رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

الکی بن کردن

HaKaN

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .HaKaN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: CaptainBlack.png

• توضیحات: من موندم که ادمین ناظر کسه دیگه بوده بعد چرا این Reject  بن 7 روز  اونم نداشتن فیلم از event, که اقا شما بگید  چه ربطی داره به شما اخه ها، ادمین ناظر هم CaptainBlack بوده اون باید بن میداد، که هیچ مشکلی پیش نیومده بود که تا شما Goto کردید که تو Event همه بودن و دیدن که داشتید  از من درخواست فیلم اخه, اشتباه بود اینکار ادمین با اینکارش واقعا که.

بعد شما NRG-500  درست کردید من اونجا شمارو کیل دادم که کارتون اشتباه بوده نباید درست میکردید.

بعد اقا شایان کار من درست یا نادرست  بود فقط 10دقیقه اول فیلم گرفت بعد از اون نگرفت، بعد من میخوام ازتون درخواست کنم توجه کنید.

که تکلیف من چی میشه اگه کار ایشون نادرست است و اشتباه شده ازتون میخوام  که unban کنید 

مرسی از توجه شما.

ویرایش شده توسط HAKAN
یچیزی جا گذاشته بودم
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما

دوست عزیز فکر نمیکنم که در قسمتی از قوانین نوشته باشه حتما ادمین ناظر باید بن کنن و رسیدگی کنن!

نکته ی دوم این که شما بنده رو به عنوان عضوی از مسابقه الکی کشتید! بنده اومدم به شما میگم واسه چی کشتی؟ میگید عضو اونت نبودی و Goto کردی فیلم دارم و بلافاصله دوباره منو میکشید

بنده هم دوباره اومدم و گفتم باشه پس فیلمت رو بعد از مسابقه میخوام!

اگر مدرکی دارید از این که من NRG ساختم و آسیبی به اعضای مسابقه رسوندم اراعه دهید! (بنده اصلا NRG نساختم)!

و داخل قوانین نوشته شما باید از مسابقه فیلم داسته باشید! (نه این که 10 دقیقه ی اول رو فیلم داشته باشید)!

سربلند باشید.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

RC Goblin  Hotring racer A 

بس چطوری این دو ماشین ساختید که join   نه اینکه Gotoکرده باشید اگر درخواست فیلم دارید بگید به مدیریت ارسال میشود

لینک به دیدگاه

اول اینکه بر فرض هم که بنده ساخته باشم این دو ماشین رو، ضرری به اعضای مسابقه زدم؟

و اصلا ربطی نداره به این دو ماشین. شما باید از مسابقه فیلم کامل داشته باشید در هر موقعیتی!

و اینم بگم که من قبل از این که شما بنده رو بکشید این چیزارو ساختم که میگید و محض اطلاع یک ادمین فقط وقتی میتونه از دستورات مسابقه استفاده کنه که

/Join زده باشه و وقتی /Join بسته بشه و ادمین کشته بشه دیگه نمیتونه از دستورات مسابقه استفاده کنه پس بنابر این Goto کردن من بعد از کشتن شدن توسط شما بود!

و بنده فقط برای امتحان CMD و دیدن ماشین Hotring این Cmd رو استفاده کردم ولا غیر! و Rc Goblin هم پس از ساختن بلافاصله از بین بردم!

لینک به دیدگاه

بعدی فیلم شما هست که بعد stopjoin نتونستید بیایید و Goto کردید.

شما اصلا و به هیچ وقت نباید تو event  من اینکارو بکنید چون event ناظر داره و Helper event  داره شما کارتون اشتباه بوده و من موقه ای که کیل دادم که بعدش فشار خوردید و اینکارو کردید واقعا برای شما متاسفم که Staff میاید، وقتی ادمین بیاد هلپر بن کنه به جایی که میگفت هاکان کارت اینجا اشتباه بود میگفتم فیلم داری کامل بگیر مراقب باش امدید برای بن که واقعا بد من.....

متاسفم که شما دارید ادمینی میکنید به فکر خودتون که نیستید به فکر بازیکنان و شما باید الگو ما هلپر و لیدر و اصل بازیکنان باشید.

درضمن من ناراحتم که شما با اینکاری که کردید که سطح Admin ها رو بیارید پایین و .....

خوب من  منتظر مدیر می مونم که تکلیف ما رو روشن و Ban کردن اشتباه توضیح بدن.

با تشکر.

ویرایش شده توسط HAKAN
یچیزی جا گذاشته بودم
لینک به دیدگاه

اول بگم که بنده برای این که ببینم چرا من رو کشتید Goto کردم. و برای بقیه حرفتون باید بگم که کسی که کل تیم کارکنان (به غیر از دوستاش) ازش

یه جورایی بدشون میاد، کسی که فقط به خاطر رنک اومده و کسی که وقتی بن میشه 15-16 نفر تشکر میکنن از کسی که بنش کرده این حرف هارو نمیزنه در مورد من. و در مورد

بن شدنتون هم باید بگم که هیچکدوم از ما با یک بازیکن معمولی فرقی نداریم و فقط دسترسی هامون فرق داره، اون زمان مدیریت قبل بود که ادمین نباید روی لیدر و هلپر

CMD میزد و الآن شرایط فرق کرده خوشبختانه!

و لطفا سعی کنید کمی واضح تر جمله بندی کنید و حرفتون رو بزنید تا من بهتر متوجه منظورتون بشم.

با تشکر، منتظر جواب مدیریت.

• مرسی 2
لینک به دیدگاه

با سلام.

محرومیت شما صحیح بوده و شما فیلمی نداشتید، برای مواردی چون دخالت در Event به ادمین مورد نظر اخطار داده خواهد شد.

چیزی به اسم ادمین ناظر نداریم، تمامی ادمین ها توانایی مدیریت مسابقات را در صورت لزوم خواهند داشت.

همچنین شما به عنوان یک هلپر در این شکایت از الفاظی استفاده کردید که بر روی شما تاثیراتی خواهد داشت.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...