رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 49 دقیقه قبل، Ali گفته است:

اگر میتونید برای ما فیلم تهیه کنید. همچنین درایور گرافیک خود را آپدیت کنید.

خب راستش اونقدری زیاد اتفاق نمیفته که بشه فیلم گرفت ولی من تا اونجا که بشه سعی میکنم تهیه کنم.
یه پیشنهاد هم دارم برای واکی تاکی، اگه بشه توی لحظه فشار دادن دکمه Push To Talk و لحظه رها کردنش یه افکت صوتی مثل بی سیم های واقعی، اون لحظه پخش شه باحال میشه... و یه پیشنهاد دیگه اینکه درصورت امکان ویس 8D رو پیاده سازی کنید. اونطوری دیگه واقعا عالی میشه... :))

ویرایش شده توسط RoLLinG

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 35 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

علی جان اون چیزی که شما فکر میکنی نیست، وقتی /FR یا دستوراتی که مثل /FR صفحه ای باز میکنه رو میزنیم اتفاق زیر میفته:

Crash_2.png

ما همچین مشکلی نداریم + همچین چیزی را نباید ببینید! شما باید اخطار "Bazi crash shod" را ببینید، لطفاً AGLog.txt خود را در پوشه بازی در پوشه AGSAL/logs برای ما بفرستید.

در 19 دقیقه قبل، RoLLinG گفته است:

خب راستش اونقدری زیاد اتفاق نمیفته که بشه فیلم گرفت ولی من تا اونجا که بشه سعی میکنم تهیه کنم.
یه پیشنهاد هم دارم برای واکی تاکی، اگه بشه توی لحظه فشار دادن دکمه Push To Talk و لحظه رها کردنش یه افکت صوتی مثل بی سیم های واقعی، اون لحظه پخش شه باحال میشه... و یه پیشنهاد دیگه اینکه درصورت امکان ویس 8D رو پیاده سازی کنید. اونطوری دیگه واقعا عالی میشه... :))

چیزی تحت عنوان Voice 8D وجود ندارد و 8D به معنای استفاده کامل از هدفون راست و چپ می باشد که همین الان همین اتفاق به صورت کامل در سرور آرساکیا گیم افتاده است. الگوریتم 3 بعدی ما الگوریتم کامل و واقعی 3 بعدی می باشد و هیچ چیزی شبیه سازی نشده و در صورتی که هدفون 7.1 داشته باشید می توانید حس بسیار واقعی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Ali گفته است:

ما همچین مشکلی نداریم + همچین چیزی را نباید ببینید! شما باید اخطار "Bazi crash shod" را ببینید، لطفاً AGLog.txt خود را در پوشه بازی در پوشه AGSAL/logs برای ما بفرستید.

من هر بار که کرش میشم همین میاد.

یعنی این باگه؟!

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

من هر بار که کرش میشم همین میاد.

یعنی این باگه؟!

بله. AGLog.txt را بفرستید.

در 40 دقیقه قبل، AmyLee گفته است:

ظاهراً این یک باگ از خود سمپ می باشد. در حال پیگیری هستیم.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Ali گفته است:

ویندوز از کجا نصب کردید؟ فقط باید از جایی که من بهتون لینک دادم نصب کنید یا باید به صورت قانونی خریداریش کنید و از سایت اصلی مایکروسافت دانلود کنید.

در ضمن اگر بعد از ویندوز مشکلتان حل نشد یک کیبورد دیگر متصل کنید و ببینید که باز هم مشکل وجود دارد یا خیر.

اگر باز هم مشکل وجود داشت روی gta_sa.exe راست کلیک کنید و مراحل زیر را انجام دهید و دوباره امتحان کنید:

6F84M8.png

tecDGL.png

dbXd4Q.png

اگر باز هم درست نشد این مشکل مادربورد شما می باشد.

امکانش هست که یک کاری کنید من از F ها استفاده نکنم؟ مثلا بجایی که با F8 اسکرین شات بگیرم با شماره 8 توی کیبورد اسکرین شات بگیرم

آقا علی بی زحمت این کار رو برای من بکنید مطمینم یه سریا هم دوست دارن جای این دکمه ها رو خودشون تنظیم کنن 

خیلی ممنون که اهمیت میدی?

