رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، arian2006hojati گفته است:

سلام به همه ی دوستان.اگر ویندوز 10 نصب کرده اید  سرعت اینترنت شما %100 کاهش یافته است که اگر طبق ویدیوی من در آپارات عمل کنید %80 سرعت اینترنت را افزایش دهید تا در لانچر و سایر برنامه ها مشکل اینترنت نداشته باشید

لینک ویدیوی اپارات :

https://www.aparat.com/v/iM4ub

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هلپر و ادمین نیستم ولی همیشه باهاتونم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

arian.hojati.2006.png

تا جایی که من میدونم سرویس QoS فقط تو کاربردهایی که ازش پشتیبانی میکنند از فرستنده تا گیرنده و تمام دستگاههای بین شبکه باید پشتیبانی بشه تا فعال بشه؛ خلاصش اینکه تو حالت عادی غیر فعال هست و این کار هیچ تأثیری نداره.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۴/۱۰ در 20:26، 83mehrdad83 گفته است:

تا جایی که من میدونم سرویس QoS فقط تو کاربردهایی که ازش پشتیبانی میکنند از فرستنده تا گیرنده و تمام دستگاههای بین شبکه باید پشتیبانی بشه تا فعال بشه؛ خلاصش اینکه تو حالت عادی غیر فعال هست و این کار هیچ تأثیری نداره.

@83mehrdad83

عزیزم ویندوز 10 80 درصد قدرت اینترنت رو برای برنامه های پشتیبانی،آپدیت و سایر برنامه های سیستمی رزرو کرده که فقط 10 درصد سرعت اینترنت شما برای بازی و.... میرهواین روش رو بند برای اثبات با نت E انجام دادم و %100جواب داد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arian2006hojati گفته است:

@83mehrdad83

عزیزم ویندوز 10 80 درصد قدرت اینترنت رو برای برنامه های پشتیبانی،آپدیت و سایر برنامه های سیستمی رزرو کرده که فقط 10 درصد سرعت اینترنت شما برای بازی و.... میرهواین روش رو بند برای اثبات با نت E انجام دادم و %100جواب داد.

من هرچقدر هم بگم باز متوجه نخواهید شد ولی باز تکرار می کنم.

بعید میدونم معنی QoS رو بدنید :|.

به صورت ساده بخوام اثبات کنم با توجه به حرفتون اگه اون رو بزاریم رو 100درصد اصلا نباید اینترنت کار کنه و مرورگر باز نشه ولی این اتفاق نمیفته چرا؟چون این سیستم غیر فعال هست و فقط تو کاربردهایی که ازش پشتیبانی میکنند از فرستنده تا گیرنده و تمام دستگاههای بین شبکه باید پشتیبانی بشه تا فعال بشه و تو حالت عادی غیر فعاله و هیچ تاثیری نخواهد داشت.

امیدوارم متوجه شده باشید.

اگر هم متوجه نشدید که خداوند رستگار کند شما را.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من هرچقدر هم بگم باز متوجه نخواهید شد ولی باز تکرار می کنم.

بعید میدونم معنی QoS رو بدنید :|.

به صورت ساده بخوام اثبات کنم با توجه به حرفتون اگه اون رو بزاریم رو 100درصد اصلا نباید اینترنت کار کنه و مرورگر باز نشه ولی این اتفاق نمیفته چرا؟چون این سیستم غیر فعال هست و فقط تو کاربردهایی که ازش پشتیبانی میکنند از فرستنده تا گیرنده و تمام دستگاههای بین شبکه باید پشتیبانی بشه تا فعال بشه و تو حالت عادی غیر فعاله و هیچ تاثیری نخواهد داشت.

امیدوارم متوجه شده باشید.

اگر هم متوجه نشدید که خداوند رستگار کند شما را.

@83mehrdad83

100k بار گفتم ولی شما نمیفهمید سرویس Qos موقعی کار میکنه که نت وصل باشه.برنامه ی سیستمی ویندوز اپدیت و .... بخواد و جالب اینجاست که شما چرا اینقدر به این آموزش من حسودیتون میشه؟!

مگه با این روش ویدیو از شما چیزی کم میشه؟!

?    خداوندا برای بندگانت شفایی عطا فرما    ?

