رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

خب شما که از خارج کشوری همون دی ان اس بدردت میخوره دیگه. جواب نمیده؟

من قبلا DNSمیزدم اول 1دقیقه بدون مشکل بود بعد اون مدتDysensمیشد

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 33 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من قبلا DNSمیزدم اول 1دقیقه بدون مشکل بود بعد اون مدتDysensمیشد

خب باید یه دی ان اس بهتر پیدا کنی که متاسفانه من سراغ ندارم. ممکنه بقیه دوستان داشته باشن...

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SAMASSK گفته است:

سلام و درود

آیا میتونیم اسکین های افراد دلخواهمون رو دانلود کنیم و با اون بازی کنیم؟یا حداقل مثل خود سان آندریاس بتونیم مدل مو و لباسمون و عوض کنیم؟به نظر من اینطور بهتره و دست پلیر برای شخصی سازی خودش باز میمونه و بازی جذاب تر میشه

دقیقا با این کار موافقم که بشه لباس اسکین و مو رو عوض کرد خیلی عالی میشه

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mohammadb83 گفته است:

با سلام من وقتی میخوام با لانچر بیام داخل سرور این ارور رو میده

9dv8_bandicam_2020-05-07_11-47-39-365.jp

لطفا کمکم کنید

کلیک راست کن رو خود GTA و در Compatibility تیک اول رو بزن و روی Windows 98/Windowsme بزار و تیک آخر (Run this program as...) رو هم بزن، اگر نشد روی لانچر هم تست کن، احتمال زیاد اوکی شه

ویرایش شده توسط Mergeh
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوالی که هست این هست که مشکلی که من دارم قابل حل شدن هست یا نه؟

در در ۱۳۹۹/۲/۱۶ در 22:48، mahan10 گفته است:

سلام وقت بخیر  من امروز صبح لانچر سرور سمپ رو نصب کردم و اینکه از طریق لانچر میخوام وارد سرور شم این پیامو میده  میگه:cannot retrieve mods info from the web please check your internet connection we cannot connect to the ucp.    و از سمپ میخوام وارد شم  سرور رو انتن نیستش این مشکل رومن چند وقت پیش قبله اینکه ثبت نام کنم برای اولین ورود به سرور داشتم و تا چندین وقت اصلا برام سرور کانکت نبود لطفا کمکم کنید با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mergeh گفته است:

کلیک راست کن رو خود GTA و در Compatibility تیک اول رو بزن و روی Windows 98/Windowsme بزار و تیک آخر (Run this program as...) رو هم بزن، اگر نشد روی لانچر هم تست کن، احتمال زیاد اوکی شه

ویرایش شده در 1 ساعت قبل توسط Mergeh

داداش این کارو کردم ولی درست نشد با سمپ میاد ولی با لانچر این ارورو میده

لینک به دیدگاه

اینتر نتم خیلی خوبه میگه اطلاع حاصل فرمایید یا نسخه جدید رو نصب کن با اینکه نصبه :|

http://s11.picofile.com/file/8396354084/bandicam_2020_05_07_20_51_04_480.jpg

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره به همه ی دوستان من از دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده کمک میخوام مشکل من این هست که من خارج از کشور هستم و vpc  سرور با ip ایران کار میکنه و من نیاز به dns دارم که این مشکل رو حل کنه یا حالا راه حل دیگه ای هست بهم بگه  اگه این مشکل برای شما هم اتفاق افتاده و تونستید حل کنیدش حالا اگه dns میدونید که مشکلو حل میکنه بهم بگین لطفا با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام، آقا خداییش بیاید یه فایل Configuration Setting برای تنظیم دستی حساسیت Mouse همراه لانچر قرار بدید که بازیکن بتونه تنظیمات حساسیت Sens رو به صورت دستی Config کنه، هر چقدر هم از خودِ گیم بیاریم پایین باز هم حساسیتش بالاست. @Ali 

ویرایش شده توسط Felon

Felon.png
?Whoever said that death isn’t half of life

لینک به دیدگاه

سلام خدمته @Ali

من میخوام با یه درایور میکروفن دیگه وارد لانچر شم؛ یعنی من یه برنامه Fake Voice دارم اما وقتی تو لانچر ویس میدم با میکروفن معمولی صدا برای بقیه میره در حالی که میخوام با اون برنامه صدا رو عوض کنم

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Felon گفته است:

سلام، آقا خداییش بیاید یه فایل Configuration Setting برای تنظیم دستی حساسیت Mouse همراه لانچر قرار بدید که بازیکن بتونه تنظیمات حساسیت Sens رو به صورت دستی Config کنه، هر چقدر هم از خودِ گیم بیاریم پایین باز هم حساسیتش بالاست. @Ali 

بله همینطور هست من تو لانچر سر حساسیت موس تو دوئل از لول 2 خوردم!

