رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، Abolfazl1384 گفته است:

سلام من 30دقیقه از بازی رفتم بیرون اومد تو بازی voice chat باز نمیشد ازhelpme پرسیدم تنظیمات مشکل نداشت لانچر یبار پاک و دوباره نصب کردم اما درست نشد چی کنم؟

میکروفن به احتمال زیاد مشکلی براش پیش اومده .

کامپیوتر را به کل خاموش کنید و دوباره سیم قرمز رنگ میکروفن را وصل کنید و بعد 1دقیقه روشن کنید  .

اگر باز مشکل حل نشد مشکل نه از لانچر هست نه از کامپیوتر . تنها مشکلش میکروفن شماست . بررسی کنید و مطمئن باشید درایور ان اپدیت است .

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۶/۱۶ در 13:05، Erfandf گفته است:

دوستانی که مانند من که قبلا این مشکل را داشتم و الان دارند  !!!!!!

مشکل شما از directx 9.0 است !!!!

تنها راه ان برنامه uninstall directx که کرک کردن ان مشکل است .

در صورتی که برنامه کار نکرد شما باید ویندوز را دوباره نصب کنید  ... ویندوز را کرک کنید ...از این مراحل به بعد حتما به اینترنت متصل باشید . و مستقیما بدون نصب هیچ برنامه ای اول gta sa در که در اول تاپیک است استفاده کنید ! 

ان را باز نکنید .. سمپ را نصب کنید ولی باز هم ان را باز نکنید ! ... لانچر را نصب کنید و هنگام اپدیت دایرکتس 9 بگذارید به طور کامل install شود . و بر روی انجام شد کلیک و یک بار کامپیوتر را به روش صحیح ری استارت کنید ! ((منطورم اینه که دکمه ی روی کیس را نزنید ))

لانچر را اجرا و نام را وارد و بازی کنید .اگر اجرا نشد یک بار دیگر دایرکتس را از سایت سافت 98 دانلود و نصب کنید ..

C++ هم اگر ارور مخصوص خودش را داد نصب کنید ! 

سیستم پیشنهادی من برای بازی کردن !!

ویندوز 7 هستش  . بدین دلیل است که هنگام اجرا هر بازی گرافیکی اگر دقت کرده باشید ویندوز استفاده از گرافیک را به حداقل خودش میرساند . و بازی را به حداکثر !!! 

درسته که دیگه مایکروسافت 10 ماهی هست دیگه اپدیتی براش نمیاره ??اما باز ویندوز بسیار محبوبی است و سرعتش از ویندوز 10 60 درصد بالاتره! 

اگه شنیدیدید که ویندوز 10 بهتره از نظر گرافیکی و سرعت ..کاملا در اشتباهید . 

با نصب یک انتی ویروس میتوانید از ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی استفاده کنید .

برای کامپیوتر های قدیمی هم این مشکل حل میشود .

اما تنها بدی لانچر برای کامپیوتر های قدیمی این است که : به دلیل تغییر شکل ماشین infernus اگر به ان نزدیک بشید لگ بسیار شدیدی پیدا میکنید . 

حتی اگر 1 دونه باشد در خیابان .

مثل خودم?

از اینجا به بعدش تصمیم با خودتونه! 

• چی چی 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من الان 1هفته ست تا میرم تو لانچر کرش میخورم هیچ مودی رو بازی نیست تمام فایل ها رو که گفتین هم نصب هست چیکار کنم؟ :((

http://uupload.ir/view/ukk_aglog.txt/ لینک @Ali @Meli و .... هر کی میدونه بگه چیکار کنم لطفا وار دارم اگه نرم 80FP میشم :((

❤️?????? ????❤️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۱ در 16:15، AMIRALII211 گفته است:

سلام ببخشید من الان 1هفته ست تا میرم تو لانچر کرش میخورم هیچ مودی رو بازی نیست تمام فایل ها رو که گفتین هم نصب هست چیکار کنم؟ :((

http://uupload.ir/view/ukk_aglog.txt/ لینک @Ali @Meli و .... هر کی میدونه بگه چیکار کنم لطفا وار دارم اگه نرم 80FP میشم :((

میگم که برنامه ای  ...چیز خاصی نصب کردی؟

احتمالا مشکل از همیناست  ..

یا دایرکتس را نصب کن مجددا! .

https://dl2.soft98.ir/driver/DirectX.9.29.1974.April.2011.zip?1601843003

احتمالا به ی فایلی نیاز داره که وقتی به اون قسمت میرسه بازی رو میبنده .

