رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

@Ali از طریق دیسکورد میشه مکان و حالت شخص (پیاده/سوار ماشین) رو فهمید، این 70 درصد شغل دتکتیو هست، یه خورده بالانس نیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، kinggamir گفته است:

سلام خدمت دوستان من یک مشکل خیلی بد دارم اینه که وقتی میخوام reconnect کنم نمیتونم باید q/ بدم  چون که F9 میزنم مشت میزنه یا میخوام voice chat بدم نمیشه مشت میزنه همه کلید های F به جز F1  هرکدوم میزنم مشت میزنه لطفا اگه کسی چیزی اطلاع داره که میتونه کمکم کنه بگه خواهشا ممنون از همه شما عزیزان

سلام.

یک دکمه بالای کیبوردته به شکل پازل اونو بزن درست میشه.

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alihojati2006 گفته است:

@kinggamir

من مشکل بقیه رو میدونم ولی مشکل بازی خودم رو نمیدونم  :)   :(  

مشکل منو میدونی؟

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

سلام.

اسم دکمه چیه و کاراییش چیه

?

FieRy.png

♠️

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

لینک به دیدگاه

سلام.

سلام.

ممنونم درست شد خیلی لطف کردین ولی صدا برای ویس نمیره برای بازیکنا

?

FieRy.png

♠️

لینک به دیدگاه

سلام ،

زیاد فرقی نداره ، سمپ با لانچر ، چون خود لانچر داره از سمپ استفاده میکنه و فرقی نداره تازه تو سایت خود سمپ بخش فرومش انواع باگ و اسکریپت های خراب رو دیباگ میکنن و سر موقش سمپ آبدیت میشه و نسخه جدید تر میاد مثلا R4 ولی سمپ کنونی R1 میخاد تا لانچر بیاد بالا تونستید کاری کنید که پدیده جدید بسازید و نیاز سمپ نداشته باشید و یا فعلا تا PLY ساخته بشه ، لانچر رو تنظیم کنید که با هر نسخه سمپ کار بکنه نه فقط یک نسخه یعنی اگه samp 0.3.7 R1 داریم که لانچر از این ورژن به بالا کار کنه که میشه R2 , R3 , R4 و  . .تا ورژن های جدیدی که بیاد شاید با خودتون بگید فرقی نمیکنه باید بگم اینطوری نیست اگه سری به بخش فروم سمپ بزنید انواع باگ ها و مشکلات رایجی که ما روحمونم خبر نداره اونجا هس ممکنه در آینده با همون باگ یا مشکل روبه رو شیم که فروم از قبل میدونسته ، پی برده و برطرف کرده?.

ویرایش شده توسط SeyedMohammadYasin
تصیح
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، kinggamir گفته است:

@Ali         @kinggamir

برو در قسمت vois chat بعد همه ی گزینه ها رو خاموش کن {اون هایی که مثل تنظیم ولوم هستن رو تا آخر پر کن}

یادت باشه هدست رو قبل از ورود به بازی متصل کن وگرنه تو بازی جدا و متصل کنی کار نمیکنه

ویرایش شده توسط alihojati2006
اضافه کردن متن
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SeyedMohammadYasin گفته است:

سلام ،

زیاد فرقی نداره ، سمپ با لانچر ، چون خود لانچر داره از سمپ استفاده میکنه و فرقی نداره تازه تو سایت خود سمپ بخش فرومش انواع باگ و اسکریپت های خراب رو دیباگ میکنن و سر موقش سمپ آبدیت میشه و نسخه جدید تر میاد مثلا R4 ولی سمپ کنونی R1 میخاد تا لانچر بیاد بالا تونستید کاری کنید که پدیده جدید بسازید و نیاز سمپ نداشته باشید و یا فعلا تا PLY ساخته بشه ، لانچر رو تنظیم کنید که با هر نسخه سمپ کار بکنه نه فقط یک نسخه یعنی اگه samp 0.3.7 R1 داریم که لانچر از این ورژن به بالا کار کنه که میشه R2 , R3 , R4 و  . .تا ورژن های جدیدی که بیاد شاید با خودتون بگید فرقی نمیکنه باید بگم اینطوری نیست اگه سری به بخش فروم سمپ بزنید انواع باگ ها و مشکلات رایجی که ما روحمونم خبر نداره اونجا هس ممکنه در آینده با همون باگ یا مشکل روبه رو شیم که فروم از قبل میدونسته ، پی برده و برطرف کرده?.

