رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 6 دقیقه قبل، Ali گفته است:

دوست عزیز شما حتماً یک دکمه bind کردید، از منوی F9 و KeyBinder آن را حذف کنید و Save را بزنید.

نه والا لانچرو پاک کردم نصب کردم نشد کی بیندر خاصی ندارم اصلا فقط دکمه P برای لینکه اهنگه

• دوست دارم که 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 6 دقیقه قبل، NewT گفته است:

نه والا لانچرو پاک کردم نصب کردم نشد کی بیندر خاصی ندارم اصلا فقط دکمه P برای لینکه اهنگه

عکس بدید از منوی keybinder

لینک به دیدگاه

مولتی کردن اکانت مشکل داره به این صورت که بعضی مواقع مثلا دو تا اکانتتون که لاگین میکنین آیدیشون یکی میشه و باید حتما یکیش ری کانکت بشه این از این و یکی دیگه این که مثلا 5 تا اکانت لاگین میکنم  بعد سه تاشون مثلا وقتی میرم روشون ری کانکت میشن وقتی دوباره کانکت شدن باز وقتی میام روشون باز ری کانکت میشن و اخرش با پیغام (kicked/banned) خارج میشه و باید دوباره اکانتو از لانچر لاگین کنی در صورتی که این مشکلاتو اصلن در سمپ ندارم و دلیل استفاده من از سمپ همینه.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 19 ساعت قبل، Saisan گفته است:

با سلام.
یک سوال!

چرا زمانی که از لانچر استفاده میکنم

مصرف رم و سپیو 99 درصد میشه ؟

از خود سمپ عادی که ساتفاده میکنم در حد 23 درصد از رم  و 30 درصد از سیپیو استفاده میشه

اگر بازی به 99% ram usage برسد crash می شود، همچنین بازی x86 هست و توان بیشتر از 4GB استفاده از رم را ندارد!

CPU usage بازی برای من به همان اندازه بازی می باشد، CPU شما چیست؟

در 14 ساعت قبل، Saisan گفته است:

سلام 
یک سوال!

سرپرست مجموعه اینو نوشتن : 

نیاز به کنترل سیستم نیست و با زدن CMD تمامی موارد مورد نیاز برای ادمین ها آپلود میشه.

یعنی اگر من لانچر را نصب کنم شما میتونید اطلاعات توی سیستم منو ،  خودتون آپلود کنید توی سورتون؟!

خیر، گزارشی از برنامه هایی که اجرا می کنید به همراه فعالیت هایی که روی process بازی انجام دادید برای ادمین می تواند ارسال شود که برای کمک به جلوگیری از Cheat استفاده می شود و لانچر به هیچ فایل و اطلاعاتی که مربوط به خودش نشود دسترسی ندارد.

در 13 ساعت قبل، Leopard گفته است:

سلام راهی هست که دیگه این فایل ها تو درایو ها ظاهر نشن؟

خیر، در نسخه های بعدی این فایل ها مخفی می شوند که دیده نشوند.

در 2 ساعت قبل، ali2211 گفته است:

درود ...

من چند وقتی میشه که اومدم دسته متوسط و برای وار ها باید از محیط فیلم بگیرم . ادمین وار ها گفتن که فقط با لانچر باید بیاید وار و فیلم هم بگیرید . من از برنامه bandicam استفاده میکنم و وقتی شروع به فیلم برداری میکنم شدیدا باگ میشه و kill دادن هم واقعا سخت میشه اگه لطف کنید بشه با سمپ اومد و فیلم گرفت خیلی خوب میشه یا با همون لانچر بریم و فیلم نگیریم . ممنون?

نیازی نیست فیلم بگیرید.

در 2 ساعت قبل، joseph2020 گفته است:

سلام به همه 

لانچر من ۲ روز هست که این ارور میده

modfile launcher #661 please reinstall you are kicked

حتی بازی حذف کردم دوباره نضب کردم باز همین ارور میاد.

