم:

1. تمام نرم افزار ها رو از همین سایت دانلود کردم.

2. از وقتی لانچر رو نصب کردم دیگه با سمپ آن نشدم که ببینم اونجا هم همین مشکل رو داره یا نه.

3. با کامپیوتر آن میشم: ویندوز سون و 64 بیتی.

و ممنون میشم اگه بگین اشکال کار از کجاست چون از خیلی امکانات بازی مثل راب زدن، تماس گرفتن با دوستام و حتی اضافه کردن افراد به لیست دوستانم محروم هستم، چون ریسک نمیکنم cmd  رو بزنم و از بازی کرش شم.

این مشکل تو سمپ هم وجود داره و چیز جدیدی نیست.

• هاها 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

این مشکل تو سمپ هم وجود داره و چیز جدیدی نیست.

اها. ممنون از جواب. فکر کردم مشکل نرم افزاریه و قابل حله. مرسی

لینک به دیدگاه

سلام.

امروز تو بازی بودم که کرش شدم بعد از اون به بعد هروقت لانچر رو باز میکم فقت مینویسه لطفا منتظر بمانید وبعد از 5 دقیقه برنامه بسته میشه.

لانچرو چند بار هم خذف و نصب کردم ولی بازم نشد. اینترنت هم دارم.

فیلم

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به زحمت کشان این مجموعه
udl6.png
من  پوشه Logs رو فشرده کردم و برای شما اینجا قرار میدم 
1- بعضی موقعه وقتی سی ام دی help/ رو میزنم از بازی میاد بیرون و تو requestevent/ هم بعضی موقعه ها وقتی میخام موضوع اونت رو بزارم میپره بیرون,  تو بخش های قبلی هم دیدم یکی از دوستان هم این موشکلو داشت
2- وقتی مثلا مولتی هارو میارم 5 تا میشه یا بیشتر مینویسه Hardwhite time uot همچین چیزی ک نمیشه بیشتر از 5 یا 5 تا بیشتر اورد
3- وقتی میخام بزارم رو حالت Windows 98 /windows me نمیره بازی از بازی بیرون میاد اصلا نمیره توش میپره بیرون
4- تو پینت بال هم خیلی لگ هستش تازه گیا اصلا افتضاحه نمیشه اصلا نشونه گیری کرد ن نت خرابه ن لَگ ام  چیزی گفتن از لانچرت هست یا از لانچره
هالا این موشکلاتو من دارم دیه ممنون میشم حلش کنید یا راهنمایی کنید @Ali

ویرایش شده توسط Aloooverbay

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت دوستان و کارکنان سایت.

من امروز میخواستم وارد بازی بشم که با این ارور مواجه شدم .

لطفا پیگیری کنید.

عکس1:  rgex_bandicam_2020-07-10_22-42-26-356.jpعکس 2 :l43_bandicam_2020-07-10_22-41-38-627.jpg

ممنونم از پیگیری شما ...

ویرایش شده توسط FieRy

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

سلام هنوز مشکل حل نشده؟ 

لینک به دیدگاه

برای من این خطا رو میده

C\Windows\system32\d3dx9_42.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation medior contact your system administrator or the software vendor for support.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saraaaa گفته است:

برای من این خطا رو میده

C\Windows\system32\d3dx9_42.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation medior contact your system administrator or the software vendor for support.

با سلام

فایل هایd3dx9-42 و d3dx9_39 مربوط به نرم افزار DirectX است.

روش اول:

تنها کافیست این نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کنید تا مشکل برطرف شود.

شما میتونید با مراجعه به لینک پایین این نرم افزار رو نصب کنید:

https://www.sarzamindownload.com/tags/دانلود_DirectX/

روش دوم:

نرم افزار هایی وجود دارند که فایل DLL را به صورت خودکار جایگزین میکنند.

بهترین نرم افزار رفع ارور های DLL ، نرم افزار Dll File Fixer است.

تنها کافیست این نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کنید.

سپس وارد نرم افزار شده و به تب Install Dll Files بروید.

حال نام فایلی که ارور داده میشود را وارد نمایید و گزینه Install را بزنید تا این فایل در سیستم شما نصب شود.