یکی از فرق های بزرگ لانچر با سمپ انتی چیت قوی هست که جلوگیری میکنه از چیت زدن بقیه،ویس دادن و...

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SeyedMohammadYasin گفته است:

سلام ،

همه چرا اسم اینو اشتباه میگید :| این PYL هست نه PLY 

لانچر خطر بن شدنمون بر اثر چیت و چک پیسی خیلی کمتر میشه باگ ها برطرف شده و ویزگی هاشم نوشته درسته لانچر از سمپ استفاده میکنه اما با ویژگی های بیشتر و بهینه تر 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 14 ساعت قبل، alihojati2006 گفته است:

@Ali

فلش ندارم و لنز کامپیوترم خرابه چه جوری ویندوز رو عوض کنم؟!

من فقط با CD بلدم که لنز کامپیوترم سوخته

راهی نداریم.

ویندوز شما مشکل دارد.

در 14 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

@Ali از طریق دیسکورد میشه مکان و حالت شخص (پیاده/سوار ماشین) رو فهمید، این 70 درصد شغل دتکتیو هست، یه خورده بالانس نیست

نام مکان به معنای دانستن محل دقیق نیست.

در 10 ساعت قبل، kinggamir گفته است:

از طریق تنظیمات گزینه Hear your own voice را فعال کنید و از دکمه microphone را بگیرید و ببینید صدای خود را می شنوید یا خیر.

در 5 ساعت قبل، SeyedMohammadYasin گفته است:

سلام ،

سمپ دیگه آپدیت نمیشه و سازندش خودشو باخته، سمپ R4 باگ فیکس خاصی نداره که بخوایم براتون قرار بدیم و اگر باگی باشه خودمون فیکس می کنیم به هر حال ما داریم سمپ رو از اول میسازیم و انشالله به زودی قرار میگیره. شما بگو پدیده جدید نساختیم پدیده ای مثل مال خودمون بهمون نشون بدید.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۵ در 20:15، Godofwar گفته است:

سلام @Ali مشکل من زیاد به لانچر ربط نداره ولی واقعا ممنون میشم اگه درستش کنی نمیدونم چرا بازی اینجوریه همش not responding میشه فیلمشم دادم ببین

http://s12.picofile.com/file/8398200176/bandicam_2020_05_25_20_04_54_788.mkv.html

@Ali

• مرسی 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alihojati2006 گفته است:

@Ali         @kinggamir

برو در قسمت vois chat بعد همه ی گزینه ها رو خاموش کن {اون هایی که مثل تنظیم ولوم هستن رو تا آخر پر کن}

یادت باشه هدست رو قبل از ورود به بازی متصل کن وگرنه تو بازی جدا و متصل کنی کار نمیکنه

ممنونم واسه رهنماییت حتما امتحان میکننم

?

FieRy.png

♠️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

راهی نداریم.

ویندوز شما مشکل دارد.

نام مکان به معنای دانستن محل دقیق نیست.

از طریق تنظیمات گزینه Hear your own voice را فعال کنید و از دکمه microphone را بگیرید و ببینید صدای خود را می شنوید یا خیر.

سمپ دیگه آپدیت نمیشه و سازندش خودشو باخته، سمپ R4 باگ فیکس خاصی نداره که بخوایم براتون قرار بدیم و اگر باگی باشه خودمون فیکس می کنیم به هر حال ما داریم سمپ رو از اول میسازیم و انشالله به زودی قرار میگیره. شما بگو پدیده جدید نساختیم پدیده ای مثل مال خودمون بهمون نشون بدید.