لطفا رسیدگی کنید. ممنون

لطفاً فایل زیر را دانلود کنید و اجرا کنید و پس از اتمام کامپیوتر خود را ریستارت کنید و دوباره با لانچر وارد بازی شوید:

http://arsacia.ir/WMIFixer.bat

لطفاً cmd را باز کنید (از منوی start ونیدوز) (run as admin اش کنید) و دستور زیر را وارد کنید و اینتر بزنید:

در 29 دقیقه قبل، NeGaR گفته است:

مولتی کردن اکانت مشکل داره به این صورت که بعضی مواقع مثلا دو تا اکانتتون که لاگین میکنین آیدیشون یکی میشه و باید حتما یکیش ری کانکت بشه این از این و یکی دیگه این که مثلا 5 تا اکانت لاگین میکنم  بعد سه تاشون مثلا وقتی میرم روشون ری کانکت میشن وقتی دوباره کانکت شدن باز وقتی میام روشون باز ری کانکت میشن و اخرش با پیغام (kicked/banned) خارج میشه و باید دوباره اکانتو از لانچر لاگین کنی در صورتی که این مشکلاتو اصلن در سمپ ندارم و دلیل استفاده من از سمپ همینه.

دوست عزیز هیچوقت آیدی ها یکی نمی شوند و انتخاب آیدی وظیفه لانچر نیست از سمت سرور است.

لانچر کانکشنی جدا در سرور ایجاد می کند و استفاده بیشتری از اینترنت شما دارد، بنابراین اگر بیشتر از 4 تا اکانت نمی توانید آنلاین کنید، نکنید.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Ali گفته است:

آیا همه پارتیشن های شما قابل دسترس هستند؟ Encrypt نشده اند؟ یک بار کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

b5tg_untitled.png
ریستارت هم دارم از دیروز انجام میدم, امکانش هست با Anydesk درست کنید؟

ویرایش شده توسط Ostad

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

نیاز به فیلم نیست اما اگر بهش بگن فیلم بگیر باید بگیره.

??

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Ali گفته است:

اگر بازی به 99% ram usage برسد crash می شود، همچنین بازی x86 هست و توان بیشتر از 4GB استفاده از رم را ندارد!

CPU usage بازی برای من به همان اندازه بازی می باشد، CPU شما چیست؟

خیر، گزارشی از برنامه هایی که اجرا می کنید به همراه فعالیت هایی که روی process بازی انجام دادید برای ادمین می تواند ارسال شود که برای کمک به جلوگیری از Cheat استفاده می شود و لانچر به هیچ فایل و اطلاعاتی که مربوط به خودش نشود دسترسی ندارد.

خیر، در نسخه های بعدی این فایل ها مخفی می شوند که دیده نشوند.

نیازی نیست فیلم بگیرید.

لطفاً فایل زیر را دانلود کنید و اجرا کنید و پس از اتمام کامپیوتر خود را ریستارت کنید و دوباره با لانچر وارد بازی شوید:

لطفاً cmd را باز کنید (از منوی start ونیدوز) (run as admin اش کنید) و دستور زیر را وارد کنید و اینتر بزنید:

دوست عزیز هیچوقت آیدی ها یکی نمی شوند و انتخاب آیدی وظیفه لانچر نیست از سمت سرور است.

لانچر کانکشنی جدا در سرور ایجاد می کند و استفاده بیشتری از اینترنت شما دارد، بنابراین اگر بیشتر از 4 تا اکانت نمی توانید آنلاین کنید، نکنید.

در cmd چه دستوری وارد کنم که دوباره ارور #661  نیاد

ممنون میشم اگر زود تر جواب بدبد من امروز میتینگ دارم مهمه.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 7 دقیقه قبل، joseph2020 گفته است:

در cmd چه دستوری وارد کنم که دوباره ارور #661  نیاد

ممنون میشم اگر زود تر جواب بدبد من امروز میتینگ دارم مهمه.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Ali گفته است:

نیازی نیست فیلم بگیرید.

فقط اگر تو اونت حتی با لانچر باشیم و یا تو وار ادمین یا مسول برگزاری گفتن فیلم لازمه فیلم بگیریم؟

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ali گفته است:

این کار را هم انجام دادم اما باز ارور #661

میاد?

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 9 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

فقط اگر تو اونت حتی با لانچر باشیم و یا تو وار ادمین یا مسول برگزاری گفتن فیلم لازمه فیلم بگیریم؟

اگر شخصاً کسی به خود شما گفت فیلم بگیر (به خصوص ادمین) بگیرید.

در 5 دقیقه قبل، joseph2020 گفته است:

این کار را هم انجام دادم اما باز ارور #661

میاد?

لطفاً پیام خصوصی خود را بخوانید.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در رزولوشن های دیگر مشکلی در Crosshair بازی هنگام Damage دادن به پلیر ها وجود میاد که زیاد جالب نیست.