شما میتونید با مراجعه به لینک پایین این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید:

https://www.sarzamindownload.com/tags/دانلود_نرم_افزار_DLL_Files_Fixer/

در در ۱۳۹۹/۴/۲۰ در 20:30، Aloooverbay گفته است:

سلام و خسته نباشید به زحمت کشان این مجموعه
udl6.png
من  پوشه Logs رو فشرده کردم و برای شما اینجا قرار میدم 
1- بعضی موقعه وقتی سی ام دی help/ رو میزنم از بازی میاد بیرون و تو requestevent/ هم بعضی موقعه ها وقتی میخام موضوع اونت رو بزارم میپره بیرون,  تو بخش های قبلی هم دیدم یکی از دوستان هم این موشکلو داشت
2- وقتی مثلا مولتی هارو میارم 5 تا میشه یا بیشتر مینویسه Hardwhite time uot همچین چیزی ک نمیشه بیشتر از 5 یا 5 تا بیشتر اورد
3- وقتی میخام بزارم رو حالت Windows 98 /windows me نمیره بازی از بازی بیرون میاد اصلا نمیره توش میپره بیرون
4- تو پینت بال هم خیلی لگ هستش تازه گیا اصلا افتضاحه نمیشه اصلا نشونه گیری کرد ن نت خرابه ن لَگ ام  چیزی گفتن از لانچرت هست یا از لانچره
هالا این موشکلاتو من دارم دیه ممنون میشم حلش کنید یا راهنمایی کنید @Ali

مورد اول که در واقع تو سمپ هم این مشکل هست.

مورد دوم احتمالا سیستمتون قدرت این رو نداره که هر 5تابازی رو با هم اجرا کن و به همین دلیل این ارور رو میده.

مورد بعدی سمپ هم همین اتفاق میفته و اگه رو همین حالت بزارید میپره بیرون.

مورد 4 هم بنده اطلاعی ندارم و @Ali باید جواب بدن.

در 22 ساعت قبل، hesam66 گفته است:

http://uupload.ir/view/1sx_aglog.txt/ سلام ادمین عزیز...من تمام کار هایی که گفته بودین رو انجام دادم ولی بازم کرش میشم..لطفا راه حل بگین 

کل پوشه Logs رو بفرستید نه تنها Aglog.

البته احتمالا مشکل شما با انجام کار زیر حل شود:

روی لانچر کلیک راست کنید و به Properties رفته وسپس به بخشCompatibility رفته و در قسمت Compatibility mode تیک گزینه Run this program in Compatibility mode forرو بزنید و از منو ویندوز 8 رو انتخاب کنید(اگر همچنان ارور داشتید Windows های دیگر رو هم تست کنید ولی به احتمال زیاد با انتخاب ویندوز 8 حل شود).

پس از انتخاب تیک گزینه Run this program in compatibility mode for رو حتما برداشته و گزینه Apply رو بزنید.

اکنون باید مشکل شما حل شده باشد.

لینک به دیدگاه

@Ali مشکلی که خیلی اذیت میکنه

مانیتور من تا 1600 رزولیشن پشتیبانی میکنه ولی تو بازی 1280 رزولیشن اجرا میکنه و تو تنظیمات هم عوض نمیشه حتی با پاک کردن کل بازی و لانچر!!!!!!!

ani5_ag-sa-0141.jpg

pwg7_ag-sa-0142.jpg

لطفا کمک کنید چون قبلا اینجوری نبود :/ 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

با سلام

فایل هایd3dx9-42 و d3dx9_39 مربوط به نرم افزار DirectX است.

روش اول:

تنها کافیست این نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کنید تا مشکل برطرف شود.

شما میتونید با مراجعه به لینک پایین این نرم افزار رو نصب کنید:

https://www.sarzamindownload.com/tags/دانلود_DirectX/

روش دوم:

نرم افزار هایی وجود دارند که فایل DLL را به صورت خودکار جایگزین میکنند.

بهترین نرم افزار رفع ارور های DLL ، نرم افزار Dll File Fixer است.

تنها کافیست این نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کنید.

سپس وارد نرم افزار شده و به تب Install Dll Files بروید.

حال نام فایلی که ارور داده میشود را وارد نمایید و گزینه Install را بزنید تا این فایل در سیستم شما نصب شود.

شما میتونید با مراجعه به لینک پایین این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید:

https://www.sarzamindownload.com/tags/دانلود_نرم_افزار_DLL_Files_Fixer/

مورد اول که در واقع تو سمپ هم این مشکل هست.

