رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس
در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 23:48، mamadch گفته است:

تو این نسخه ی جدید اکانت مولتی نمیشه اورد این مشکل بدی هس برای افرادی که اکانت زیاد دارن اگه میشه اوکی کنین

در بروزرسانی امتحان کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۹ در 01:46، sajjaddastjerdi گفته است:

من قبلا وقتی می خواستم سمپ رو روی جی تی ای نصب کنم نمیشد یعنی inistalظاهر نمیشود حتی وقتی محل نصب بازی رو میزدم من اون بسته ای که تو سایت بود رو دانلود کردم که سمپ رو در خودش داش اما الان لانچر هم مثل سمپ شده ولی بسته ای نیس که در اون لانچر باشه

باید پوشه بازی را حتماً انتخاب کنید، در صورتی که خواستید خود لانچر را بردارید خود .exe را توسط 7z open archive کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۹ در 03:24، HaraS گفته است:

لانچر برای بار اول که بازی میکنم اوکیه ولی تا وقتی Q میکنم و میخوام دوباره وارد بازی شم لانچر رو باز میکنم روی دکمه Play میزنم و هیچ اتفاق خاصی نمیوفته حتی ارور هم نمیده ! کلی هم منتظر میمونم ولی هیچ اتفاقی نیموفته لطفا مشکلو بگید .

داخل پوشه Documents/GTA San Andreas User Files فایل های AGSA.set و gta_sa.set را پاک کنید.

در 20 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

@Ali

بعد از اپدیت لانچر و اعمال انتی چیت آیا وار و اونت هایی که به فیلم نیاز دارند اگر با لانچر باشیم فیلم نیاز داره؟

خیر. تنها در صورتی که ازتان درخواست شد فیلم بگیرید.

در 14 ساعت قبل، gameshad گفته است:

این کارا هم کردم ولی باز هم همون ارور را میده

به کل Uninstall کنید sandboxie را بعد سیستم خود را ریستارت کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 21:36، BehzadEM83 گفته است:

یک بار از پوشه Documents/GTA San Andreas User Files/AGSA.set و gta_sa.set را پاک کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 22:00، mojiDarK گفته است:

نه هیچ انتی ویروسی نصب نیست ، مشکل اینجاست که بعد از نصب لانچر کلا پوشه logs نداره . و لانچر کلا اجرا نمیشه و همون اول با ارور کرش مواجه میشم

لطفاً بعد از آپدیت امتحان کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 21:22، Leopard گفته است:

سلام از وقتی آپدیت 1.1x اومده وقتی وارده بازی میشم با لانچر توی تمام درایو ها این چند تا فایل بصورته 2 تا 2 تا هستن لینک عکس فایل ها و بعضی وقت ها در زیره عکس مپ یک متن هست درست یادم نیست ولی همچین چیزی هست buffering audio: 101 درصد این رو نوشته

فایل ها برای لانچر هستند و این فایل ها را به کسی ندهید و آن ها را پاک نکنید.

در 3 ساعت قبل، mori گفته است:

اقا سلام من لانچرو تازه صب کردم یعنی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود عالی خیلی خفن بود ولی یه سوال فقط ماشین infornuse رو تقییر دادید؟

به زودی می شود.

در 2 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

اقا ما تا امروز همه مشکلای لانچرمونو حل کردیم امروز یه ارور جدید میده که برا بعضی از دوستان هم پیش میومد...

توی این فیلم کاملا مشخصه...

چطوری حل میشه؟

آیا شما از BitLocker یا نرم افزار های قفل هارد درایو و encrypt استفاده می کنید؟ اگر بله آن ها را غیر فعال کنید یا به لانچر و gta_sa.exe اجازه دسترسی بدهید. یکی از پارتیشن های شما Lock است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 22 دقیقه قبل، Ali گفته است:

آیا شما از BitLocker یا نرم افزار های قفل هارد درایو و encrypt استفاده می کنید؟ اگر بله آن ها را غیر فعال کنید یا به لانچر و gta_sa.exe اجازه دسترسی بدهید. یکی از پارتیشن های شما Lock است.

بله یکیش قفله ولی همیشه بازش میکنم و موقعی که این اتفاق افتاد اون پارتیشن Unlock بود. لازمه که کلا Encryption رو بردارم و پاک کنم؟

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 9 دقیقه قبل، RoLLinG گفته است:

بله یکیش قفله ولی همیشه بازش میکنم و موقعی که این اتفاق افتاد اون پارتیشن Unlock بود. لازمه که کلا Encryption رو بردارم و پاک کنم؟

فکر نمی کنم Unlock بوده باشه، کد ارورتون میگه Lock بوده. کد ارور از خود ویندوز میاد نه از لانچر.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Ali گفته است:

فکر نمی کنم Unlock بوده باشه، کد ارورتون میگه Lock بوده.

