رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۸/۳/۲۶ در 05:37، hamid80 گفته است:

با سلام خدمت مدیران محترم

بنده یک مشکل توی لانچر پیدا کردم  که به شرح زیر است : یک موسیقی رو در سایت پیکو فایل اپلود کردم و یک لینک بهم داد بعد اودم داخل بازی تا اون لینک رو بزارم و موسیقیم رو گوش کنم که بعد از تایپ کردن لینک و تایید کردن اون من کرش شدم و از بازی خارج شدم. اول فکر کردم مشکلی نیست اما وقتی دوباره امتحان کردم این مشکل دوباره رخ داد

اینم مدرک :Capture.PNG

@Ali لطفا برسی کنید ممنون از توجه تون

اینم فایل لانچر http://s3.picofile.com/file/8363704476/AGLog.txt.html 

دوستانی که مشکل کرش دارند باید منتظر اپدیت بعدی (اخر) لانچر باشید

ویرایش شده توسط Agent

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت @Meli @Ali

من حدود 6 ماه هست که دارم بازی میکنم و تازه 2 هفته هست  که میتونم با لانچر وارد بشم.

تا دیروز که با لانچر و سمپ وارد میشدم مشکلی نداشتم ولی امروز وقتی که با لانچر و سمپ وآرد میشم بعد از 5 دقیقه وارد شدن بدون هیچ دلیل و یا کند بودن اینترنت از خود بازی relog/ میشه و باید دوباره رمز و پین بزنم.

لطفا اگه میشه زودتر رسیدگی کنید.

با تشکر از @Ali @Meli

اکانت های من:

%24Abbas%24.png

MZE7.png

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، wortexxx گفته است:

نرم افزارای مورد نیازو معرفی میکنید

در گوگل سرچ کنید دانلود پکیج نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی PC پیشنهاد خودم Soft98 است موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام بنده میخوام با لانچر وارد بشم ولی وقتی کتدر پسوورد میاد هیچی نمیشه داخل کادر نوشت
روی سمپ من هیچ مودی نصب نیست و فقط بازی و لانچر هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SinaTrS گفته است:

با سلام بنده میخوام با لانچر وارد بشم ولی وقتی کتدر پسوورد میاد هیچی نمیشه داخل کادر نوشت
روی سمپ من هیچ مودی نصب نیست و فقط بازی و لانچر هست

چندین بار بازی رو ببند و دوباره باز کن مشکل از لانچره

لینک به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید وقتی لانچر برای اولین بار ریختم میخاست به صورت خودکار اپدیت بشه وقتی کامل پر میشه این ارور میده :the program can t start because VCRUNTIME140 dll is missingfrom your computer. try reinstalling the program to fix this problem بعد من برنامه dll برای فیکس کردن دان کردم کرش کردم ولی دوباره همین ارور میده 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۱۶ در 17:45، MohamadOsTaD گفته است:

با عرض سلام وخسته نباشید وقتی لانچر برای اولین بار ریختم میخاست به صورت خودکار اپدیت بشه وقتی کامل پر میشه این ارور میده :the program can t start because VCRUNTIME140 dll is missingfrom your computer. try reinstalling the program to fix this problem بعد من برنامه dll برای فیکس کردن دان کردم کرش کردم ولی دوباره همین ارور میده 

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=52685

هر دو ورژن رو نصب کنین مشکلتون حل میشه

ویرایش شده توسط iFarbod
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۹/۳۰ در 21:29، Ali گفته است:

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

با سلام موقع نصب این برنامه ارور میده میگه وقتی که نسخه جدید تری رو دارید امکان نصب وجود نداره

DanialKhan

DanialKhan.png

ویرایش شده توسط TRuckDaN
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید. لانچر رو باید تو کدوم پوشه ریخت داداش ایا تو پوشه جی تی ای ک سمپ رو ریختم رو اون پوشه بریزم؟

من ریختم ولی ارور داد اگه میشه کمک کنید مرسی

لینک به دیدگاه

با سلام من این مشکل 3 روزه پیدا کردم و هر کاری میکنم حل نمیشه لطفا راهنمایی کنین من در لانچر روی گزینه ی play ک کلیک میکنم این اخطار رو بهم میده و بازی به محض باز شدن بسته میشه (همه ی راهنمایی ها در مورد لانچر و طریقه ی نصب رو خوندم و تمام برنامه ها رو حذف و دوباره نصب کردم اما بازم این اخطار به وجود میاد):

Capture.PNG

اینم فایل لانچر:http://s8.picofile.com/file/8367867742/AGLog.txt.html

لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید. 

