رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Shayan- بن برای توهین شدت پایین!

GoodLike

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoodLike.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: کجای قوانین نوشته شده توهین شدت پایین مجازات داره؟

• مدارک (فیلم یا عکس): vurn_gta_sa_2018-11-22_11-10-24-882.jpg

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

شما وقتی به عنوان یک ادمین در حال انجام وظیفه هستید، کوچک ترین اعمال اشتباه شما ممکن هست با شدیدترین پاسخ‌ها، پاسخ داده شود.

چه اتفاقی برای یک فرد به عنوان یک ناظری که خود باید قوانین را رعایت کند می‌افتد که خود قانون را می‌شکند؟

برای مورد شما صحیح است، قانونی به صورت شفاف این مورد را توضیح نداده پس به این قانون میرسیم:

نقل قول

در مواردی که مجازاتی برای اعمال در قانون در نظر گرفته نشده است ادمین‌ها با هماهنگی با مدیران تصمیم گیرنده هستند.

ویرایش شده توسط Shayan

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

پس اونوقت یکی پارتی داره میاد چیت میزنه و بد دهنی میکنه اونوقت یه AV میگیره ماکه نه پارتی داریم نه چیزی دیموت که میشیم هیچ Suspend هم میشیم!

واقعا جالبه!

بنده قانونی رو نشکستم بلکه طبق قانون خود شما عمل کردم بر اساس این که توهین شدت پایین مجازاتی نداره

یا این قانون رو تصحیح کنید یا کسی رو که زورتون بهش میرسه رو زیر فشار قرار ندید

ویرایش شده توسط GoodLike
  • دوست دارم که 1

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GoodLike گفته است:

پس اونوقت یکی پارتی داره میاد چیت میزنه و بد دهنی میکنه اونوقت یه AV میگیره ماکه نه پارتی داریم نه چیزی دیموت که میشیم هیچ Suspend هم میشیم!

واقعا جالبه!

حرف زدن پیش نیازی ندارد، موردی که ذکر میکنید با مدرک ارائه بدید تا بررسی بشه!
+ باز هم دلیل قانع کننده ای برای برخورد با یک بازیکن به این نحو نیست!

در نهایت: تیم کارکنان جهت ایجاد راحتی برای بازیکنان ایجاد شده نه خوش گذرانی و بزرگ نمایی! راحتی بازیکنان در توهین به آنهاست؟ فکر کنم دلیل ورود شما به تیم کارکنان به طور کل نامفهوم است.

ویرایش شده توسط Shayan

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

در نهایت: تیم کارکنان جهت ایجاد راحتی برای بازیکنان ایجاد شده نه خوش گذرانی و بزرگ نمایی! راحتی بازیکنان در توهین به آنهاست؟ فکر کنم دلیل ورود شما به تیم کارکنان به طور کل نامفهوم است.

بنده نه این که برای خوش گزرانی اومده بودم نه! بنده برای کمک به بازیکنان اومده بودم و وقتی که بنده demote شدم دیگه مجازات به چه دلیل بوده!

• دوست دارم که 1

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GoodLike گفته است:

بنده نه این که برای خوش گزرانی اومده بودم نه! بنده برای کمک به بازیکنان اومده بودم و وقتی که بنده demote شدم دیگه مجازات به چه دلیل بوده!

درست شما برای کمک به بازیکنان اومده بودید، ولی دلیل برخورد شما با یک بازیکن به این نحو چه بوده؟ محرومیت شما به دلیل این بوده که تاثیر توهین یک ادمین به یک بازیکن خیلی شدیدتر است تا توهین یک بازیکن به یک بازیکن دیگر! فرد از بازیکن دلخور میشود ولی به عنوان یک ادمین از سرور!

