رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

iiat_bandicam_2018-12-29_21-41-44-797.jp

من چند ساله سمپ بازی میکنم هیچوقت اروری دریافت نکردم تا اینکه همین چند روز پیش لانچرو نصب کردم حالا نه با سمپ و نه با لانچر نمیتونم وارد هیچ سروری بشم! این چیه؟ @Ali

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 22 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

من چند ساله سمپ بازی میکنم هیچوقت اروری دریافت نکردم تا اینکه همین چند روز پیش لانچرو نصب کردم حالا نه با سمپ و نه با لانچر نمیتونم وارد هیچ سروری بشم! این چیه؟

این ارور هم برای من امده دیروز بعد اپدیت که لانچر داد دیگه هر کار کردم دیگه نتونستم وارد بازی بشم و همش همین ارور میده

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 22 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

iiat_bandicam_2018-12-29_21-41-44-797.jp

من چند ساله سمپ بازی میکنم هیچوقت اروری دریافت نکردم تا اینکه همین چند روز پیش لانچرو نصب کردم حالا نه با سمپ و نه با لانچر نمیتونم وارد هیچ سروری بشم! این چیه؟ @Ali

در 26 دقیقه قبل، Mohammadreza5858 گفته است:

این ارور هم برای من امده دیروز بعد اپدیت که لانچر داد دیگه هر کار کردم دیگه نتونستم وارد بازی بشم و همش همین ارور میده

با سلام.

لطفاً کامپیوتر خود را ریستارت کنید و سمپ را دوباره نصب کنید. لانچر همچنان در حالت بتا می باشد و از شما خواهش می شود فایل AGLog.txt را از پوشه بازی خود برای ما بفرستید!

لینک به دیدگاه

• مؤسس

لانچر آپدیت شد به نسخه 1.0.1.

تغییرات:

مشکلات گزارش شده برطرف شد.

Sensitivity Fix اعمال شد.

قابلیت Multi-process (باز داشتن بازی برای چند بار به صورت هم زمان) اضافه شد.

دوستانی که با نسخه قبلی مشکل داشتند لانچر خود را باز کنند تا لانچر خودش را آپدیت کند و دوباره آن را باز کنید. در صورت داشتن مشکل پست اول را بخوانید و به آن عمل کنید:

نقل قول

• توضیحات مهم (حتماً قبل از نصب کامل خوانده شود)

در زمان نصب، به هیچ وجه دست به فایل های بازیتان نزنید، نیازی نیست که اگر مود یا چیتی دارید آن ها را پاک کنید.

برای کار کردن لانچر، باید نسخه SA-MP شما 0.3.7 R1 باشد، زمانی که لانچر را دانلود می کنید و آن را باز می کنید، اگر نسخهSA-MP  شما 0.3.7 R1 نباشد به شما یک ارور نشان می دهد بنابراین اگر نمی دانید که نسخه SA-MP شما چیست اول لانچر را دانلود و نصب کنید و ببینید که آیا اروری در حین باز کردن آن دریافت می کنید یا خیر، لینک دانلود:http://arsacia.ir/download/sa-mp-0.3.7-install.exe

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر بابت زحمات شما

لطفا امکانی بگذارید قادر به تغییر font نوشته های chat باشیم. مثلا در resolution بالا بشه pagesize رو روی 20 قرار داد و جای زیادی از صفحه رو نگیره همانند زمانی که resolution رو از کم به زیاد تغییر میدیم (عکس اول) ولی بعد از یک بار بازوبسته کردن بازی، font بزرگتر میشه (عکس دوم).

دقت کنید هر دو عکس resolution 1600x900 دارن ولی اندازه font ها متفاوت است.

800x600 به 1600x900

1600x900

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

مورد بعدی، آیا launcher از 100% cheat ها جلوگیری میکنه؟ و میشه گفت کسی که با launcher بازی رو باز کرده دیگه نیازی به فیلم گرفتن از event ها یا war نداره؟

و یا همچنان نیاز به فیلم گرفتن هست؟

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

لینک به دیدگاه

نقل قول

سیستم Screenshot جدید (با دکمه F8) برای شما گرفتن یک Screenshot با حجمی پایین تر بدون اینکه در آن لحظه Frame بازی قفل کند را فراهم کرده.