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

سلام علی خسته نباشی,

وقتی لانچر رو اجرا میکنم مینویسه لطفا منتظر بمانید و بعد چند دقیقه ارور میده که نمیتونیم به UCP وصل بشیم

دلیلش رو هم فکر کنم بازم به خاطر اینه که از خارج کشور وصل نمیشه به سرور,

میخواستم ببینم تو لانچر خودت میتونی برنامه ی کاهش پینگو قرار بدی که دیگه نیازی نباشه ما هر ماه بخریم چون هی قطع و وصل میشه و تضمینی نداره که بازم بتونیم بیایم تو بازی تازه پینگم خیلی بالاس و عملا نمیشه تو سرور کاری انجام داد

فقط اگه خودت بتونی تو لانچر یه قابلیتی بزاری که بشه از خارج کشور اومد و پینگمون هم در حد متعادل باشه عالی میشه

http://uupload.ir/files/ogq4_capture.png

لینک به دیدگاه

خیلی بهتر از سمپه ممنون اما چند تا مشکل بزرگ داره

1-نشونه گیری خیلی بد شده اصلا نمیشه تیر اندازی کرد

2-مود enb روش کار نمیکنه در صورتی که روی سمپ کار میکرد ( مود گرافیک ریختم روی بازیم وقتی رفتم تو لانچر مود گرافیک دیگه کار نمیکرد و از اون بدتر دیگه روی بازی اصلی هم کار نمیکرد)

لطفا رسیدگی کنید ممنون .?

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۸ در 11:46، mohammadb83 گفته است:

با سلام من وقتی میخوام با لانچر بیام داخل سرور این ارور رو میده

9dv8_bandicam_2020-05-07_11-47-39-365.jp

لطفا کمکم کنید

فایل AGLog.txt هم وجود نداره

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۹/۲/۱۹ در 20:35، Roozbeh گفته است:

سلام، از link (مرجع خود سایت سمپ میباشد)، یا از www.arsacia.ir/g

این اینک R1 نمی باشد. برای دانلود سمپ R1 به لینک arsacia.ir/g مراجعه کنید.

لینک مستقیم: http://forum.arsacia.ir/uploads/sa-mp-0.3.7-install.exe

در در ۱۳۹۹/۲/۲۱ در 12:23، mohammadb83 گفته است:

فایل AGLog.txt هم وجود نداره

لطفاً بعد از v1.1.x امتحان کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۲۰ در 16:28، LOGOLUXM گفته است:

1-نشونه گیری خیلی بد شده اصلا نمیشه تیر اندازی کرد

دقیقاً منظورتون چیه؟

در در ۱۳۹۹/۲/۱۹ در 19:13، SuperMAN گفته است:

سلام خدمته @Ali

من میخوام با یه درایور میکروفن دیگه وارد لانچر شم؛ یعنی من یه برنامه Fake Voice دارم اما وقتی تو لانچر ویس میدم با میکروفن معمولی صدا برای بقیه میره در حالی که میخوام با اون برنامه صدا رو عوض کنم

به قسمت Sound در Control Panel برید و Device ای که voice changer اتان ایجاد می کند را Default کنید.

در در ۱۳۹۹/۲/۱۹ در 13:56، Felon گفته است:

Sensitivity خود Mouse اتان بالاست و ربطی به بازی ندارد.

در در ۱۳۹۹/۲/۱۸ در 22:05، mahan10 گفته است:

سلامی دوباره به همه ی دوستان من از دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده کمک میخوام مشکل من این هست که من خارج از کشور هستم و vpc  سرور با ip ایران کار میکنه و من نیاز به dns دارم که این مشکل رو حل کنه یا حالا راه حل دیگه ای هست بهم بگه  اگه این مشکل برای شما هم اتفاق افتاده و تونستید حل کنیدش حالا اگه dns میدونید که مشکلو حل میکنه بهم بگین لطفا با تشکر.

شما می توانید با نرم افزار های کاهش پینگ مثل godping به سرور متصل شوید.