چون اون فایل dll نیست .

نظر قطعی برای حل مشکلتون نمیدونم و فایل logs را باز نکردم اما احتمالش یا همینه یا برنامه ای که نصب کردی !

انتی ویرویس یا ویندوز سکروتری هم ممکنه!

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۳ در 01:44، MhdiMoqdm گفته است:

سلام خسته نباشید!

من هر کاری که میشد کردم ولی بازم crash میخوره لانچرم.

vab9_untitled_thumb.png

فایل فشرده شده پوشه Logs:

udl6.png

لطفا راهنمایی کنین.

@Ali

سلام Imveh رو فعال کرده بودی؟

در در ۱۳۹۹/۷/۱۱ در 16:15، AMIRALII211 گفته است:

اطمینان ندارم ولی فکر کنم مشکل با این کار حل شه:

روی لانچر کلیک راست کنید و به Properties رفته وسپس به بخشCompatibility رفته و در قسمت Compatibility mode تیک گزینه Run this program in Compatibility mode forرو بزنید و از منو ویندوز 8 رو انتخاب کنید(اگر همچنان ارور داشتید Windows های دیگر رو هم تست کنید ولی به احتمال زیاد با انتخاب ویندوز 8 حل شود).

پس از انتخاب تیک گزینه Run this program in compatibility mode for رو حتما برداشته و گزینه Apply رو بزنید.

اکنون باید مشکل شما حل شده باشد.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۰ در 14:43، Abolfazl1384 گفته است:

سلام من 30دقیقه از بازی رفتم بیرون اومد تو بازی voice chat باز نمیشد ازhelpme پرسیدم تنظیمات مشکل نداشت لانچر یبار پاک و دوباره نصب کردم اما درست نشد چی کنم؟

عکس از تنظیمات voice در لانچر بفرستید.

در در ۱۳۹۹/۷/۱۰ در 13:33، MehdiRamezany گفته است:

FPS رو کجا مینویسه?

از دستور FPS/ استفاده کن.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۶ در 01:45، Jonesy گفته است:

لطفا برای لانچر مد ماشین های ایرانی رو اضافه کنید! با تشکر

همین اینفرنوزش ما خیلی لگ داریم!!! 

بی خیال ?

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

@Ali

باسلام درود خدمت همگی دوستان جناب علی شما امدین لانچر برایه وار الزامی کردین ما میگیم مشکلی نداره و عالی چیتر کمتر!

و در صورتی که ما وقتی با لانچر میریم پینتبال بسیار لگ میشیم این عقیده تنهایه من نیست کله کسایی که پینتبال میزنن همین میگن

امدین ویس چت گزاشتید و قانونیم گزاشته نشده در ویس چت همه در پینتبال همو به فحشهایه رکید میکشن و حتی برایه کلاهبرداری هم ویس چت استفاده میکنن

سی باگ برداشتید از لانچر همه Face 1 و Skate و Joint این چیزارو بآیند کردن و بدترینشون همین Face 1 هست که با دیگل تو ۱ ثانیه طرف میکشن

و مشکل اصلی که در بالا ذکر کردم لگ بودنه که واقعا از طرف لانچره من با سمپ میومدم بسیار بازی برایم روون بود لگی نداشتم ولی رو لانچر بسیار لگ بود

تقاضایه برطرفی این داستانهارو دارم 

لانچر به غیر این مشکلات چیز خوبیه ولی متاسفانه خیلیا بخاطر لگ و توهین و همین Face 1 که تو وار میزنن با دیگل مجازاتی نداره دارن میگن ای کاش با سمپ میشد وار داد

ویرایش شده توسط Hardness
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۲ در 19:42، alirahimi1999 گفته است:

سلام من وقتی میخوام وارد بازی بشم ، لانچر رو اجرا میکنم ولی گزینه پلی غیر فعاله و نمیشه وارد شد و اینترنتمم مشکلی نداره!

قبل اجرای بازی لانچر را به لیست سفید آنتی ویروس خود اضافه کنید یا حالت گیمر آنتی ویروس خود را روشن کنید و یا انتی ویروس رو در هنگام اجرای لانچر خاموش کنید.

همچنین در صورتی که از لانچر دیگری مانند لانچر Steam، Origin یا Uplay که از PunkBuster استفاده می کند (یا حتی sXe Injected) مطمئن شوید که آنتی چیت آن ها غیر فعال هست و اجرا نشده و در صورتی که نتوانستید آن ها را به طور کامل ببندید آن ها را حذف کنید! (sXe Injected, PunkBuster, VAC, Origin AntiVirus, ...)

