رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برگزاری سرور جدید RPG در سمپ

Ali

اگر سرور RPG 2 زده شود شما مایل هستید که ...  

118 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگر سرور RPG 2 زده شود من مایل هستم که ...

• وارد آن سرور شوم و از سرور RPG 1 خارج شوم
    • وارد آن سرور شوم و همزمان در RPG 1 هم فعالیت داشته باشم
    • من الان بای دادم، اما اگر RPG 2 ایجاد بشه برمیگردم RPG 2
    • در RPG 1 می مانم، به RPG 2 و یک شروع تازه و بهتر فکر نمی کنم

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس

با توجه به نظرات، سرور RPG 2 برگزار نخواهد شد.

با سلام خدمت اعضای عزیز مجموعه.

همانگونه که در عنوان بیان شده، خواهان برگزاری یک نظرسنجی در این رابطه هستیم.

از دوستان تقاضا داریم نظرات خود را در این پست بیان کنند، آیا این کار مزیتی دارد؟ آیا این کار مشکلی دارد؟ در بحث شرکت کنید!

RPG 2، یک سرور همانند سرور کنونی هست اما از اول شروع می شود و همه از صفر شروع می کنند، لازم به ذکر هست که RPG 1 همچنان Online باقی می ماند.

لازم به ذکر هست که اگر سرور RPG 2 برگزار شد زمانی که PYL تمام شد در AG:SA دارای دو روم یا شاید با هم دی قالب یکجا ادغام شدند و بازیکنان RPG 2 در AG:SA چیزی از دست نمی دهند!

لازم به ذکر هست که در حال حاضر هیچ تصمیمی علنی نشده و فعلاً قرار نیست سرور RPG 2 ایجاد شود!

• دوست دارم که 4
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ! 

نظر خوبیه ولی به نظر من همینجارو ارتقا بدید و بهترکنید جالب تر میشه.

یا اون سرور رو RPG نسازید /  TDM یا DM بسازید

با تشکر

RoCk ! 

.RoCk.png                                                               

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

الان دقیقا هدف از ایجاد RPG 2 چیه؟ مدیریتش فرق داره؟ از نظر اپدیت ها تفاوت دارن؟ ایا به بازیکنان پولی برای شروع بازی میدن؟ ولکنش به چشات اتصالی کرده؟ :|

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

19.png217.png181.png

Vahid.png

mr_void.png

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

اگه بشه که خیلی خوب میشه بسازید عالییییییی میشه

• ناراحت 1

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

درود بر شما 

مخالفم

چون همینجا ما موندیمو مودریتور های کم تعداد و کلی باگ و مشکلات که بهشون جدیدا خیلی کم رسیدگی میشه لطفا وقت بیشتری رو واسه ی سرور خودمون بزارید.

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

سلام.
به نظر من سمپ رو بیخیال شید و بچسبید به AG:SA 
ولی خب درکل اگر سرور سمپ جدید راه اندازی کنید یه تجربه جدید میشه برای پلیرها و به نظر من حتی پلیرها بیشتر میشه!!
چون کار بیشتری برای انجام دادن دارن. 
فکر میکنم در حال حاضر پلیرها از بیکاری و از روی اجبار دارن توی سرور پلی میدن.
چون الان از لول +5 اکثرا بهترین ماشین هارو دارن و یه مقدار براشون تکراری شده سبک بازی.
به نظر من گلد خریدن رو در سرور جدید بردارید.چون طرف میاد گلد میخره,بهترین ماشین رو هم میخره,بعد از یک هفته خسته میشه.
سبک جدید باشه دیگه!!!!که برای پلیرها جذاب باشه و تکراری و خسته کننده نباشه.

• دوست دارم که 2

HoseiNkT.png

لینک به دیدگاه

از نظر بنده اگر در حال ارتقای مجموعه هستید بجای زدن سرور RPG دیگه سروری با گیم مود های متفاوت مثل: TDM, CNR و ... ران کنید، یا مجموعه رو در گیم های دیگه گسترش بدید مثل mc, cs و...

با تشکر  

?????????ᴴᶤᵈᵈᵉᴺ:acigar:  

Ahmadreza.png

?!Why so serious    

لینک به دیدگاه

به نظر من به جای فکر کردن به ایجاد RPG 2 به فکر ساخت آپدیت های جدید و یا بهبود و ویرایش آپدیت های قبلی باشید و در کل کاری کنید که پلیر های جدید به سرور اضافه شوند. و پلیر های در حال حاظر هم کمی بنظر من سرور برایشان تکراری شده! تنها سرگرمی اینه که بیایم وظیفه ی اقلیتی که داخلش هستیم رو انجام بدیم و یه Boss بزنیم و اگه Rob point کشید یه رابی هم بزنیم و یه PB هم بریم! بنده خودم تنها سرگرمی هایی که دارم همینا هستن! در کل نظر بنده اینه که همین RPG 1 رو آپدیت کنید و همینو زیباتر کنید. با تشکر.

