رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عالی بود ولی سیستم نشونه گیری به شدت بد شده و اصلا نمی شه کنترل کرد و خیلی سخت می شه شلیک کرد اگه می شه قانون بزارید که همه استفاده کنند چون واقعا سخته که اینطوری بخایم پلی بدیم

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 8 دقیقه قبل، ScuRe گفته است:

عالی بود ولی سیستم نشونه گیری به شدت بد شده و اصلا نمی شه کنترل کرد و خیلی سخت می شه شلیک کرد اگه می شه قانون بزارید که همه استفاده کنند چون واقعا سخته که اینطوری بخایم پلی بدیم

با سلام. با تشکر از شما بابت Feedback.

لطفاً توضیح بدید که چگونه سیستم نشونه گیری بد شده، همچنین قرار هست که برای همه اجبار شود اما نه در حال حاضر.

لینک به دیدگاه

برای مثال سرعت مس برای بالا و پایین بسیار سریع شده و اصلا قابل کنترل نیست و برعکس چپ و راست بسیار کند شده اگه میشه از همون سیستم شلیک سمپ معمولی استفاده کنید. با تشکر از فاندر

• مرسی 1

#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

سلام اف پی اس به کلی خراب شده و در پینت بال  و وار ها مطمعنن به مشکل بر خواهیم خورد ،  همچنین کمی واسه من کند هست لطفا کسایی که سیستمشون خوب نیست هم شرح حالشون بدید ممنون

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

با تشکر بابت زحمات شما

درخواست میشه امکانی فراهم کنید که همه بازیکن ها مجبور به استفاده از launcher بشن که مشکل cheat افراد به کلی حل بشه.

همچنین بفرمایید آیا امکان باز کردن چند اکانت همزمان فراهم است ؟

• دوست دارم که 1

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 56 دقیقه قبل، ScuRe گفته است:

برای مثال سرعت مس برای بالا و پایین بسیار سریع شده و اصلا قابل کنترل نیست و برعکس چپ و راست بسیار کند شده اگه میشه از همون سیستم شلیک سمپ معمولی استفاده کنید. با تشکر از فاندر

همچین مشکلی قابل رؤیت نیست، لطفاً بازی offline را امتحان کنید و ببینید این مشکل را دارید یا خیر.

در 38 دقیقه قبل، SaSaNDevil گفته است:

سلام اف پی اس به کلی خراب شده و در پینت بال  و وار ها مطمعنن به مشکل بر خواهیم خورد ،  همچنین کمی واسه من کند هست لطفا کسایی که سیستمشون خوب نیست هم شرح حالشون بدید ممنون

با سلام، با تشکر بابت Feedback.

FPS نه تنها قرار نیست که پایین بیاد بلکه باید بالاتر هم رفته باشه، حدس من این است که شما قبلاً روی Resolution خیلی پایین بازی می کردید و چون لانچر Resolution پیش فرض بازی را روی Resolution دسکتاپ شما قرار داده است کارت گرافیک شما توانایی آن را ندارد، شما می توانید به تنظیمات Display Setup بازی مراجعه کنید و Resolution خود را پایین بیاورید.

همچنین FPS روی 60 قفل شده و بالا تر نمی رود، FPS بالای 60 نه تنها هیچ تأثیری در بازی شما ندارد بلکه در بازی باگ های زیادی ایجاد می کند، باعث می شود کند تر از بقیه بدوید و همچنین عمر CPU و GPU شما را کاهش می دهد.

در 40 دقیقه قبل، Daenerys گفته است:

با تشکر بابت زحمات شما

درخواست میشه امکانی فراهم کنید که همه بازیکن ها مجبور به استفاده از launcher بشن که مشکل cheat افراد به کلی حل بشه.