• هاها 1
لینک به دیدگاه

سلام آقا این ارور 3 روزه میاد برام و اصلاااااااا نمیتونم با لانچر وارد بازی شم . @Ali لطفا رسیدگی کنین واقعا ورود با سمپ افتضاحه

http://uupload.ir/files/txc_ag-sa-0000.jpg

ویرایش شده توسط DoNaLd

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و افراد سازنده سرور و ..... .

لانچر من یک مشکل داره که بیشتر از چند بار نمیشه واردش شد و بعد ارور میده که شما باید بازی را دوباره نصب کنید .

لطفا راهنمایی کنید با سپاس.

xysr_bandicam_2020-06-28_21-55-16-778.jp

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۱ در 20:50، DoNaLd گفته است:

سلام آقا این ارور 3 روزه میاد برام و اصلاااااااا نمیتونم با لانچر وارد بازی شم . @Ali لطفا رسیدگی کنین واقعا ورود با سمپ افتضاحه

http://uupload.ir/files/txc_ag-sa-0000.jpg

@Ali لطفاً راهنمایی کنید چون من نه میتونم وار شرکت کنم و نه حوصله چک PC دارم ۳ تا دسته متوسط کیل میدم ریپورت میدن ادمینا میریزن سرم برا چک PC 

ویرایش شده توسط DoNaLd

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲ در 19:54، shynn گفته است:

با سلام.

وقتی میخام وارد اکانت مولتی بشم. ALT + tab  میزنم و Name اکانت مولتی رو وارد میکنم ولی Crash میشم لطفا راهنمایی کنید.

po4g_bandicam_2020-06-22_19-54-45-568.jp

پوشه Logs :

udl6.png

@Ali

بعضیا خیلی خــــــــــاصن ….

ولی حیف که در حد مــــــــــا نیستن….↻↯↯

?                           ????                        ?

Shwyn.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۹/۴/۸ در 14:00، JayZ گفته است:

آقا با سلام...لانچر من دو سه روزه هروقت میخوام بازش کنم ارور ری انیستال گیمو میده و هر پچند بار ک دوباره نصب میکنم باز ارور میده!

لطفا هرکی میدونه مشکل از کجاس بگه با تشکر?726b_untitled.png

کامپیوتر شما ویروسی است.

در در ۱۳۹۹/۴/۸ در 17:15، mohamad1333 گفته است:

سلام من لانچر و نصب میکنم بار هم میکنه اما جی تی ای رو ران نمیکنه مشکل از چیست؟

لطفاً توضیحات بیشتری بدید. آیا دکمه "Bazi ejra nemishavad" را میزنید؟

در در ۱۳۹۹/۴/۸ در 21:56، amirking گفته است:

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و افراد سازنده سرور و ..... .

لانچر من یک مشکل داره که بیشتر از چند بار نمیشه واردش شد و بعد ارور میده که شما باید بازی را دوباره نصب کنید .

لطفا راهنمایی کنید با سپاس.

xysr_bandicam_2020-06-28_21-55-16-778.jp

کامپیوتر شما ویروسی است و ویروس فایل بازی را تغییر میدهد.

در در ۱۳۹۹/۴/۱۱ در 13:52، AmirHossein6775 گفته است:

سلام ببخشید لانچر نت کم مصرف میکنه یا سمپ؟

مصرفشان یکسان است اما زمانی که صدای کسی را می شنوید یا حرف می زنید معمولاً از اینترنت استفاده می کند که در سمپ همچین استفاده ای نیست. (صدای هر نفر حداکثر 5KB/s بیت ریت)

در در ۱۳۹۹/۴/۱۱ در 15:55، saraaaa گفته است:

من مشکل bad image  دارم چیکارش کنم ؟

لطفاً از خطا عکس بفرستید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Tahdid گفته است:

یک یوزر جدید بساز داخل کنترل پنل اگه اوکی نشد ویندوزت رو باید عوض بکنی

Anti virus ریختم فیکس شد.

تشکر از @Ali

!

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۹/۴/۱۴ در 09:25، spooki گفته است:

علی ماله من لب تاپ هست f2 و f9 من یه کاره دیگه میکونن پش من چجوری ویس بدم از داخل پوشه میشه کاریش کرد؟

دوست عزیز نمیشه که لپ تاپ دکمه های F رو نداشته باشه، اگر دکمه های f2 و f9 کار دیگه می کنن دکمه FN رو نگه دار بع f2/f9 رو بزن.