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 5 ساعت قبل، makhmal گفته است:

امکانش هست که یک کاری کنید من از F ها استفاده نکنم؟ مثلا بجایی که با F8 اسکرین شات بگیرم با شماره 8 توی کیبورد اسکرین شات بگیرم

آقا علی بی زحمت این کار رو برای من بکنید مطمینم یه سریا هم دوست دارن جای این دکمه ها رو خودشون تنظیم کنن 

خیلی ممنون که اهمیت میدی?

Map کردن این دکمه ها را به زودی انجام می دهیم اما الان متأسفانه نمی توانیم.

در 2 ساعت قبل، Salar گفته است:

display resolution من  "1920x1080 " هستش 

آیا از تم خاصی در ویندوز استفاده می کنید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

آیا از تم خاصی در ویندوز استفاده می کنید؟

خیر  
مشکلی نداره لانچر اگه اوکی نشد با همون سمپ کانکت میشم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

Map کردن این دکمه ها را به زودی انجام می دهیم اما الان متأسفانه نمی توانیم.

خیلی ممنونم پس من منتظر میمونم تا شما درستش کنید چون تا اونموقع 90 درصد لانچر واسه من کار نمیکنه

باتشکر از آقا علی❤️

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

علی جان اون چیزی که شما فکر میکنی نیست، وقتی /FR یا دستوراتی که مثل /FR صفحه ای باز میکنه رو میزنیم اتفاق زیر میفته:

سلام عباس جان، منم همین مشکل رو داشتم و بعضی مواقع هنگام لود secondary window کرش رخ میداد (وسط راب t/ میزدی کار خراب میشد).

اما راه حل، بازی رو بلکل پاک کن، پوشه یوزر فایلز یادت نره (C:\Users\Roozbeh\Documents\GTA San Andreas User Files)، بازی رو از www.arsacia.ir/g دانلود کن، بجای سمپ از سمپ ادان استفاده کن، از ریخت مودای بیخود و شلوغ کردن پوشه بازیت بپرهیز، تمام.

ویرایش شده توسط Roozbeh
  • دوست دارم که 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر  من امروز صبح لانچر سرور سمپ رو نصب کردم و اینکه از طریق لانچر میخوام وارد سرور شم این پیامو میده  میگه:cannot retrieve mods info from the web please check your internet connection we cannot connect to the ucp.    و از سمپ میخوام وارد شم  سرور رو انتن نیستش این مشکل رومن چند وقت پیش قبله اینکه ثبت نام کنم برای اولین ورود به سرور داشتم و تا چندین وقت اصلا برام سرور کانکت نبود لطفا کمکم کنید با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mahan10 گفته است:

سلام وقت بخیر  من امروز صبح لانچر سرور سمپ رو نصب کردم و اینکه از طریق لانچر میخوام وارد سرور شم این پیامو میده  میگه:cannot retrieve mods info from the web please check your internet connection we cannot connect to the ucp.    و از سمپ میخوام وارد شم  سرور رو انتن نیستش این مشکل رومن چند وقت پیش قبله اینکه ثبت نام کنم برای اولین ورود به سرور داشتم و تا چندین وقت اصلا برام سرور کانکت نبود لطفا کمکم کنید با تشکر.

سلام. اگه از VPN (فیلترشکن) یا پراکسی توی سیستمت استفاده میکنی قطعش کن. طبق چیزی که من تجربه کردم ورود به سرور ارساکیا و حتی Forum و UCP فقط با آی پی سالم ایران امکان پذیره!

البته اگه حل نشد ممکنه مشکل از مودم یا کارت شبکه سیستمت باشه...