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

Oh boy o boy LOOK who is here

It's Airwave

علی من که می دونم rpg 2 از کجا آب میخوره کلک :D رو ملت میخوای لیبرال بیزنس موو بزنی؟! :D اگه اسکریپت rpg واقعی داری رو سرور ران کن بعد 2 سال و اندی از بازی های دیگه برگردیم سمپ 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

درود

به نظرم تنها فایده سرور جدید، این هست که چون level همه بازیکنها از 1 شروع میشه و تمام خانه‌ها و تجارت‌هایی که مدت زیادی دست سری خاصی از افراد بوده، قابل خرید برای همه میشه، یک مدل بالانس تقریبی بین همه برقرار میشه. که این مورد برای بازیکن‌های تازه وارد خوب هست و برای بازیکنان قدیمی که همه داریی اونها به صفر تبدیل میشه اصلا مطلوب نیست و قطعا کسی که در حال حاضر 50 ملیون سرمایه داره حاضر به گرفتن شغل garbage man و شروع از صفر نیست. و نتیجه‌ی این عمل میشه رفتن همه‌ی بازیکن‌های تازه وارد از سرور قدیمی به سرور جدید و کم جمعیت شدن سرور اول. از طرف دیگه چون در سرور جدید هیچ player با تجربه و حرفه ای برای کمک و ارتباط با player های جدید موجود نیست، باعث کم جمعیت ماندن و غیرفعال شدن سرور جدید خواهد شد.

به نظر من اگر که مشکل تجارت‌ها و خانه‌ها در همین سرور حل بشه، محیط شبیه به یک سرور جدید و نو تبدیل میشه در عین حال بازیکنان دارایی‌ها و level های خودشونو دارن. تجارت‌هایی که برای مدت خیلی خیلی طولانی در اختیار فردی هست که شاید حدود 1 سال غیر از 20 ساعت sleep یا afk کردن اکانتش در ماه کوچکترین فعالیتی در سرور نداشته و عملا اون تجارت رو از map خارج کرده. در مورد خانه‌ها هم همینطور. مثلا فردی که از مدتها قبل تعداد زیادی از خانه‌های اصلی و پرطرفدار رو برای خودش خریده و از گردش مالی و خرید و فروش خارج کرده.

در صورت ساخت سرور جدید هم قطعا همین مساله روبرو میشیم و برای مثال 10 نفر برای یک ماه خیلی فعال بازی میکنند و تمام خانه‌ها و تجارت‌های پرکاربرد رو برای خودشون میخرن و غیر فعال میشن و مثلا 1 سال آینده که اررششون چند برابر شد اونها رو یا به دوستاشون میدن یا به پول واقعی میفروشن و عملا به بقیه بازیکن‌ها و سرور ضرر میرسونن.

در کل فکر میکنم پیدا کردن راه حل و رفع مشکل خانه‌ها و تجارت‌ها خیلی بیشتر از ساخت سرور جدید و جدا کردن بازیکن‌ها از هم برای مجموعه مفید باشه.

با تشکر

• دوست دارم که 4

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، RoCk گفته است:

سلام ! 

نظر خوبیه ولی به نظر من همینجارو ارتقا بدید و بهترکنید جالب تر میشه.

یا اون سرور رو RPG نسازید /  TDM یا DM بسازید

با تشکر

RoCk ! 

موافقم 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام

همین سرور باشه بهتره همون AGSA رو کامل کنید و اطلاعات این سرور کنونی رو انتقال بدین رو AGSA بهتره

• دوست دارم که 1

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

اصلا جالب نیس

یعنی چی از صفر شروع کنیم ۲ سال ۳ سال پلی دادیم ی چی بدست اوردیم باز از صفر شروع کنیم

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

• مؤسس

در 12 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود بر شما 

مخالفم

چون همینجا ما موندیمو مودریتور های کم تعداد و کلی باگ و مشکلات که بهشون جدیدا خیلی کم رسیدگی میشه لطفا وقت بیشتری رو واسه ی سرور خودمون بزارید.

کلی باگ؟ سرور باگی ندارد و اگر باگی مشاهده کردید گزارش دهید! دلیل ایجاد سرور جدید حل این مشکل هست که افراد جدید به مجموعه اضافه شود (یا افرادی برگردند) حتی به سرور RPG 1.

در 11 ساعت قبل، Ahmadreza گفته است:

از نظر بنده اگر در حال ارتقای مجموعه هستید بجای زدن سرور RPG دیگه سروری با گیم مود های متفاوت مثل: TDM, CNR و ... ران کنید، یا مجموعه رو در گیم های دیگه گسترش بدید مثل mc, cs و...

با تشکر  

متأسفانه SA-MP ارزش ادامه دادن و حرکت بزرگ ندارد. در رابطه با بازی های جدید هم در حال کار کردن روی آن هستیم.

در 11 ساعت قبل، ArminLord گفته است:

نه نسازید ما این همه خرج کردیم بعد ی سرور دیگ بزنید همه برن اونجا بعد ما با کی پلی کنیم من نزدیک۱میل الا خرج بازی کردم بعد همه برن سرور ۲ ؟

کسی از سرور RPG 1 خارج نمی شود بلکه عده ای وارد آن هم خواهند شد.