همچنین بفرمایید آیا امکان باز کردن چند اکانت همزمان فراهم است ؟

در آینده ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Ali گفته است:

FPS نه تنها قرار نیست که پایین بیاد بلکه باید بالاتر هم رفته باشه، حدس من این است که شما قبلاً روی Resolution خیلی پایین بازی می کردید و چون لانچر Resolution پیش فرض بازی را روی Resolution دسکتاپ شما قرار داده است کارت گرافیک شما توانایی آن را ندارد، شما می توانید به تنظیمات Display Setup بازی مراجعه کنید و Resolution خود را پایین بیاورید.

همچنین FPS روی 60 قفل شده و بالا تر نمی رود، FPS بالای 60 نه تنها هیچ تأثیری در بازی شما ندارد بلکه در بازی باگ های زیادی ایجاد می کند، باعث می شود کند تر از بقیه بدوید و همچنین عمر CPU و GPU شما را کاهش می دهد.

سلام ممنون بابت پاسخگویی سریعتون

بله درست میفرمایید اما خب حداقل اگر اف پی اسم بالا 60 بود یه حس کاذبی بم دست میداد و بازیمم خدا وکیلی یه جورایی سریع تر میشد چه در گان چه در پینت بال و فک کنم تاثیر کوچیکی گذاشته باشه

من از اون افزونه ای که خودتون قرار داده بودید استفاده کردم که اف پی اسو بدونه نیاز ب نرم افزار میبرد بالا دیگه نمیدونم ولی خیلی ممنون 

لینک به دیدگاه

دیگه اگه از لانچر استفاده کنیم، لازم نیست فیلم بگیریم موقعی که تفنگ میگیریم تیر می‌زنیم یا دیگه Check-PC نمی‌شیم؟

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SaSaNDevil گفته است:

بنده هم این مشکل رو داشتم و میدونم که شما درباره ی چی حرف میزنید تا 20 دقیقه ی پیش بنده هم این مشکل رو داشتم که تونستم حلش کنم.

Options > Display Setup > Advanced > Frame Limiter

این گزینه ی Frame Limiter رو بر روی OFF قرار بدید درست میشه.

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت فاوندر مجموعه.

بنده پس از نصب Launcher شروع به آپدیت DirectX کرد سپس پس از اتمام آپدیت بنده وقتی خواستم وارد سرور شوم ارور Vorbis.dll داد و نتونستم لاگین شوم!

لطفا توضیح دهید که چگونه این مشکل رو برطرف کنم.

با تشکر از علی عزیز.

• ناراحت 1

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خیلی بهتر شده یه پیشنهاد داشتم شاید هم دیر شده و دیگه قابل اجرا نباشه امکانش هست به لانچر یک افزونه damage informer اضافه بشه

لینک به دیدگاه

میبینم که هنوزم مستعمره ی سمپیم :|

در 15 ساعت قبل، Ali گفته است:

برای کار کردن لانچر، باید نسخه SA-MP شما 0.3.7 R1 باشد

• ناراحت 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ZombieRanger گفته است:

zhj1_bandicam_2018-12-22_13-24-25-764.jp

سلام برا منم از صبح که dc شد تا الان نه انلاین ران میشه نه افلاین!! یعنی همگانیه؟

در هم اکنون، ZombieRanger گفته است:

نیم ساعته اینجام ....

...Lord....png

ویرایش شده توسط mahdi81
تصحیح متن
لینک به دیدگاه

با سلام

آقا من لانچر باز میکنم شروع میکنه به دانلود بعد یکم که میره این ارور رو میده و فایل " vorbisfile.dll " رو از پوشه بازی حذف میکنه!

1545519002.jpg

• دوست دارم که 1

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 15 ساعت قبل، AMIRabbas گفته است:

با سلام خدمت فاوندر مجموعه.

بنده پس از نصب Launcher شروع به آپدیت DirectX کرد سپس پس از اتمام آپدیت بنده وقتی خواستم وارد سرور شوم ارور Vorbis.dll داد و نتونستم لاگین شوم!

لطفا توضیح دهید که چگونه این مشکل رو برطرف کنم.

