رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برگزاری سرور جدید RPG در سمپ

Ali

اگر سرور RPG 2 زده شود شما مایل هستید که ...  

118 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگر سرور RPG 2 زده شود من مایل هستم که ...

• وارد آن سرور شوم و از سرور RPG 1 خارج شوم
    • وارد آن سرور شوم و همزمان در RPG 1 هم فعالیت داشته باشم
    • من الان بای دادم، اما اگر RPG 2 ایجاد بشه برمیگردم RPG 2
    • در RPG 1 می مانم، به RPG 2 و یک شروع تازه و بهتر فکر نمی کنم

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من همین سرور باشه و به فعالیتش ادامه بده ولی اگه میشه کسانی که بن شدن ان بن کنید که دوباره سرور شلوغ شه الان خیلی پلیر هاش کم شده این را در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من نمیتونم همزمان دو تا اکانت بازی کنم سخته نزارید باو اگرم میزارید tmd بزارید

باشد که نباشد پارتی در این سرزمیـــــــــن

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

اگر به فکر بازیکنان تازه وارد سرور هستید؟

خوب توی سرور اکنون به آنها کمک کنید

موفق باشید

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام

منم با بعضی از بچه ها موافقم اینکه میگن آپدیت های جدید بیارین کاملا درسته چون سرور الان یکم کسل کننده شده و زدن سرور 2 کاملا خسته کننده میشه چون لول بالا های سرور 1 دیگه حوصله ی ساختن اکانت جدید و لول بالا بردن رو ندارن و شاید هم وقت نکنن . بهبود بخشیدن به همین سرور بهترین کاره

لینک به دیدگاه

سلام

من  موافق سرور جدید نیستم! چرا؟

1-سرور کنونی در همین الانش هم نصف جمعیتش مولتی هستن، با ایجاد سرور جدید تازه همین تعداد هم کمتر میشه، مثلا 80نفر توی سرور شماره 1 و  150 نفر هم توی سرور 2.

ولی در هر حال سرور شماره 2 پلیر هاش فعال تر هستن چون که همشون دنبال بدست اوردن چیز های جدید هستن بعد از 2ماه همون تعداد کمترم میشه چون چیزی نمیخوان که واسش نیاز به وقت باشه

2-سرور 2 دارایی هاش صفر میشن، یه نفر که کلی تلاش کرده و حالا واسه ی خودش ماشین و خونه ای گرفته ( توی سرور 1)، باید مولتی های بقیه رو ببینه که همه خواب یا afk هستن، دیگه واسه ی کی /ad بده؟ و سرور 1 عملا میمیره.

3-چرا همش دنبال rpg باید باشیم؟ این همه گیم مود جذاب هست که توی خیلی از سرور های خارجی همشون همزمان وجود دارن، یک نفر میره Jail، به جای این که بخواد  Afk بذاره میره یه گیم مود دیگه و به بازی در گیم مود مثلا TDM بره.

اینجوری بازیکن های جدیدی به سرور میان!! خسته شدیم از بس sleep توی Tab دیدیم

4-وقتی که شما بخواین به جای یک سرور روی 2تا سرور مشابه کار کنید مسلما کیفیت میاد پایین چون باید وقت بیشتری صرف چیز های تکراری کنید، به جای کار روی قابلیت های تکراری و مشابه یک سری قابلیت جدید اضافه کنید، مشکلات قبلی رو حل کنید و به بخش هایی مثل گزارش باگ و پیشنهادات بیشتر بپردازید، محدودیت بیشتری واسه ی تیم استف تعیین کنید که هرکسی نخواد هرکاری که خلاف عقل هست رو انجام بده و بعد بگه قانونه و ... .

ممنونم که وقت خودتون رو واسه ی خوندن متن صرف کردید.

• دوست دارم که 1

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

بنظر من همینجا رو ارتقا بدید.

با تشکر

[Is loading... [Only_King

Only_King.png

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

خب با سلام:

علی جان تو میگی سرور جدید!! الان این سرور خودت میبینی که پلیرهاش خیلی کم شده!! بنا به دلایل خیلی زیادی.