حل شد ممنون. راستی

بعد از Launcher v1.2 بازم لانچر اپدیت داره؟

سراغ PYL نمیریم؟

و اینکه مشکل کرش لحظه آنلاین شدن مولتی، کی حل میشه؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، HajAta گفته است:

bandicam_2020_05_18_17_19_46_358.jpg

مشکل لانچرم اینه میشه لطفا کمکم کنید

@Ali

اما دوست خوب قلب زندگیست . .?❤️

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید فراوان به عوامل زحمتکش آرساکیا.قبل نصب این لانچر چند تا سوال داشتم:

1.آیا با نصب لانچر در سرور میشود از مد استفاده کرد؟  

2.من نت ضعیفی دارم آیا مشکلی پیش نمی آید؟

3.گرافیکPCمن ضعیفه و رمش 4 است آیا مشکلی پیش نمی آید

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، alihojati2006 گفته است:

با سلام و خسته نباشید فراوان به عوامل زحمتکش آرساکیا.قبل نصب این لانچر چند تا سوال داشتم:

1.آیا با نصب لانچر در سرور میشود از مد استفاده کرد؟  

2.من نت ضعیفی دارم آیا مشکلی پیش نمی آید؟

3.گرافیکPCمن ضعیفه و رمش 4 است آیا مشکلی پیش نمی آید

با تشکر

سلام دوست عزیز 

۱ .تعدادی از مود برای سرور غیر مجاز محسوب میشن که اسامی این مود هارو در قوانین عمومی سرور میتونید مشاهده کنید.

۲ .لانچر آرساکیا هیچ فرقی نسبت به سمپ از لحاظ نت نصرفی نداره.

۳ .اگر اجرای سمپ یا بازی معمولی مشکلی در سیستم شما ایجاد نمیکنه و به راحتی اجرا میشه، پس لانچر آرساکیا هم در این روند مشکلی ایجاد نمیکنه (رم پیسی خودم ۲ هست ?).

emza_taxi.png

emza_lsv.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 48 دقیقه قبل، HajAta گفته است:

ویندوز شما ویروسی شده یا تنظیماتی را که نباید عوض می کردید عوض کردید.

ویندوز خود را در حالت safe mode اجرا کنید، از طریق منوی Start Windows برنامه cmd را Run as administrator کنید، سپس دستور sfc /scannow را در آن تایپ کنید و اینتر را بزنید و صبر کنید تا 100% برود و کامپیوتر خود را ریستارت کنید و دوباره امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali گفته است:

ویندوز شما ویروسی شده یا تنظیماتی را که نباید عوض می کردید عوض کردید.

ویندوز خود را در حالت safe mode اجرا کنید، از طریق منوی Start Windows برنامه cmd را Run as administrator کنید، سپس دستور sfc /scannow را در آن تایپ کنید و اینتر را بزنید و صبر کنید تا 100% برود و کامپیوتر خود را ریستارت کنید و دوباره امتحان کنید.

سلام من میخواستم یه انتقاد از لانچرتون بکنم 

اینکه این درخت ها و ابجکت هایی که قرار دادید داخل پینت بال آزار دهندس و علاوه بر لگ و Fps drop، نمیزاره طرف مقابل رو ببینیم اگر اسکینش قد کوتاه باشه که یه جورایی آزار دهنده بود خواستم بگم، و اینکه نمیدونم باگه یا لگ میشه داخل پینت بال صد بار Head طرف رو میزنی مثلا بار سوم یا چهارم Score اش رو میده ! ولی تو وار اینطوری نیست لطفا فیکس کنید اگر امکان داره ممنون @Ali

لینک به دیدگاه

• مؤسس

لانچر آپدیت شد. افرادی که مشکل داشتند دوباره امتحان کنند!

در 24 دقیقه قبل، SaSaN123 گفته است:

سلام من میخواستم یه انتقاد از لانچرتون بکنم 

اینکه این درخت ها و ابجکت هایی که قرار دادید داخل پینت بال آزار دهندس و علاوه بر لگ و Fps drop، نمیزاره طرف مقابل رو ببینیم اگر اسکینش قد کوتاه باشه که یه جورایی آزار دهنده بود خواستم بگم، و اینکه نمیدونم باگه یا لگ میشه داخل پینت بال صد بار Head طرف رو میزنی مثلا بار سوم یا چهارم Score اش رو میده ! ولی تو وار اینطوری نیست لطفا فیکس کنید اگر امکان داره ممنون @Ali

ما درخت و آبجکتی قرار ندادیم بلکه Grass را فعال کردیم، در صورتی که می خواهید Grass را غیر فعال کنید از منوی F9 آن را خاموش کنید. مشکل دیر Head شدن یا مردن بازیکن مربوط به لانچر نیست و مربوط به لگ بودن شما یا آن بازیکن است.