و اینکه موقع گرفتن screen shot مثل سابق، بازی حدود 1 ثانیه freeze میشه.

ویرایش شده توسط Daenerys

لینک به دیدگاه

با سلام!

دوستانی که موقع آپدیت مشکل من رو دارند و با ارور زیر مواجه میشه این فایل رو در مسیر زیر بریزن:

windows/system32

(اگه ویندوز 64 بیته هم تو پوشه system32 قرار بدید هم پوشه sysWOW64)

bandicam_2018_12_31_15_08_59_836.jpg

@Ali بعد از رفع این ارور لانچر بدون مشکل آپدیت میشه ولی میزنه فایل Launcher.exe روهم پاک میکنه!

عکس ارور

چندبار نصب کردم و لانچرو باز کردم ، هربار ، دو سه دفعه میگه در حال آپدیت و از آخرم فایل exe رو باز پاک کرد

برای اینکه بهتر متوجه بشید این فیلم کوتاه رو ببینید

نقل قول

لانچرو نصب میکنم

بعد با موس هم نشون دادم که بعد اینکه کامل آپدیت میشه پاک میشه

دانلود فیلم(6 مگ)

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در 12/30/2018 در 22:55، Daenerys گفته است:

با سلام و تشکر بابت زحمات شما

لطفا امکانی بگذارید قادر به تغییر font نوشته های chat باشیم. مثلا در resolution بالا بشه pagesize رو روی 20 قرار داد و جای زیادی از صفحه رو نگیره همانند زمانی که resolution رو از کم به زیاد تغییر میدیم (عکس اول) ولی بعد از یک بار بازوبسته کردن بازی، font بزرگتر میشه (عکس دوم).

دقت کنید هر دو عکس resolution 1600x900 دارن ولی اندازه font ها متفاوت است.

800x600 به 1600x900

1600x900

FontSize 0/ یا بازی را ریستارت کنید.

در در 12/30/2018 در 23:21، Daenerys گفته است:

مورد بعدی، آیا launcher از 100% cheat ها جلوگیری میکنه؟ و میشه گفت کسی که با launcher بازی رو باز کرده دیگه نیازی به فیلم گرفتن از event ها یا war نداره؟

و یا همچنان نیاز به فیلم گرفتن هست؟

خیر، فعلاً لانچر 100% از چیت ها جلوگیری نمی کنه اما ادمین ها می توانند عکس از بازی شما ببینند.

در در 12/30/2018 در 23:30، Daenerys گفته است:

و اینکه موقع گرفتن screen shot مثل سابق، بازی حدود 1 ثانیه freeze میشه.

کمی Freeze وجود داره اما در مقایسه با Freeze خود سمپ، 10 برابر کم تر هستش.

در 20 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

با سلام!

دوستانی که موقع آپدیت مشکل من رو دارند و با ارور زیر مواجه میشه این فایل رو در مسیر زیر بریزن:

windows/system32

(اگه ویندوز 64 بیته هم تو پوشه system32 قرار بدید هم پوشه sysWOW64)

این کار به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه و لطفاً ویندوز خود را آپدیت کنید و https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe را نصب کنید.

https://support.microsoft.com/en-us/help/3118401/update-for-universal-c-runtime-in-windows

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 21 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

@Ali بعد از رفع این ارور لانچر بدون مشکل آپدیت میشه ولی میزنه فایل Launcher.exe روهم پاک میکنه!

عکس ارور

چندبار نصب کردم و لانچرو باز کردم ، هربار ، دو سه دفعه میگه در حال آپدیت و از آخرم فایل exe رو باز پاک کرد

برای اینکه بهتر متوجه بشید این فیلم کوتاه رو ببینید

به این دلیل به این مشکل برخوردید که از راه هایی مشکلاتتان را برطرف می کنید که نباید بکنید و سیستم خود را به هم میریزید.