اگر در تصویر دقت کنید علامت ( X ) قرمز رنگ خیلی تا با مرکز Crosshair فاصله دارد.

لطفا این باگ رو برطرف کنید و قابلیتی هم بزارید که این X قرمز رنگ به صورت دلخواه باشد چون اصلا چیزه مناسبی نیس.

AG_SA_0106.jpg

ویرایش شده توسط EAZY

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

ا محدودیتی روی شبکه شما وجود دارد؟ فایروال؟ ...؟

من فایر وال رو اف هم کردم بازم کیک میدع

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

سلام علی 

من موقع usedrugs این اتفاق برام میوفته 

http://uupload.ir/view/f1rl_gta_sa_2020-05-22_04-07-28-316.avi/

من مود حاصی ندارم و بازی هم از انجمن دانلود کردم.

این مشکلی نداره که واسه  وار و این چیزا؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۳۱ در 01:36، Ali گفته است:

تلگرام آیدی @agtea هماهنگ کنید تا با AnyDesk مشکل شما را پیدا کنیم.

من بهتون پیام دادم اگه میشه جواب بدید

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۳ در 08:12، Ali گفته است:

Sensitivity خود Mouse اتان بالاست و ربطی به بازی ندارد.

سلام، بار ها و بار ها حساسیت Mouse  رو از طریق کنترل پنل تغییر دادم اما باز هم هیچ فایده ای نداشت، تو خود گیم هم که روی پایین تر حد ممکنه، اگر بشه تو F9 گزینه ای اضافه کنید که بشه سنس رو تغییر بدیم خیلی خوب میشه.

Felon.png
?Whoever said that death isn’t half of life

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۱ در 12:56، Ali گفته است:

آیا محدودیتی روی شبکه شما وجود دارد؟ فایروال؟ ...؟

لطفا یه راهکار بدید این مشکل کیک حل شه.ممنون?

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

@Ali سلام من مجدد ارور hardwar رو دارم با اینکه شما چک کردی فایل روhttp://uupload.ir/view/poid_aglog.txt/

4yr_ag-sa-0015.jpg

من مرتب کیک میشم

stcv_ag-sa-0016.jpg

ویرایش شده توسط amirkia2000

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۱ در 12:59، Ali گفته است:

Sandboxie  خود را uninstall کنید و کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

این Sandboxie رو چطور میشه uninstall کرد؟

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

• مؤسس

قابل توجه افرادی که دارای سطح هوشی نه چندان بالایی نیستند و به لانچر شک می کنند که نکند لانچر دارای Malware باشد:

1. آرساکیا گیم یک مجموعه ثبت شده و قانونی می باشد که 7 سال هست سابقه فعالیت دارد.

2. 

نقل قول

فصل هفتم ـ سایر جرائم

ماده753ـ هر شخصی كه مرتكب اعمال زیر شود، به حبس از نود و یك روز تا یك سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد:
الف) تولید یا انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معاملة داده ها یا نرم افزارها یا هر نوع ابزار الكترونیكی كه صرفاً به منظور ارتكاب جرائم رایانه ای به كار می رود.
ب) فروش یا انتشار یا در دسترس قراردادن گذر واژه یا هر داده ای كه امكان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم می كند.
ج) انتشار یا در دسترس قراردادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه ای و تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی.
تبصره ـ چنانچه مرتكب، اعمال یادشده را حرفه خود قرار داده باشد، به حداكثر هر دو مجازات مقرر در این ماده محكوم خواهد شد.

3. دیتا و اطلاعات شما برای ما هیچ استفاده ای ندارد و هیچ علاقه ای به ورود به حریم خصوصی شما نداریم.

Privacy Policy - سیاست حفظ حریم خصوصی

English

Privacy Policy of ArSaCiA Game San Andreas Launcher

ArSaCiA Game operates AG:SAL software, which provides additional features extended to a software called SA-MP.

This document is used to inform this software users regarding our policies with collection, use, and disclosure of Personal Information if anyone decided to use our software.

For a better experience while using our software, we may have to gather and store some limited information from your computer through the Internet.

The information we gather is listed below (To Be Updated In This Document If Anything Added Later On):

- Your computer hardware information such as your physical hard disks, motherboard, CPU, RAM, GPU and your public Operating System information including their serial numbers and part numbers to identify your computer at any time.