در 9 دقیقه قبل، Sabriel گفته است:

http://uupload.ir/view/xi84_aglog.txt/

بفرمایید

بازی خود را ببندید و دوباره باز کنید و اگر باز هم مشکل داشتید لپتاپ خود را یکبار ریستارت دهید.

لینک به دیدگاه

سلام لانچر من و رفیقم دیگه بعد آپدیت بالا نمیاد @ـ@ چیکارش کنیم : ارور میده میگه

you cannot play AG:SAL on sand boxed environment.please close any sand boxing software running

برا رفیقمم یک دقیقه میره داخل بعد خودش میپره بیرون

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 5 دقیقه قبل، EDRIS گفته است:

سلام لانچر من و رفیقم دیگه بعد آپدیت بالا نمیاد @ـ@ چیکارش کنیم : ارور میده میگه

you cannot play AG:SAL on sand boxed environment.please close any sand boxing software running

برا رفیقمم یک دقیقه میره داخل بعد خودش میپره بیرون

با سلام. لطفاً عکس بفرستید، بالای ارور یک عددی میزنه اون عدد را باید به ما بگید، اگر sandboxie اجرا دارید باید آن را ببندید!

رفیق شما باید دوباره لانچر را امتحان کند چون بروزرسانی دادیم.

لینک به دیدگاه

سلام، اگر امکانش هست بتونید کارایی که مودِ DGinfo و امثال این مود دارن رو به لانچر اضافه کنید خیلی بهتر میشه.

• دوست دارم که 1

Felon.png
?Whoever said that death isn’t half of life

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام. لطفاً عکس بفرستید، بالای ارور یک عددی میزنه اون عدد را باید به ما بگید، اگر sandboxie اجرا دارید باید آن را ببندید!

رفیق شما باید دوباره لانچر را امتحان کند چون بروزرسانی دادیم.

ارور 2 میده 

لینک به دیدگاه

سلام لانچر برای من وقتی به مرحله connecting joining the game میرسه ارور میده:

Error happened

Failed set pointer #3, err: 2150694912

البته اینم بگم از وقتی لانچر آپدیت شده این ارور میاد. قبلا درست کار میکرد

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 28 دقیقه قبل، matinmh224 گفته است:

سلام لانچر برای من وقتی به مرحله connecting joining the game میرسه ارور میده:

Error happened

Failed set pointer #3, err: 2150694912

البته اینم بگم از وقتی لانچر آپدیت شده این ارور میاد. قبلا درست کار میکرد

در 41 دقیقه قبل، EDRIS گفته است:

ارور 2 میده 

Sandboxie یا Anubis خود را ببندید.

از طریق Trayicon آن را ببندید:

2d0HHz.png

لینک به دیدگاه

سلام من از وقتی لانچر ریختم بازی افلاین ک میخوام سیو هامو لود کنم کرش میده

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 9 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

سلام من از وقتی لانچر ریختم بازی افلاین ک میخوام سیو هامو لود کنم کرش میده

آفلاین؟ یعنی کلاً از راه سمپ/لانچر بازی را باز نمی کنید؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali گفته است:

آفلاین؟ یعنی کلاً از راه سمپ/لانچر بازی را باز نمی کنید؟

نه؛ من میخوام به یاد قدیما آفلاین بازی کنم. اما از وقتی لانچر ریختم کرش میده

ویرایش شده توسط SuperMAN

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 11 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

نه؛ من میخوام به یاد قدیما آفلاین بازی کنم. اما از وقتی لانچر ریختم کرش میده

اصلاً لانچر زمانی که شما بازی را باز می کنید در بازی لود نمی شود که بخواهد دخالتی در Crash داشته باشد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

مشکل دیر Head شدن یا مردن بازیکن مربوط به لانچر نیست و مربوط به لگ بودن شما یا آن بازیکن است.

خب توی پینت بال همیشه این مشکل هست و زمان هایی که سرور کاملا خلوته هم این مشکل هست. تو اون لحظات که دیر هد میشه هم پینگمون زیر صد هستش چک که میکنم. البته مشکل لانچر نیست ولی مشکل سرور هست که پینت بالش زیادی لگه...

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به شما برای من این ارور میاد لطفا راه حل رفع این مشکل را ارائه دهید .

http://uupload.ir/files/a7o_2.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

مشکل دیر Head شدن یا مردن بازیکن مربوط به لانچر نیست و مربوط به لگ بودن شما یا آن بازیکن است

فقط لگ تو پینت باله جاهای دیگه لگ نیست مثلا طرف رو میزنی اسکور رو ۲ثانیه بعد میده 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...