رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت-Reject

Fatality

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Amin202.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

دلیل اخطار اقلیت اول و دوم بهمراه مدارک؟!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

اخطار اولی که گرفتید به خاطر به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود بدون اطلاع لیدر و اجازه نگرفتن از لیدر بوده! طبق این عکس: gta_sa_2018_10_24_15_13_01_172.jpg

جالب اینه که بعد از این که اخطار دریافت کردید میگید شوخی کردم داداش ندارم!

و اخطار دومی که دریافت کردید به دلیل مزاحمت برای همکار (DM) بوده طبق این دو فیلم:

http://s8.picofile.com/d/8340860426/e668b2e4-f4b1-4528-8e69-a793fa987d3b/bandicam_2018_10_25_14_35_44_248.avi

http://s9.picofile.com/d/8340859676/25c88588-1f02-4dd9-9bdd-4ac9fb8db61e/bandicam_2018_10_25_14_14_20_999.avi

و نکته ی جالب بعدی این است که میگید از قصد تیر نزدم!

لطفا وقتی میدونید چه کار کردید که اخطار گرفتید الکی شکایت نکنید و وقت بنده و مدیریت محترم رو نگیرید!

باشد که خداوند تمامی ما را عاقل و رستگار گرداند!

الهی آمین

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

درباره ی اخطار اول باید بگم که طبق نظر ادمین محترم و هلپر ها، این کار هیچ مشکلی نداشته و کاملا قانونی بوده!

خودتون ببینید:

sa_mp_820.png

http://s9.picofile.com/file/8340936226/sa_mp_821.png

sa_mp_819.png

درباره ی اخطار دوم هم باید بگم که تنها زمانی مجازات میشیم که همکار دست به شکایت علیه ما بزنه

اما قبل از توضیح لازم به ذکر است که 

در یکی از فیلم ها کاملا واضح است که من اتفاقی تیر زدم و داشتم به وانتد ( Ali - Meli - Theking ) تیر اندازی میکردم! ( C-0 بوده )

در فیلم دوم بود که فقط تیر ها اصابت کردن اون هم مزاحمتی نبوده بلکه فقط از HP کم کرده!

خب ، ایشون از من شکایت کردن و زمانی که فهمیدم بلافاصله شما میخواستید من رو کیک کنید اما من از شما خواستم که فرصتی بهم بدید تا ساعت 20:00 که میتینگ گارد ملی بوده و حتما آقای میلاد آنلاین میشدن ( شما بار ها این کار رو برای دیگر ممبر ها انجام دادید و بهشون فرصت دادید که برن و با شاکی صحبت کنن ) مرسی که 3ساعت صبر نکردید!

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

شکایت شما رد شد.

اشتراک گذاری حساب کاربری افرادی که داخل اقلیت هستند فقط با هماهنگی لیدر امکان پذیر است. (هلپر مورد نظر یک اخطار لفظی دریافت کرد)

فیلم اول اتفاقی بوده و ما این رو قبول میکنیم

در مورد فیلم دوم که اتفاقی نبوده! شما فرمودید که باید خود ممبر شاکی باشه، خب شاکی بوده که فیلم رو داده به لیدر شما!

در مورد کم کردن HP هم باید بگم که تیر اندازی به شخص حتی کم کردن 10 عدد HP به منزله DM شناخته شده و مجازات به همراه دارد.

بسته شد.

• دوست دارم که 2

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...