البته باید یکم صبر داشته باشی.

لانچر به دلیل انتی چیتش و پیدا کردن فایل و ... ممکنه از 5ثانیه تا 1ونیم دقیقه طول بکشه بنابراین حدودا 2 دقیقه صبر کنید ببینید هنوز گزینه پلی غیر فعال هست یا نه.

اگه هنوز غیرفعال بود پوشه Logs رو اپلود کنید و اینجا بفرستید.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی از وقتی که ویندوز 10 نصبیدم دکمه Play دیم میشه اما بازی پلی نمیشه ترخدا کمکم کنید 1 هفته گیم نزدم☹️ 

ویرایش شده توسط vaik
نقص
لینک به دیدگاه

@Erfandf  @Ali  @83mehrdad83 سلام به همگی از وقتی که ویندوز 10 نصبیدم دکمه Play دیم میشه اما بازی پلی نمیشه ترخدا کمکم کنید 1 هفته گیم نزدم 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، vaik گفته است:

@Erfandf  @Ali  @83mehrdad83 سلام به همگی از وقتی که ویندوز 10 نصبیدم دکمه Play دیم میشه اما بازی پلی نمیشه ترخدا کمکم کنید 1 هفته گیم نزدم 

باسلام و درود ! 

قبل از نصب ویندوز 10 بازی را به طور کامل پاک کردید؟ (باید پاک بشه تا هنگام نصب مجدد Directx 9.0 )  بدون مشکل نصب بشه ! 

خیلی از بازی هایی که با دایرکتس سروکار دارند این اتفاق براشون میوفته ! 

شما میتونید directx 9را از یک سایت معتبر مانند سافت 98 دانلود کنید . 

به دیگر مدل ها مانند 10 و 11 اصلا نیازی نیست ! و بهتره که نصب نکنید چون از طرف مایکروسافت مورد قبول نشده .

بعد از نصب سیستم را ری استارت کنید  .

اگر نیومد .

آپدیت ویندوز هم بهتره انجام بدید ! 

اگر باز درست نشد راهی جز ((حذف کامل بازی و نصب دوباره ی ویندوز نیست ! )) 

و بعد از نصب دوباره ی ویندوز بازی را دوباره نصب کنید ! 

((موارد اضافی*

ویندوز پیشنهادی من :

رم 2 و پایین تر !

(Windows 7 32bit(x86

تا رم 6

windows 7 x64 

ویندوز 10 رو نصب کنید جای اینا مشکلی ندارد . اما ویندوز 7 مخصوص بازی است ! 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

بیاین باهم این مشکل لگ بودنه لانچر حل کنیم از زمانی لانچر امده همش لگیم طرف گاد مود میشه تیپی میشه خسته شدیم بخدا پینگ ۴۰میایم سرور بعد طرف گاد مود میشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲ در 23:32، Hardness گفته است:

بیاین باهم این مشکل لگ بودنه لانچر حل کنیم از زمانی لانچر امده همش لگیم طرف گاد مود میشه تیپی میشه خسته شدیم بخدا پینگ ۴۰میایم سرور بعد طرف گاد مود میشه

سازندش ما نیستیم @Ali هست باید ایشون درست بکنن تا مشکل برطرف شه!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام
برای من لانچر نصب شد ولی وقتی بازش میکنم شروع به دانلود که میکنه این ارورو میده error while decompressing. code: 6 win err: 32 
مشکل چیه؟

• ناراحت 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۳۰ در 16:01، vaik گفته است:

سلام به همگی از وقتی که ویندوز 10 نصبیدم دکمه Play دیم میشه اما بازی پلی نمیشه ترخدا کمکم کنید 1 هفته گیم نزدم☹️ 

داش منم ویندوز 10 ام 

همچین مشکلی رو دارم 

شما 5 6 بار روی play بزن بعد یه گزینه میاد که میگه 

بازی برایتان اججرا نمی شود ؟

روش که بزنی بازیت ریستار میشه میاد بالا امتحان کن حتما جواب میده

لینک به دیدگاه

باسلام من خواستم لانچر رو نصب کنم که با ارور Bazi ra dobare Naseb konid مواجه شدم

2- من هرچی دنبال AGlog.txt گشتم ولی پیداش نکردم

3- از مود و هیچ چیز دیگری استفاده نمیکنم

4-کلیه لینک های رنامه داده شده در پست لانچر هم دانلود کردم

5-نسخه سمپ هم R1 هست.

لطفا به من کمک کنید من چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...