رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

!Suspend eshtebah

MamadDemon22

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KillShOt.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام

ایشون اومدن طبق فیلم پایین منو از دسته متوسط Suspend دادن ( فیلم پایین، فیلم Check pc هست ).

خب اگر دقت کنید بدون نگاه به تاریخ ایشون این مجازات رو در نظر گرفت ولی من هیچگونه تقلب (Cheat) در کامپیوترم نداشتم و ایشون منو Suspend دادن .

تاریخ چک پیسی بنده در 11 Nov بوده و ایشون اگه منو به خاطر داملود چیت در 11 نوامبر Suspend داده چطر من در همون ما در تاریخ های 14 به بالا دانلود داشتم؟

من همچیو با دو مدرک پاییشن مشخص میکنم!

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم چک پیسی (فقط قسمت دانلود منیجر) :http://s8.picofile.com/file/8342828884/MAdrak.mp4.html

عکس از تاریخ همین چک پیسی !asded.png

عکس از تاریخچه دانلود نوامبر 2018:

1madrrrrrraaak.jpg

2madrakkk.jpg

I just kill you with 1 shot

That's why people call me

KillShOt.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، ممنون بابت شکایت دوباره

مدارک فرستاده شد برای مدیریت، این حجم از تصادفی بودن تاریخ های وار دادن شما و دانلود کردن چیت (2 سال قبل) بی سابقست! 

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

فرحان، من چند بار بگم این تاریخ ها برای 2016 هست ؟ چرا متوجه نیستی شما؟ 

یک ذره فکر کن! خودت که میگی من اینارو دستکاری کردم اگه به دستکاری باشه داداش گلم من پاکشون میکردم نه دستکاری!

مگه عقلم ناقصه که بیام دستکاری بکنم؟

من که واقعا نمیدونم چرا به این شکل چک پیسی میکنید که به تاریخ هم نگاه نمیکنید!

@MaGniTo اگه نیاز هست فیلم وارو بزارم؟

KillShOt.png

لینک به دیدگاه

از طرفین خواهشمندیم جهت بررسی بهتر، مدارک را به صورت کامل ارسال نمایند. (شامل اینکه آیا Cheatها وجود داشتند و توسط بررسی تغییرات اخیر فایل‌ها بررسی شده اند؟ و ...)

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

سلام ایشون در activity بنده چیزی ندیدن و در پیسی من هم هیچگونه تقلب یا همان Cheat وجود نداشت.

اگر دقت کنید در فیلم چک پیسی ایشون به تاریخ Nov 11 2016 و من در روز همان روز چک پیسی شدم. 

اگر این چیت برای 2018 هستش چطور Nov 14 15 16 هم در چک پیسی وجود داره؟

از اقای شایان میخوام فیلم کامل چک پیسی رو از فرحان عزیز گرفته و چک کنن، از بنده به هیچ عنوان تقلبی سر نزده!

من عکسی از تاریخ چک پیسی رو گزاشتم شایان جان لطفا اونم چک کن( قسمتی که میگن برای 2018 هستش )

ممنونم.

KillShOt.png

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

اومدم بگم لطفا در فیلم چک پیسی ببینید اگه ایشون تاریخ رو چک کردن ( تاریخ دانلود منیجر ) بزنید منو بن بدید.

ویرایش شده توسط MamadDemon22

KillShOt.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

فیلم شما مورد بررسی قرار گرفت و شدت آن به تنهایی گویای استفاده بوده، جدای از آن:
احتمال تغییر تاریخ سیستم توسط شما شدیداً وجود دارد، تنها سال تغییر پیدا کرده و روز و ماه یکسان است! این نمیتواند اتفاقی باشد...

با تشکر از ادمین‌هایی که خارج از این شکایت جهت رسیدگی بهتر به ما یاری رساندند، متاسفانه شکایت شما رد می شود.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...