حالا تو فک کن سرور دیگه بزنی من که هلپرم بیام اینجا اکتیویتی بزنم بعد برم اونجا هم پلی بدم؟؟ 

از یه لحاظ سرور زدن به نفع تو میشه که حق بهت میدم چون یه منبع درآمد میشه برات ! اما تا پلیری نباشه درآمدی هم نخواهد بود درسته؟؟ 

+ خب اما به جای اینکه بیای سرور بزنی این کارا رو پیشنهاد میدم :

۱- اکانت هارو انبن کن (بعضی افراد به نا حق بن شدن که یکیش خودمم من Aria.Gh هستم و یه نفر اومد تو اکانتم و بن داد و امیر رسیدگی کرد اما انبن نکردی)

۲- خیلی از خونه هارو گلدی کردی یا اصلا یه تعداد رقم هایی برا گلد زدی که با اون پول تو real میتونیم مغازه بخریم.

۳- هر چند مدت یه بار یه اپدیتی بیار که جالب باشه نه گلدیی!!!! 

یا حق

Tranquility.png

Aria.Gh.png

ویرایش شده توسط Tranquility
  • دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

فک کنم با وضعیت نظرات بهتره واسه گیم مد سرور دوم نظر سنجی بزارید

من خودم گنگ وار رو انتخاب میکنم

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

سلام.

میخواستم بگم اگه بخواین RPG 2 بسازید خیلی بد میشه اینطوری بین رفیق ها و دوستا جدایی پیش میاد مثلا یکی میگه میخوام برم 1 اون یکی در میاد میگه میرم 2 اینطوری میزنن سرو کله هم ¬¬

و اینکه اینجارو اپدیت کنید عالی میشه مثلا چیز های جدیدی بزارید مثل اپدیت بزرگ ROB که خیلی فوق العاده بود و واقعا خوشم اومد لطفا همین جارو بیشتر اپدیت کنید.

با تشکر.

jeykob

لینک به دیدگاه

سلام.. به نظر من سرور دوم با گیم مود RPG بزنین بهتره. چون هم یه تغییر ایجاد میشه و هم اون لول پایینایی که دیگه امیدشون رو از دست دادن هم یه روحیه میگیرن..و تازه اینکه کسایی که تو RPG 1 زیاد پلی دادن هم که مشکلی براشون به وجود نمیاد ! اونا تو سرور اولی پلی میدن و  پلیر هایه جدید هم تو سرور دومی و حق کسی هم ضایع نمیشه!

#التماس_تفکر

• دوست دارم که 2
  • هاها 1
  • چی چی 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

با سلام و روز بخیر خدمت دوستان عزیزم در آرساکیا، همچنین موسس و مباشر مجموعه!

اول اینکه، قبل از راه اندازی سرور جدید، لطفا حق معدود کسانی که تو آرساکیا زحمت کشیدن و خون دل خوردن و از هر لحاظ ریاضت کشیدن برای مجموعه، که خودتون مستحضر هستید لازم به توضیح اضافی نیست مگه خودتون رو به خواب زده باشید، رو بی زحمت محبت کنید بعدش باهم دیگه میشینیم در مورد سرور جدید صحبت می کنیم، فعلا کارمون همینجا گیره!

دوم، درصورت راه اندازی سرور جدید پیشنهاد بنده سروری که مثل FreeRoom باشه اما

با این تفاوت که یک قسمت تحت عنوان دسته متوسط و جنگ هم (درست مثل آرساکیا) در کنارش گذاشته بشه

یا حق!

کوچیک همگی:

ALi†R

• دوست دارم که 1

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه

با سلام
خیلی از بازیکنان در گیم نت و هزار جورو بد بختی وارد بازی میشن و اطلاع زیادی ندارند از این موضوع و همینطور شرایط لازم برای
نصب لانچر جدید رو ندارند.
اگر میشه همین RPG 1 باقی بمونه باتشکر از شما و کسانی که هم نظر بنده بودن xD

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...