- Some limited information about the processes (other softwares) that you have already running while you have our software running.

- A screenshot from your game WITHOUT your chats.

- Files which our software has created or files that are required to run the game/sa-mp itself.

- Registry and event information which our software has created and/or required to run the game/sa-mp itself.

We may store the information above in a safe place and we took strong security measures to protect our informations. Our administration office may examine the information gathered above to prevent cheating and any sort of hacking inside the game.

We may update our Privacy Policy from time to time. Thus, we advise you to review this page periodically for any changes. We will notify you of any changes by posting the new Privacy Policy on this page. These changes are effective immediately, after they are posted on this page.

Last Update: 2020-05-23 07:17

فارسی

سیاست حفظ حریم خصوصی لانچر سن آندرس آرساکیا گیم

آرساکیا گیم نرم افزار AG:SAL را کنترل می کند که ویژگی های جدیدی به نرم افزاری با نام SA-MP اضافه می کند.

این سند برای مطلع کردن کاربرانمان جهت سیاست های ما برای جمع آوری، استفاده، و افشای اطلاعات شخصی تهیه شده.

برای تجربه بهتر هنگام استفاده از نرم افزار، ما ممکن است اطلاعات محدودی را از کامپیوتر شما از طریق اینترنت در جایی جمع آوری و ثبت کنیم.

اطلاعاتی که ما ممکن است جمع آوری، ثبت و استفاده کنیم در لیست زیر نوشته شده است (این لیست در صورت اضافه شدن بروزرسانی می شود):

- تمامی اطلاعات سخت افزار های کامپیوتر شما اعم از هارد دیسک های فیزیکی، مادربورد، سی پی یو، کارت گرافیم، رم و اطلاعات عمومی و محدودی از سیستم عامل شما به همراه شماره سریال و شماره پارت آن ها برای شناسایی دستگاه شما در هر زمان.

- اطلاعات محدودی در مورد نرم افزار های دیگری که شما اجرا کردید (تنها هنگامی که بازی را به همراه AG-SAL اجرا دارید)

- یک عکس از صفحه بازی شما بدون به همراه داشتن Chat های شما.

- فایل هایی که نرم افزار ما ایجاد می کند یا فایل هایی که برای اجرای بازی/سمپ لازم هستند.

- رجیستری یا اطلاعات اونتی که نرم افزار ما ایجاد می کند یا/و برای اجرای بازی/سمپ لازم هستند.

ما ممکن است اطلاعات بالا را در جایی امن ذخیره کنیم و ما برای محافظت از اطلاعاتمان نکات امنیتی را به شدت رعایت کردیم. دفتر مدیریت ما ممکن است در هر لحظه اطلاعات جمع آوری شده در بالا را بازنگری کند تا از چیت و هر نوع هک در بازی جلوگیری شود.

ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصیمان را در هر لحظه بروزرسانی کنیم بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که این صفحه را مرتباً برای تغییرات بررسی کنید. ما به شما با پست دادن سیاست حریم خصوصی جدید در این صفحه به شما اطلاع رسانی می کنیم. این تغییرات در لحظه اعمال می شوند دقیقاً بعد از پست شدن آن ها در این صفحه.

آخرین بروزرسانی به تاریخ میلادی زمان تهران: 2020-05-23 07:17

لینک به دیدگاه

سلام من یه مشکلی دارم بعضی وقتا که با لانچر میام هیدن کالر هارو نشون نمیده و به رنگ مشکی نشون میده واگه همون لحظه یه مولتی دیگه بیارم بالا، برای مولتی نشون میده ولی برای اکانت اولی که اوردم نشون نمیده رنگارو

ولی با سمپ تست کردم مشکلی نداشته

منم یه شیر مهربون تنومند 

یادت باشه احترام بزار میای پهلو من

OWJ.png

لینک به دیدگاه

سلام مجدد خدمت تمام اعضای انجمن 

من دیروز ساعت 8:30 میتینگ داشتم 

اما قبل اون از ساعت 10:00 تا 3:00 بازی کردم و رفتم استراحت کنم 

ساعت که رسید 8:30 میخواستم بازی کنم بازی کرش میداد لطفا جواب منو بدین من دیروز میتینگ دتشتم !!

هین هم پوشه Logs

udl6.png

ویرایش شده توسط Karoo
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...