لینک به دیدگاه

سلام من تو گیم صدا هیچ بازیکنی رو ندلرم در صورتی که همه مراحل توضیح Luncher انجام دادم  و تنظیمات داخل F9 هم درست کردم ولی فایده ای نداره چیکار باید کنم؟

من میکروفون ندارم ایا ربطی داره صدا کسیو نشنوم؟

http://uplod.ir/2sivug3yav93/CD9u6CC59-8D8B-4436-8C17-DFAA92A69008.jpeg.htm

عکس از  Agsal logs

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

سلام. اگه از VPN (فیلترشکن) یا پراکسی توی سیستمت استفاده میکنی قطعش کن. طبق چیزی که من تجربه کردم ورود به سرور ارساکیا و حتی Forum و UCP فقط با آی پی سالم ایران امکان پذیره!

البته اگه حل نشد ممکنه مشکل از مودم یا کارت شبکه سیستمت باشه...

خب دوست عزیز من  بنده متاسفانه در ایران حضور ندارم واینکه از dns استفاده کنم درست میشه چون گفتید vpn استفاده نکن به همین دلیل گفتم

لینک به دیدگاه

با سلام @Ali  من نمیدونم چرا برای بقیه بعضی وقتا یو سی پی قطعه یا لانچر هر ۳ ۴ روز این اتفاق ۲ ساعت یا ۱ ساعت میفته مشکل از چیه؟ ممنون میشم بگی

• دوست دارم که 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

سلام @Aliجان یک پیشنهاد کوچیک و مفید که خیلی خوب میشه اضافه کنید به بازی.

1-یه گزینه تو تنظیمات لانچر بزارید که اگه اونو فعال کنیم فقط یک بار کافیه دکمه میکروفون بزاریم که ثابت میکروفون باز باشه و دیگه هی دستمون رو یه دکمه نباشه که اذیت کنه.

ممنون ?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

سلام. خسته نباشید من جدیدا مشکل لگ خیلی شدید رو توی لانچر دارم. به صورتی که تایم اوت نمیشه ولی مدتهای طولانی همه چی استاپ میشه و همه AFK میشن. و Textdraw های بازی مثل /P و کیلومتر و سرعت وسیله ای که سوار بودم ثابت باقی میمونه... درحالی که نت من خوبه و مشکلی نداره. اگه میشه بررسی کنید چون نمیشه تحملش کرد...

لینک به دیدگاه

سلام و درود

آیا میتونیم اسکین های افراد دلخواهمون رو دانلود کنیم و با اون بازی کنیم؟یا حداقل مثل خود سان آندریاس بتونیم مدل مو و لباسمون و عوض کنیم؟به نظر من اینطور بهتره و دست پلیر برای شخصی سازی خودش باز میمونه و بازی جذاب تر میشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، NewT گفته است:

ا سلام @Ali  من نمیدونم چرا برای بقیه بعضی وقتا یو سی پی قطعه یا لانچر هر ۳ ۴ روز این اتفاق ۲ ساعت یا ۱ ساعت میفته مشکل از چیه؟ ممنون میشم بگی

والا من خودمم موندم اگه dns بزننم حالا شاید درست شه ولی میگی برای ۱ یا ۲ ساعت  کانکت نمیده الان دو روزه کانکت نمیشه چی کار کنم بنظرت؟

ویرایش شده توسط mahan10
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mahan10 گفته است:

والا من خودمم موندم اگه dns بزننم حالا شاید درست شه ولی میگی برای ۱ یا ۲ ساعت  کانکت نمیده الان دو روزه کانکت نمیشه چی کار کنم بنظرت؟

اینترنتتو عوض کردی جدیدا؟ من یک بار اینجوری شد اینترنت عوض کردم درست شد حالا شمارو نمیدونم 

• دوست دارم که 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، NewT گفته است:

اینترنتتو عوض کردی جدیدا؟ من یک بار اینجوری شد اینترنت عوض کردم درست شد حالا شمارو نمیدونم 

والا من کلا ۵ زوره که توی سرور فعالیت میکنم و نه اینترنتمو عوض نکردم 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mahan10 گفته است:

خب شما که از خارج کشوری همون دی ان اس بدردت میخوره دیگه. جواب نمیده؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، RoLLinG گفته است:

خب شما که از خارج کشوری همون دی ان اس بدردت میخوره دیگه. جواب نمیده؟

حالا یکی میتونه زحمت بکشه و یه  dns خوب ایران برای ما پیدا کنه یا اگه میشناسه بهم بگه ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...