با تشکر از علی عزیز.

در 4 ساعت قبل، void گفته است:

Launcher.exe is not a valid Win32 application

امیدوارم AG:SA اینطوری نباشه

:(

در 16 دقیقه قبل، SaliMaroni گفته است:

با سلام

آقا من لانچر باز میکنم شروع میکنه به دانلود بعد یکم که میره این ارور رو میده و فایل " vorbisfile.dll " رو از پوشه بازی حذف میکنه!

با سلام و ممنون بابت Feedback.

images?q=tbn:ANd9GcR3j8uj6YyxWpqJYUfCvSJ

در 20 ساعت قبل، Ali گفته است:

• در صورتی که لانچر برای شما کار نمی کند یا Crash دارید

ابتدا مطمئن شوید که موارد "توضیحات مهم" در بالاترین قسمت تاپیک را خواندید و انجام دادید.

اگر Crash ای دارید، Crash خود را به همراه فایل AGLog.txt در پوشه بازیتان برای ما در همین تاپیک ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما کمک کنیم.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت فاندر عزیز یکی از مشکلاتی که لانچر داره کلا مدارو از بیخ غیر فعال کرده حتی اونایی که چیت نیستن ولی بعضی از این مد ها بسیار کار امد هست مانند Sensfix و Fpsunlocker و Fpsshower ویا Zonetext یا Damage informer... اگه می شه این مشکله فیکس کنید

ویرایش شده توسط ScuRe

#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

vorbishooked  و خود vorbis هم پاک کرد

کلا vorbis هارو میپاکه

بعد از اوکی کردن ارور زیر 

در 27 دقیقه قبل، SaliMaroni گفته است:

1545519002.jpg

گزینه Play میاد ، من فایلای حذف شده رو دستی ریختم تو پوشه بازی و پلی زدم ولی اتفاقی نیفتاد

راستی دوفایل vorbisfile و vorbishooked از نسخه اصلی بازی نبود و از مولتی ام کپی کرده بودم

فایل AGlog.txt در پوشه بازی وجود نداره

ویرایش شده توسط SaliMaroni

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 58 دقیقه قبل، ScuRe گفته است:

با سلام خدمت فاندر عزیز یکی از مشکلاتی که لانچر داره کلا مدارو از بیخ غیر فعال کرده حتی اونایی که چیت نیستن ولی بعضی از این مد ها بسیار کار امد هست مانند Sensfix و Fpsunlocker و Fpsshower ویا Zonetext یا Damage informer... اگه می شه این مشکله فیکس کنید

این مشکل نیست و قرار نیست که برطرف بشه، شما اجازه اجرای اون مود هارو ندارید، برای FPSShower می توانید از FPS/ در بازی استفاده کنید.

در 55 دقیقه قبل، SaliMaroni گفته است:

vorbishooked  و خود vorbis هم پاک کرد

کلا vorbis هارو میپاکه

بعد از اوکی کردن ارور زیر 

گزینه Play میاد ، من فایلای حذف شده رو دستی ریختم تو پوشه بازی و پلی زدم ولی اتفاقی نیفتاد

راستی دوفایل vorbisfile و vorbishooked از نسخه اصلی بازی نبود و از مولتی ام کپی کرده بودم

فایل AGlog.txt در پوشه بازی وجود نداره

آیا https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe را دانلود و نصب کردید؟

در 36 دقیقه قبل، MAHDIraei گفته است:

سلام FPS من خراب شده بعد وقتی Resolution رو بالاتر یا پایین تر میارم بدتر هم میشه. 

آیا بازی شما سالم و بدون مود می باشد؟ (مود ماشین، اسکین و ...)

لینک به دیدگاه

درود

لطفا قابلیت استفاده از Keybinder رو به لانچر اضافه کنید

خیلی برنامه ی خوبیه باعث شده کلی توی وقت صرف جویی بشه حیفه که با لانچر نتونیم استفاده کنیم ازش.

• دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...