در 10 ساعت قبل، Reject گفته است:

به نظر من به جای فکر کردن به ایجاد RPG 2 به فکر ساخت آپدیت های جدید و یا بهبود و ویرایش آپدیت های قبلی باشید و در کل کاری کنید که پلیر های جدید به سرور اضافه شوند. و پلیر های در حال حاظر هم کمی بنظر من سرور برایشان تکراری شده! تنها سرگرمی اینه که بیایم وظیفه ی اقلیتی که داخلش هستیم رو انجام بدیم و یه Boss بزنیم و اگه Rob point کشید یه رابی هم بزنیم و یه PB هم بریم! بنده خودم تنها سرگرمی هایی که دارم همینا هستن! در کل نظر بنده اینه که همین RPG 1 رو آپدیت کنید و همینو زیباتر کنید. با تشکر.

متأسفانه SA-MP ارزش ادامه دادن و حرکت بزرگ ندارد.

در 2 ساعت قبل، Sweet گفته است:

اصلا جالب نیس

یعنی چی از صفر شروع کنیم ۲ سال ۳ سال پلی دادیم ی چی بدست اوردیم باز از صفر شروع کنیم

RPG 1 هنوز باقی می ماند و لازم نیست که از صفر شروع کنید!

لینک به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید

باعرض ادب واحترام باید بگم اگه قرار باشه همان امکاناتی که در RPG1 است باشه به نظر من هیچ لزومی نداره که این کار صورت بگیرد ولی اگه یک سری تغییرات صورت بگیرد (مشاغل متفاوت همراه Skill و .........) ، چنانچه این سری تغییرات صورت بگیرد چه بسا بهتر است که همه از همون لول 1 شروع به کار کنندو پول و لولشونا  بالا ببرند.

باتشکر

لینک به دیدگاه

ممنون خیلی عالییییییییییییییییییییییی

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

موافقم چون اگر مدیریت و قانون ها فرق داشته باشه خیلی از قدیمیا بک میدن و به نظرم کسایی که پارتی بازی میکنن از مجموعه خارج بشن، چون اگر دقت کنید قبلا موقع باس ها یا چیزهای دیگر سرور به 200 پلیر میرسید اما تعداد پلیر ها به 100 تا 120 رسیده و این مطمعنا از ضعف های مجموعه هست

ویرایش شده توسط SaSaN123
لینک به دیدگاه

سلام یا RPG نزنید یا هم اگه میخواهید سرور بزنید یه گیم مود دیگه بزنید   ولی در کل رو AG:SA کار کنید خیلی بهتره چون کلا سمپ واسه اونایی که بای دادن تکراری شده نه سرور

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه میخواین سرور RPG 2 راه بندازین حداقل مدیریت هاشون فرق داشته باشه و اینکه اطلاعات همین سرور 1 رو توی 2 هم کپی کنید که هرکی با مدیریته سرور 1 حال نمیکنه بره سرور 2 یا بلعکس 

19.png217.png181.png

Vahid.png

mr_void.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

کلی باگ؟ سرور باگی ندارد و اگر باگی مشاهده کردید گزارش دهید! دلیل ایجاد سرور جدید حل این مشکل هست که افراد جدید به مجموعه اضافه شود (یا افرادی برگردند) حتی به سرور RPG 1.

متأسفانه SA-MP ارزش ادامه دادن و حرکت بزرگ ندارد. در رابطه با بازی های جدید هم در حال کار کردن روی آن هستیم.

کسی از سرور RPG 1 خارج نمی شود بلکه عده ای وارد آن هم خواهند شد.

متأسفانه SA-MP ارزش ادامه دادن و حرکت بزرگ ندارد.

RPG 1 هنوز باقی می ماند و لازم نیست که از صفر شروع کنید!

اگر سمپ ارزش ندارد چرا  ۲ سال میگفتید در حاله ساخته AG:SA هستیم؟   

لینک به دیدگاه

به نظره من سرورRPG  خز شده یک سرور Tdm بزنید خیلی بهتره یا همین مشکل بیز و خونه هارو در همین سرورRPG 1 حل کنید با گلد کردید چی بشه ??

لینک به دیدگاه

این ایده زمان مدیریت اقای آرش ، پویا و امیر هم مطرح شد با اینکه تعداد پلیر های انلاین و فعال سرور چندین برابر الان بود ولی با استقبال رو به رو نشد و کنار گذاشته شد دوباره طرح کردن این کار فکر جالبی نیست چون شما به سرور رسیدگی نمیکنین و الان خیلی وقت هست آپدیتی برای بازیکن ها ندادید و آپدیت هایی که ارائه میدید فقط برای مدیریت و آسان کردن کار مدیریت هست و برای بازیکن ها هیچ چیز جدیدی اضافه نشده

هدف خود شما چی هست از اجرای این طرح ؟

شاید هدف شما باعث تغییر نظر بازیکن ها بشه

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...