مورد دوم احتمالا سیستمتون قدرت این رو نداره که هر 5تابازی رو با هم اجرا کن و به همین دلیل این ارور رو میده.

مورد بعدی سمپ هم همین اتفاق میفته و اگه رو همین حالت بزارید میپره بیرون.

مورد 4 هم بنده اطلاعی ندارم و @Ali باید جواب بدن.

کل پوشه Logs رو بفرستید نه تنها Aglog.

البته احتمالا مشکل شما با انجام کار زیر حل شود:

روی لانچر کلیک راست کنید و به Properties رفته وسپس به بخشCompatibility رفته و در قسمت Compatibility mode تیک گزینه Run this program in Compatibility mode forرو بزنید و از منو ویندوز 8 رو انتخاب کنید(اگر همچنان ارور داشتید Windows های دیگر رو هم تست کنید ولی به احتمال زیاد با انتخاب ویندوز 8 حل شود).

پس از انتخاب تیک گزینه Run this program in compatibility mode for رو حتما برداشته و گزینه Apply رو بزنید.

اکنون باید مشکل شما حل شده باشد.

مورد دوم قبلا اینطوری نبود میشد تا 10 تا 12 تا بیاری الان ولی نمیشه
 بابت پاسخ تشکر. @83mehrdad83

ویرایش شده توسط Aloooverbay

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۷ در 22:45، Many گفته است:

سلام وقت بخیر.لانچر HardWare Timeout  کیک میده چیکا کنیم :| @Ali

لطفا جواب بده @Ali تا الان که runtime میداد الانم که hardware والا هنگ کردیم دیکه. لطفا راهنمایی کنید ممنون.

در در ۱۳۹۹/۴/۱۸ در 18:16، Many گفته است:

حاجی ناموسا خسته شدیم یه بار میاد یه بار hardware کیک میده Connecting with AG:SAL تو چت نمیاد کیک میده.لطفا این مشکلو حل کن میخوام برم دسته متوسط :( 

با سپاس فراوان.   @Ali

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

با سلام

@Ali 

من کلا نمی تونم با لانچر وارد سرور شم همیشه ای ارور رو میده Hardware Mismach

http://s13.picofile.com/file/8402724250/AG_SA_0012.jpg

اینم لاگ: http://s12.picofile.com/file/8402724450/logs.zip.html

ویرایش شده توسط Ataw

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

سلام 

این logs منه 

لانچرم کرش شد و گفت اینو بزارم تا برسی بشه

لطفا کمک کنید  :o :( 

تا وارد بازی میشم میخام login کنم کرش میشه

udl6.png

ویرایش شده توسط Hosseinayyubi
لینک به دیدگاه

@Ali

باسلام درود پیشنهاد میدم برایه روونیه بیشتر یه گزینه نیز در لانچر قرار بدید برایه UnlockFps برایه روونیه بیشتر و سرعت بیشتر در سمپ و Fps +100

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲۲ در 19:14، NimaB گفته است:

@Ali مشکلی که خیلی اذیت میکنه

مانیتور من تا 1600 رزولیشن پشتیبانی میکنه ولی تو بازی 1280 رزولیشن اجرا میکنه و تو تنظیمات هم عوض نمیشه حتی با پاک کردن کل بازی و لانچر!!!!!!!

ani5_ag-sa-0141.jpg

pwg7_ag-sa-0142.jpg

لطفا کمک کنید چون قبلا اینجوری نبود :/ 

Wide Screen اف کن اعتمالن درست میشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hardness گفته است:

باسلام درود پیشنهاد میدم برایه روونیه بیشتر یه گزینه نیز در لانچر قرار بدید برایه UnlockFps برایه روونیه بیشتر و سرعت بیشتر در سمپ و Fps +100

FPS +100 هیچ تاثیری نداره و باعث اضافه شدن یه سری باگ میشه. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hardness گفته است:

@Ali

در در ۱۳۹۷/۹/۳۰ در 22:31، Ali گفته است:

روی 60 قفل شده و بالا تر نمی رود، FPS بالای 60 نه تنها هیچ تأثیری در بازی شما ندارد بلکه در بازی باگ های زیادی ایجاد می کند، باعث می شود کند تر از بقیه بدوید و همچنین عمر CPU و GPU شما را کاهش می دهد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...