رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Tah, Sakht madrak fake, Tohin

CiTrOeN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CiTrOeN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: RockGame.png abozar_abozar.png  FaRnaM.png

• توضیحات:  سلام. [.MR.]Mohamad در تیم اسپیک بنده رو تهدید به تعلیق اکانت با ساخت مدرک فیک کردند.
به دلیل این که [M.R].Milad و [.MR.]mohamad برادر هستند در فیلم مشاهده میکنید Current RPG Name رو [M.R].Milad زده || MR Mohammad همون [.Arrow.] هست.

• مدارک (فیلم یا عکس):
فیلم:  http://s9.picofile.com/file/8289976442/avc_bandicam_2017_03_19_20_03_26_914.mp4.html

عکس: 

Capture.PNG2.PNG 

ویرایش شده توسط CiTrOeN
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت ادمین های عزیز

من شاهد هستم که ایشون به من توهین می کنند و من رو تهدید می کنند

و امروز هم شاهد این بودم که بدون دلیل وانتد دادند که اما یادم رفت مدرک بگیرم

اما ایشون به دلیل داشتن مقام در فکشن فدرال من و دوستانم را تهدید می کنند و فکر می کنند که خیلی گنده هستند و میگن بن لیست منو نگاه کن بعد حرف بزن =))

اسکرین شات های مدرک :

sa_mp_242.png

sa_mp_244.png

لینک به دیدگاه

بابت توهین ایشون در تیم اسپیک در دفعات بعدی بهتره Unique ID ایشون رو هم به همراه مدارکتون ارسال کنید تا رسیدگی به گزارشتون با سرعت بیشتری انجام بشه.

اما بابت نگرانی شما بخاطر ساختن مدرک تقلبی باید بگم که ما قبل از تعلیق اکانت کردن بررسی های تخصصی انجام میدیم تا حقی از کسی ضایع نشه.پس از این بابت نگران نباشید.

به محض ورود ایشان به تیم اسپیک، مجازات خواهند شد.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...