در در ۱۳۹۹/۲/۱۸ در 13:26، mahan10 گفته است:

دوستان یه سوالی که هست این هست که مشکلی که من دارم قابل حل شدن هست یا نه؟

آیا شما با آیپی ایران هستید؟

در در ۱۳۹۹/۲/۱۷ در 21:21، mahan10 گفته است:

حالا یکی میتونه زحمت بکشه و یه  dns خوب ایران برای ما پیدا کنه یا اگه میشناسه بهم بگه ؟

shecan.ir

در در ۱۳۹۹/۲/۱۷ در 15:47، NewT گفته است:

با سلام @Ali  من نمیدونم چرا برای بقیه بعضی وقتا یو سی پی قطعه یا لانچر هر ۳ ۴ روز این اتفاق ۲ ساعت یا ۱ ساعت میفته مشکل از چیه؟ ممنون میشم بگی

مشکل می تواند از DNS Server شما یا اینترنتتان باشد.

در در ۱۳۹۹/۲/۱۷ در 19:05، Figur گفته است:

سلام. خسته نباشید من جدیدا مشکل لگ خیلی شدید رو توی لانچر دارم. به صورتی که تایم اوت نمیشه ولی مدتهای طولانی همه چی استاپ میشه و همه AFK میشن. و Textdraw های بازی مثل /P و کیلومتر و سرعت وسیله ای که سوار بودم ثابت باقی میمونه... درحالی که نت من خوبه و مشکلی نداره. اگه میشه بررسی کنید چون نمیشه تحملش کرد...

آیا با سمپ این مشکلات را ندارید؟ فقط با لانچر دارید؟ می توانید الان با هر دو وارد بازی شوید و امتحان کنید؟

در در ۱۳۹۹/۲/۱۷ در 08:42، Kingofwestblade گفته است:

سلام من تو گیم صدا هیچ بازیکنی رو ندلرم در صورتی که همه مراحل توضیح Luncher انجام دادم  و تنظیمات داخل F9 هم درست کردم ولی فایده ای نداره چیکار باید کنم؟

من میکروفون ندارم ایا ربطی داره صدا کسیو نشنوم؟

http://uplod.ir/2sivug3yav93/CD9u6CC59-8D8B-4436-8C17-DFAA92A69008.jpeg.htm

عکس از  Agsal logs

این مشکل در 1.1.x حل شده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

آیا با سمپ این مشکلات را ندارید؟ فقط با لانچر دارید؟ می توانید الان با هر دو وارد بازی شوید و امتحان کنید؟

با سمپ هم این مشکل هست. ولی فقط توی ساعت های 2:30 تا 5:00 بامداد اینجوری میشه!

درحالی که تو همین تایم تمام گیم های دیگه رو میتونم بدون مشکل بازی کنم و نتِ خودم سالمه...

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۷ در 15:47، NewT گفته است:

با سلام @Ali  من نمیدونم چرا برای بقیه بعضی وقتا یو سی پی قطعه یا لانچر هر ۳ ۴ روز این اتفاق ۲ ساعت یا ۱ ساعت میفته مشکل از چیه؟ ممنون میشم بگی

برا منم این مشکل اتفاق میوفته اما به یه شکل دیگه ، دو سه روزه همش تایم اوت میشم اصلا نمیتونم بازی کنم، اوایل که اومده بودم سرور اینطوری میشد حل شده بود یه مدت ولی باز نمیدونم چرا همش تایم اوت میشم تو گیم، پینگم هم خوبه مثلا 10 یا 20 هست یهو تایم اوت میشه درحالی که قبلش نه لگ داشتم نه دی سینک بودم! نمیدونم مشکل از سروره یا اینترنت من، ولی اینکه یهو بدون هیچ لگی و با پینگ پایین تایم اوت شی عجیبه برام. یو سی پی هم این اتفاق برام میوفته که لود نشه تو روز.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

http://uupload.ir/view/ay36_logs.rar/ اینم از لاگ من لطفا فیکس کنید

TigoniS.png
!?What about day dreaming

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

سلام موقع دانلود لانچر اون مراحلی که باید سپری کنه ۱۵/۱۵ شه این ارور برام میاد:

http://uupload.ir/files/adwm_6d8c4272-b903-4e28-8fc7-83e8c4a7980f.jpeg

چیکار کنم فیکس شه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AmyLee گفته است:

سلام موقع دانلود لانچر اون مراحلی که باید سپری کنه ۱۵/۱۵ شه این ارور برام میاد:

http://uupload.ir/files/adwm_6d8c4272-b903-4e28-8fc7-83e8c4a7980f.jpeg

چیکار کنم فیکس شه

سلام، شما اگه ارور رو بخونی متوجه میشی که باید چیکار کنی،

بنظر من شما DirextX11 رو نصب کن مشکلت حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

سلام، شما اگه ارور رو بخونی متوجه میشی که باید چیکار کنی،

کفته پاک کن دوباره نصب کن که انجام دادم اما نمیشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...