رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Rob

ارسال‌های توصیه شده

بسم الله ...

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کارکنانِ سرور ArSaCiA 
اخیراً اعتراض های زیادی از جانب پلیس های سرور دیده میشه که میگن این سیستم راب بد شده از وقتی علی آقا @Ali Update کرده.
میگن Activity پلیس ها کمتر شده نسبت به قبل.
میگن چرا Bank Robber نباید سزای عملشو ببینه؟! 
میگن تعداد Rob ها خیلی کم شده و خیلی چیزای دیگه هم میگن ... 
ولی خدا شاهده اینارو فقط Cop ها میگن + یه سری که راحت طلبن و پولدار 
¬¬

جواب من برای کسانی که این سوال هارو میپرسن و میگن سیستم قبلیو برگردونید:
اول: برادرانِ من به خدا ما Robber هام دل داریم:(
دوم: داداشِ من که میگی راب کم شده ارتش cop هارو ببین با این ارتش هرچی rob میزنیم faile خوب کسی دیگه تمایل نداره به rob 
ولی من بهت قول میدم اگه تعداد crew 8 نفر فول بشه(رابر آماده باشه برا rob) دایم rob میزنیم  [قوله مردونه :D]
سوم: دوستِ من حتی تو زندگی واقعیم دزد هایی هستن که به سزای عملشون نرسیدن پس توی این سرور که برای شبیه سازی زندگی واقعیه این که بعضی robber ها به سزای عملشون نمیرسن یه چیزه طبیعیه 
و در آخر: من به عنوان یه Robber اینو وضیفه ی خودم دونستم که یه پست بزارم و پیشنهاداتی از سوی Bank Robbers بدم که اگه همه خوششون اومد و موافق بودن عملی بشه.
اصلا چرا فقط گانر نمیره ؟
میتونیم یه کار دیگه کنیم: کلا قوانین fail rob عوض کنیم یعنی این که rob سخت تر fail بشه که اونایی که زنده موندن حد اقل پولو بگیرن چون rob point برای rob دادن بالاخره(بعد از گرفتن پول دیگه بستگی به خودشون داره میتونن برن برا اونایی که fail شدن تو rob وکیل بیارن پول free براشون حساب کنن)
واضح تر بگم فقط اگه لیدر یا رانر ها(جفت رانر ها) مردن راب fail بشه با این کار دیگه پلیسا میان تو بانک گانرهارو بکشن نیز راب ادامه دار میشه تا جایی که فقط لیدر و یک runner بمونه هم ادامه داره 
در اون صورت cop ها میتونن بعد از givecash,  سمپل  گانر ها و  رانر هارو بریزن وبعد از شناسایی آن ها توسط FBI بدونه این که هیچ مشکلی برای راب پیش بیاد به جز در موردی که براتون گفتم
هم activity FBi  و هم activity NG بیشتر میشه.

هر کی فهمید یه فاتحه برا اموات ما بفرسته :*

ویرایش شده توسط HosseinLogan2018
dictation
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-به دلیل این که سمپل گانرا هم بعد از givecash ریخته میشه گانرا هم بتونن بعد از givecash هر cop دیدن بکشن
2-بعد buff زدن تو راب برا هر دو طرف ممنوع باشه ... هم برا robber هم برا cop
3- وقتی راننر کیف دستشه بمیره کیف روی زمین بیفته و  رانر دیگر بتونه کیف رو از روی زمین برداره و اگر  Ng/Fbi یا بتونه پول رو برداره و به بانک برگردونه و قسمتی از گزارش کار برای پلیس باشه
4- Fbi/Ng نتونن هکر و رانر رو find کنن

• دوست دارم که 2

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TheParadox گفته است:

1-به دلیل این که سمپل گانرا هم بعد از givecash ریخته میشه گانرا هم بتونن بعد از givecash هر cop دیدن بکشن
2-بعد buff زدن تو راب برا هر دو طرف ممنوع باشه ... هم برا robber هم برا cop
3- وقتی راننر کیف دستشه بمیره کیف روی زمین بیفته و  رانر دیگر بتونه کیف رو از روی زمین برداره و اگر  Ng/Fbi یا بتونه پول رو برداره و به بانک برگردونه و قسمتی از گزارش کار برای پلیس باشه
4- Fbi/Ng نتونن هکر و رانر رو find کنن

برای balance با گزینه 1و2و4 شدیداً موافقم 

ولی گزینه 3 یه جورایی نشدنیه 
میدونی چی میگم؟ 
منظورم اینه که اگه بیان بگن Fbi تو activity مثلا هفته ای یه کیف برگردونه به نظرت به تعداد fbi ها رانر میمیره ؟ یا اگه بمیره از کجا معلوم که cop بتونه برداره کیفو ؟ یا اصلاً کیف شاید تو بیابون بیافته ... به نظرت میتونن پیداش کنن؟ 

در کل ممنونم ازت پیشنهادات 1 و 2 و 4 برا balance خیلی مناسبه

ویرایش شده توسط HosseinLogan2018
dictation
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در 10/27/2018 در 02:12، HosseinLogan2018 گفته است:

ولی گزینه 3 یه جورایی نشدنیه 
میدونی چی میگم؟ 
منظورم اینه که اگه بیان بگن Fbi تو activity مثلا هفته ای یه کیف برگردونه به نظرت به تعداد fbi ها رانر میمیره ؟ یا اگه بمیره از کجا معلوم که cop بتونه برداره کیفو ؟ یا اصلاً کیف شاید تو بیابون بیافته ... به نظرت میتونن پیداش کنن؟ 

نه منظور من اینکه بخاطرش پول بگیرن

• دوست دارم که 2

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...