نسخه جدید لانچر را از لینک http://arsacia.ir/download/AG-SAL-v1.0.1-BETA-install.exe دانلود و نصب کنید.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا علاوه بر بخش فنی که انجام شده، روی زیبایی محیط لانچر هم کار کنید.

ویرایش شده توسط Torna2

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

درود

ورژن جدید launcher مشکل عجیبی داره به این صورت که وقتی شما 1 (یا چند) اکانت باز دارید و قصد باز کردن اکانت جدید دارید، به جای باز شدن بازی Power Usage برنامه همچنین RAM Usage و CPU Usage به شدت بالا میره و چیزی باز نمیشه و تا چند دقیقه باقی میمونه و فشار سنگینی به سیستم وارد میکنه. اکثر مواقع این اتفاق می افته و باید چند بار روی Play کلیک کنیم تا بازی باز شه و تا چند دقیقه بعد از بستن launcher همچنان CPU و Power درگیر هستند. در فیلم بهتر میتونید ببینید.

http://s8.picofile.com/file/8348032750/launcher_bug.mp4.html

لینک به دیدگاه

همچنین علاوه بر مشکل قبلی، Launcher با مشکل قطع شدن ارتباط با سرور نیز روبرو هست. به این صورت که برای مثال 4 اکانت همزمان باز هست و خیلی بی هوا و ناگهانی 2 تای اونها disconnect میشن و دوتای دیگه همچنان connect هستن و اتفاقی براشون نمی افته! از زمان نصب launcher تقریبا 10 بار یا بیشتر این اتفاق برای من رخ داده در صورتی که هنگام استفاده از SAMP حتی یک بار هم چنین چیزی رو تجربه نکردم. همیشه اگر مشکل از time out اینترنت بوده کل اکانت ها باهم قطع ارتباط میشدن و اینجور نبوده که یکی قطع شه یکی قطع نشه لذا در زمان ارتباط با Launcher مشکلی از سمت سمت اینترنت و ping دیده نشده.

لینک به دیدگاه

در در 12/21/2018 در 21:29، Ali گفته است:

با دکمه "R" خشاب تفنگ خود را پر کنید.

درود

ممنون بابته زحماتتون.:*

وقتی از این دکمه استفاده میکنیم درجا تفنگ ریلود میشه و این طبیعی نیست بنابرین دست کمی از چیت NoReload نداره !

--- لطفا فیکس کنید که ریلود کردنش به اندازه ی طبیعی طول بکشه.

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

دسترسی به بازی خیلی سریع تر و راحت تر شده و دیگر نیازی به Server Browser و وارد کردن IP نیست.

از نظر من بهتره Server Browser اضافه شه تا به سرور های دیگه هم دسترسی داشته باشیم.

Salatin.png

لینک به دیدگاه

آنتی چیت اضافه شد.

و مورد بعدی این که بهتره در اپدیت بعدی Check System اضافه شه به طوری که دیگه نیازی به برنامه های دیگه برای چک سیستم نباشه و به راحتی با ورود به لانچر ادمین ها بتونن سیستم کاربر رو چک کنند.

Salatin.png

لینک به دیدگاه

سلام آقا من لانچر رو نصب کردم نسخه سمپ رو هم درست نصب کردم VC Redist رو هم از انجمن گرفتم اما باز کرش داره.

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت @Ali.

+ لطفا زودتر Launcher رو عمومی کنید تا همه از اون استفاده کنند و مشکل چیت و C-Bug و... حل بشه

! RoCk

HarDRoCk.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 12 ساعت قبل، HAKAN گفته است:

سلام.

اقا من میخوام بیام تو بازی این Error میده چیکار کنم.

http://s8.picofile.com/file/8351903192/moshkel_.png

iconfinder_2_Down_1815568_2_.png

در در 12/21/2018 در 09:59، Ali گفته است:

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...