در 9 ساعت قبل، enema گفته است:

علی من نمیتونم ucp کانکت شم میگه you cannot connect ucp وی پی ان هیچی روشن نیست و نت رو هم ریست دادم

مشکل حل شد؟

در 3 ساعت قبل، Bob1400 گفته است:

سلام من وقتی وارد لانچر میشم این ارور مینویسه:downloade update ba code 3 ba shekast movajeh shod

از لینک arsacia.ir/launch از اول نصب کنید.

در 2 ساعت قبل، NightDanger گفته است:

@Ali من لانچر رو بستم و باز کردم این ارور رو داد 

rdla_bandicam_2020-07-05_10-08-41-012.jp

این خطا را نادیده بگیرید و لانچر را دوباره باز کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

در راستای حل بسیاری از مشکلاته لانچر 

بسیاری از مشکلات به دلیل نصب نبودن پیشنیاز های هست که برای اجرای بازی ها و برنامه ها لازمه 
روی لینک زیر کلیک کنید و این برنامه رو دانلود و نصب کنید تا پیشنیازها براتون نصب بشه 

پیشنهاد میکنم ابتدا بازی و به طور کامل حذف کنید بعد این برنامه رو نصب کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید سپس بازی رو رنصب کنید 

http://dl.err0r.ir/All.in.One.Runtimes.2.4.8.rar 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ocanner گفته است:

با سلام و احترام 

بسیاری از مشکلات به دلیل نصب نبودن پیشنیاز های هست که برای اجرای بازی ها و برنامه ها لازمه 
روی لینک زیر کلیک کنید و این برنامه رو دانلود و نصب کنید تا پیشنیازها براتون نصب بشه 

پیشنهاد میکنم ابتدا بازی و به طور کامل حذف کنید بعد این برنامه رو نصب کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید سپس بازی رو رنصب کنید 

سلام ممکنه این Runtime error رو بر طرف کنه؟

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 6 ساعت قبل، Ocanner گفته است:

با سلام و احترام 

دوست عزیز، هیچ کدوم از این ها کاربردی نداره و لانچر بعد از آپدیت 1.1.8 اصلاً دیگه نیازی به C++ Runtime نداره چون روی حالت Static بیلد شده.

در حال حاضر یک مشکل Runtime error داریم که کاربرا برخی گزارش کردن که ما خودمون تا به حال بهش برخورد نکردیم و راه حلی براش نداریم و بدیش اینجاست که فقط مربوط به لانچر نیست و سمپشون هم کار نمیکنه بعد از افتادن این اتفاق، بعضی ها میگن با عوض کردن کاربری ویندوزش مشکل حل میشه که این فقط ثابت می کنه که مشکل ویندوز هست نه از ما.

در هر صورت اگر کسی مشکل Runtime error داره هم با سمپ هم با لانچر یک پیام به آیدی @AGTea در تلگرام بده و اطلاعات Alpemix به ما بده که بیایم و مشکلشون رو debug کنیم.

قبل از اینکه اطلاعات بدید پکیج زیر را نصب کنید:

https://aka.ms/vs/15/release/RemoteTools.x86ret.enu.exe

Hamachi هم نصب کنید: https://dl2.soft98.ir/soft/j-k-l/LogMeIn.Hamachi.2.2.0.633.rar?1593959995

لینک به دیدگاه

سلام من وقتی لانچر رو نصب میکنم میگه لطفا بازی خود را دوباره نصب کنید!

دوباره نصب کردم ویروس کشی هم کردم  باز همین ارور رو داد رسیدگی کنید لطفا

لینک به دیدگاه

سلام

من وقتی لانچر رو نصب میگونم همچین پیغامی میادLauncher.exe is not a valid Win32 application. روبرو شدم

میتونه مشکل از ویندوز باشه؟

ویندوز من xp 32 bit

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر.لانچر HardWare Timeout  کیک میده چیکا کنیم :| @Ali

در 13 ساعت قبل، FoRoDo گفته است:

لطفا جواب بده @Ali تا الان که runtime میداد الانم که hardware والا هنگ کردیم دیکه. لطفا راهنمایی کنید ممنون.

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، FoRoDo گفته است:

لطفا جواب بده @Ali تا الان که runtime میداد الانم که hardware والا هنگ کردیم دیکه. لطفا راهنمایی کنید ممنون.

اینم log http://s13.picofile.com/file/8402323242/logs.rar.html

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...