اگه یروزی سمپ از دست بره لانچر هم خراب میشه ؟

در 7 ساعت قبل، alihojati2006 گفته است:

@Ali         @kinggamir

کاری که گفتیو کردم مشکل حل نشد

?

FieRy.png

♠️

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام لانچر رو نصب کنم با مشکل Error Lunching Installer

?در دنیا جای کافی برای همه هست? 

?پس بجای اینکه جای کسی رو بگیری?

?سعی کن جای خودت رو پیدا کنی?

hla.pngArving78.pnghla.png

لینک به دیدگاه

داشتم از بانک دزدی میکردم که موبایل ام زنگ خورد بد کرش شدم بعد هرچی میزنم بره تو سرور  این "Error" رو میده  f704256519.png

هم سمپ این  "error" رو میده هم لانچر  : | 

@TheVisage @GelofeN @83mehrdad83 @Ali

بگید 3روزه انلاین نشدم  : |

و سمپ و جی تی ای سن رو هم از arsacia/g دان کردم

ویرایش شده توسط mahan9848
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arving78 گفته است:

سلام من می خوام لانچر رو نصب کنم با مشکل Error Lunching Installer

@Arving78 @Ali

عزیز باید حذفش کنید و دوباره دانلود کنید.این مشکل قبلا واسه من پش اومد و این کار جواب داد

______________________________________________________________________________________________

هلپر و ادمین نیستم ولی همیشه باهاتونم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

arian.hojati.2006.png

ویرایش شده توسط alihojati2006
اضافه کردن متن
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، TlGeR گفته است:

فکر کنم اگه با User Account دیگه وارد بشه مشکل حل میشه

چون خودمم با user account دیگه اومدم و مشکل حل شد

@TlGeR

مرسی ولی نشد :( 

در 15 ساعت قبل، mahan9848 گفته است:

احتمال میدم ویندوز مشکل پیدا کنم??

سلام.واسه من هم همین ارور رو میده.مشکل از visual c ++ runtime است.من هر کاری کردم خوب نشد.کارته گرافیکم رو دوباره نصب کردم visual های قدیمی رو حذف و جدید رو نصب کردم اما خوب بشو نیست و الآن دارم ویندوز 10 نصب میکنم

هلپر و ادمین نیستم ولی همیشه باهاتونم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

arian.hojati.2006.png

@Ali

علی جان ویندوزه @mahan9848 که 10 است و همین اروره من رو میده که

لینک به دیدگاه

سلام کسانی که مشکل Runtimeدارند اگه روش های دیگر رو(نصب و حذف دوباره بازی،نصب مایکروفاست ویژال و ...)انجام دادند و هنوز مشکل حل نشده اموزش زیر رو قبل از تعویض ویندوز انجام بدهند:

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

آقا با سلام...لانچر من دو سه روزه هروقت میخوام بازش کنم ارور ری انیستال گیمو میده و هر پچند بار ک دوباره نصب میکنم باز ارور میده!

لطفا هرکی میدونه مشکل از کجاس بگه با تشکر?726b_untitled.png

!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، JayZ گفته است:

آقا با سلام...لانچر من دو سه روزه هروقت میخوام بازش کنم ارور ری انیستال گیمو میده و هر پچند بار ک دوباره نصب میکنم باز ارور میده!

لطفا هرکی میدونه مشکل از کجاس بگه با تشکر?726b_untitled.png

سلام دوسته عزیز منم همین مشکلو دارم . اگه فهمیدی به منم بگو

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان.اگر ویندوز 10 نصب کرده اید  سرعت اینترنت شما %100 کاهش یافته است که اگر طبق ویدیوی من در آپارات عمل کنید %80 سرعت اینترنت را افزایش دهید تا در لانچر و سایر برنامه ها مشکل اینترنت نداشته باشید

لینک ویدیوی اپارات :

https://www.aparat.com/v/iM4ub

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هلپر و ادمین نیستم ولی همیشه باهاتونم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

arian.hojati.2006.png

ویرایش شده توسط arian2006hojati
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...