لینک به دیدگاه

bandicam_2018_11_26_14_06_33_864.jpg

اینم از حرفی که شما دریک پست دیگه و مطعنم به دلیل جنسیت فرد ای حرف رو زدید ولا غیر در این رابطه که میگید هیچ گونه پارتی بازی وجود نداره

• چی چی 1

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، GoodLike گفته است:

bandicam_2018_11_26_14_06_33_864.jpg

اینم از حرفی که شما دریک پست دیگه و مطعنم به دلیل جنسیت فرد ای حرف رو زدید ولا غیر در این رابطه که میگید هیچ گونه پارتی بازی وجود نداره

چت شما مستقیم به یک بازیکن بوده! قدرت درک این رو دارید که یک بازیکن وقتی با یک توهین توسط یک ادمین! مستقیم به خود مواجه می شود چه عکس‌العملی خواهد داشت؟ و چه چیزی را برداشت می کند؟ جرم شما اگر یک بازیکن بودید موردی نداشت ولی به عنوان یک ادمین مشکلی بزرگ محسوب شده و مشمول مجازات قرار می گیرد. قدرت توانایی خواندن متن فارسی را دارید و به راحتی میتوانید شکایت مربوطه رو بررسی کنید و با مورد خود مقایسه کنید...

لینک به دیدگاه

بازیکن مقابل بنده رو تهدید کردن و به بنده تهمت سوء استفاده از CMD ادمینی رو زدند که مدارک به شما به دلیل وجود وارن ها ارسال میشه

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GoodLike گفته است:

بازیکن مقابل بنده رو تهدید کردن و به بنده تهمت سوء استفاده از CMD ادمینی رو زدند که مدارک به شما به دلیل وجود وارن ها ارسال میشه

باز این دلیل قانع کننده‌ای برای توهین مستقیم به فرد نیست! اگر این کار رو انجام ندادید و سوء استفاده‌ای هم انجام ندادید چرا به راحتی آن را Ignore نکرده و یا حداقل با یکی از مدیران مشاوره و برخورد دیگری را به جای توهین برنگزیدید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GoodLike گفته است:

اگر که یکم دقت کنید نوشتم که

Bedoon madrak

Zer nazan

قرار نیست کلمه قبلی بار توهین آمیز کلمه بعدی رو پاک کنه متاسفانه!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

قرار نیست کلمه قبلی بار توهین آمیز کلمه بعدی رو پاک کنه متاسفانه!

آقا Zer nazan توهین نیست!

هر کجا بگی فلانی سره Zer nazan هم  demote شد هم suspend شد هم Ban شد خندش میگیره

چطوره که خانومه Royaaa گفتن Narinida داخل /CC که شما ادعا میکنید چت عمومی هست ولی AD-Chat عمومی نیست؟ واقعا جالبه!

عجب سیاست های جالبی هست بین مذکر و مونث

@Ali شما خودتون نظاره گر باش

ویرایش شده توسط GoodLike
  • دوست دارم که 2

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GoodLike گفته است:

آقا Zer nazan توهین نیست!

هر کجا بگی فلانی سره Zer nazan هم  demote شد هم suspend شد هم Ban شد خندش میگیره

چطوره که خانومه Royaaa گفتن Narinida داخل /CC که شما ادعا میکنید چت عمومی هست ولی AD-Chat عمومی نیست؟ واقعا جالبه!

عجب سیاست های جالبی هست بین مذکر و مونث

@Ali شما خودتون نظاره گر باش

فکر کنم از لحاظ خوانداری دچار مشکل شدید! بنده گفتم CC/ یک چت عمومی نیست! قرار نیست کسی خندش بگیره چون واقعاً یک ادمین نباید هیچوقت اجازه بده به یک فرد بخواد توهین کنه! سیاست های جالبی بین مذکر و مونث هست؟ خودت بار جملات رو میتونی درک کنی دیگه انشالله؟

یک ادمین به یک بازیکن وقتی میگه "زر نزن"، یعنی داره خودشو بزرگ تر از اون نشون میده... بازیکن هرکاری هم کرده باشه مستحق دریافت چنین رفتاری از سمت یک ناظر و اجراکننده قوانین نیست، خودت با جمله مربوطه که توی شکایت از Royaaa مطرح شده مقایسه کن میفهمی.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با عرض سلام و وقت بخیر.

توجیح و پاسخ مدیریت سرور، شایان، منطقی بوده و بنا به اخلاق پیشینه شما در این زمینه این مجازات اعمال شده کاملاً مناسب بوده.

در اصلاح رفتار خود کمی بیشتر بکوشید.

بسته شد.

• هاها 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...