با تشکر

ویرایش شده توسط hamid80
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در Saturday, July 20, 2019 در 16:48، javad2510 گفته است:

سلام بازی اجرا شد ولی مشکل کراش دارم . راههای بالا هم انجام دادم این هم ارور کرشه:

PAyNg3rUBdGvA04eII1lQmTQQY3sIC

در در Sunday, August 25, 2019 در 19:39، farazmo گفته است:

من ب لانچر بازیم روون نیست و گیر داره.اصلا نه کرش میشه نه ارور میده فقط گیر داره دلیلش چیه؟

منتظر ورژن اخر باشید 

در در Friday, July 26, 2019 در 16:44، hamid80 گفته است:

با سلام من این مشکل 3 روزه پیدا کردم و هر کاری میکنم حل نمیشه لطفا راهنمایی کنین من در لانچر روی گزینه ی play ک کلیک میکنم این اخطار رو بهم میده و بازی به محض باز شدن بسته میشه (همه ی راهنمایی ها در مورد لانچر و طریقه ی نصب رو خوندم و تمام برنامه ها رو حذف و دوباره نصب کردم اما بازم این اخطار به وجود میاد):

Capture.PNG

اینم فایل لانچر:http://s8.picofile.com/file/8367867742/AGLog.txt.html

لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید. 

با تشکر

نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی PC رو در اینترنت سرچ کنید، دانلود و نصب کنید(Microsoft visual c++)

در در Sunday, July 21, 2019 در 04:10، sarbazhackerrr گفته است:

سلام خسته نباشید. لانچر رو باید تو کدوم پوشه ریخت داداش ایا تو پوشه جی تی ای ک سمپ رو ریختم رو اون پوشه بریزم؟

من ریختم ولی ارور داد اگه میشه کمک کنید مرسی

بله، متن ارور؟

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۳/۳۰ در 15:14، AbbasMZ گفته است:

با سلام خدمت @Meli @Ali

من حدود 6 ماه هست که دارم بازی میکنم و تازه 2 هفته هست  که میتونم با لانچر وارد بشم.

تا دیروز که با لانچر و سمپ وارد میشدم مشکلی نداشتم ولی امروز وقتی که با لانچر و سمپ وآرد میشم بعد از 5 دقیقه وارد شدن بدون هیچ دلیل و یا کند بودن اینترنت از خود بازی relog/ میشه و باید دوباره رمز و پین بزنم.

لطفا اگه میشه زودتر رسیدگی کنید.

با تشکر از @Ali @Meli

اکانت های من:

%24Abbas%24.png

MZE7.png

@AbbasMZ

از CMD /Autologin استفاده کنید .

مشکلتون حل میشه.:D یکم از دیگران سوآل کنید

ویرایش شده توسط Moobin
  • دوست دارم که 3

αℓσиє ιѕ вєттєя тнαи αиутнιиg

CalmBoy.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

لانچر برای من ارور نمیده ولی موقعی که بازش میکنم میگه : لطفا بازی رو دوباره نصب کنید .

دلیلش چیه ؟

چطور درست میشه ؟

لینک به دیدگاه

لانچر درست شد و دیگه نمیگه دوباره بازی را نصب کنید ولی این دفعه این ارور رو میده :

---------------------------
Aux fail code.
OK   

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام، اگه میشه کاری کنید وقتی گان دست میگیریم (به عنوان مثال کمبت شاتگان که ۷تا تیر بیشتر نداره)مثل سمپ گان رو عوض کنیم دوباره برگردونیم تیرش به صورت خوردکار پر بشه که در مقابل افرادی که با سمپ میان تیر کم نیاریم.

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۶/۵ در 09:21، AliAgent گفته است:

نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی PC رو در اینترنت سرچ کنید، دانلود و نصب کنید(Microsoft visual c++)

بنده (Microsoft visual c++) رو از همینجا دانلود کردم بازم این مشکل رو دارم و ارور رو میده [هم با سمپ هم با لانچر]، میشه راهنمایی کنین؟؟ اگر برنامه داره میشه لینک نصبی رو بزارید؟؟(به دلیل قطعی اینترنت!).

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

http://vp0q_screenshot_(137).png

با سلام.

این مشکل برای منه فقط؟ 

و باید چیکار کنم؟

• ناراحت 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یا لانچر شما درست دانلود نشده یا به اینترنت متصل نبودید

دوباره پاک کنید و نصب کنید ‌. اینترنت هم روشن باشه

در در ۱۳۹۸/۹/۱۳ در 11:38، xXxTeNtaCioN گفته است:

http://vp0q_screenshot_(137).png

با سلام.

این مشکل برای منه فقط؟ 

و باید چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط Smart
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...