رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bank Heist

ارسال‌های توصیه شده

درود

مقدمه: من فکر میکنم وانتد نگرفتن سارقین بانک کاملا غیر منصفانست.

به عنوان مامور گارد ملی قابل توجه بازیکنانی که میگن دزدی از بانک کمتر از قبل شده باید بگم که دزدی از بانک بیشتر هم شده!

این دزدی از بانک ایده ی جالبی بود بهتون خسته نباشید میگم @Ali اما اینکه مجرمین وانتد نمیگیرن مگه اینکه اشتباه کنن تعادل رو در سرور بهم زده و اصلا منصفانه نیست.

در آمریکا یه سارق بنام دیبی کوپر از بانک سرقت کرد و هیچوقت پیدا نشد توی دنیا معروف شد اما توی سرور آرساکیا دستگیر نشدن سارقین بانک یه اتفاق عادیه حتی با این وجود که ما مامورین گارد ملی اسم تک تک سارقین رو حفظیم و دو طرف میدونیم که چه اتفاقاتی داره میفته اما اونها به سزای عملشون نمیرسن، بانک رو سرقت میکنن، هردفعه حدود۷ شاهدروتوی بانک زنده میزارن(کارکنان بانک) ولی با این وجود هیچوقت دستگیر نمیشن. در ضمن DNA انسان میتونه سال ها قابل شناسایی باشه نه ۲۰ دقیقه!

خب بریم سر اصل مطلب:

پیشنهاد میکنم بازیکنان پس از رسیدن به نقطه ی پایان Rob و پس از تمام شدن Rob همگی به هر حال 6 وانتد بگیرند.

هیچ چیز دیگه ای هم لازم نیست عوض بشه پس شما زحماتتون هدر نمیره بلکه با این ویرایش کوچیک تعادل رو به سرور برمیگردونید!

با تشکر

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 10/17/2018 در 21:10، ZombieRanger گفته است:

درود

مقدمه: من فکر میکنم وانتد نگرفتن سارقین بانک کاملا غیر منصفانست.

به عنوان مامور گارد ملی قابل توجه بازیکنانی که میگن دزدی از بانک کمتر از قبل شده باید بگم که دزدی از بانک بیشتر هم شده!

این دزدی از بانک ایده ی جالبی بود بهتون خسته نباشید میگم @Ali اما اینکه مجرمین وانتد نمیگیرن مگه اینکه اشتباه کنن تعادل رو در سرور بهم زده و اصلا منصفانه نیست.

در آمریکا یه سارق بنام دیبی کوپر از بانک سرقت کرد و هیچوقت پیدا نشد توی دنیا معروف شد اما توی سرور آرساکیا دستگیر نشدن سارقین بانک یه اتفاق عادیه حتی با این وجود که ما مامورین گارد ملی اسم تک تک سارقین رو حفظیم و دو طرف میدونیم که چه اتفاقاتی داره میفته اما اونها به سزای عملشون نمیرسن، بانک رو سرقت میکنن، هردفعه حدود۷ شاهدروتوی بانک زنده میزارن(کارکنان بانک) ولی با این وجود هیچوقت دستگیر نمیشن. در ضمن DNA انسان میتونه سال ها قابل شناسایی باشه نه ۲۰ دقیقه!

خب بریم سر اصل مطلب:

پیشنهاد میکنم بازیکنان پس از رسیدن به نقطه ی پایان Rob و پس از تمام شدن Rob همگی به هر حال 6 وانتد بگیرند.

هیچ چیز دیگه ای هم لازم نیست عوض بشه پس شما زحماتتون هدر نمیره بلکه با این ویرایش کوچیک تعادل رو به سرور برمیگردونید!

با تشکر

داداش شما چرا انقدر به فکر دپارتمن و فعالیت خودتونید؟
انقد که از دیده یه پلیس به این قضیه نگاه میکنید از دید یه شهروند یا عضو هر فکشن دیگه ای یه نگاه کوچولو به این داستان بندازید.
میفهمید که خیلیا نمیخوان برن زندان
اصن بگیم با پولی که از راب اومد free میگیرن از زندان میان بیرون
اونایی که fail شدن باید فقط ضرر کنن:| 
 شما خودت قبل این که بری NG به به چه چه میکردی برا این سیستم راب چون بدونه دردسر پولتو میگرفتی و میرفتی پی کارت
و به نظر من این نامردیه که هر کی میره Cop میشه میگه این سیستم راب مشکل داره
اگه مشکل داره وقتی civil هستید و میرید راب میزنید چرا اون موقع نمیگید مشکل داره؟

اقا @Ali دمت گرم این سیستم راب هوشمندانه ترین سیستمی بوده که من دیدم.
ولی چون یه سری مغزشون بستس همهیشه آسونترین چیزارو میخوان
و یه سریم به فکر activity هستن دایم در حال اعتراض به این سیستمه rob هستن

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

سلام. اول از همه می خواستم بگم که سیستمی که در حال حاضر وجود داره خیلی بهتر از قبل بود که همه وانتد می گرفتن و بخاطر همین خیلی ها دزدی نمی رفتند و اگر هم می رفتند بخاطر مهارت بود. این سیستم که الان وجود داره باعث شده که  دزد ها و پلیس ها باهم مساوی باشند. اگر هر یک از این گروه ها اشتباه کنن باعث میشه که یکی به موفقیت برسه. و یک موضوعی که هست تعداد پلیس ها خیلی زیاد شده و باعث اختلال در سرور شده. یک پلیر که می خواد تو شهر دور بزنه شاید توی یک رو به مقدار 10,000$ پول بخاطر جریمه میره یا دزدی که میرن حدود 10 الی 15 از پلیس های سرور می ریزن به بانک و همه رو می کشند. من خودم که کارم دزدی هست از هر 4 تا 2 الی 3 دزدی خراب میشه اونم بخاطر اینکه تعداد خیلی زیادی پلیس در سرور هست. یک نکته ی دیگه که وجود داره پلیس ها بعضی مواقع به گانر یا هکر تیر می زنن به خاطر اینکه   DNA   اونها بریزه و بتونن پول جم کنن. 

• دوست دارم که 3

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

با درود. در مورد مطالب بالا چند نکته رو دقت نکردین متاسفانه که توضیحشون رو میگم.

مورد اول اینکه شما یک سرور بازی SA:MP رو با زندگی واقعی در یه کشور خارجی مقایسه میکنی در رابطه با گمنام موندن اسم دزدهای بانک. اگه بخوایم مقایسه درستی داشته باشیم باید بگیم وقتی تو زندگی واقعی یک افسر پلیس تیر میخوره و کشته میشه مستقیما منتقل میشه به سردخانه و برگشتی درکار نیست.. ولی توی بازی وقتی یک cop تیر میخوره و کشته میشه در یکی از خانه های اطراف بانک از دستور rentroom/ استفاده میکنه و 10 ثانیه بعد از هر بار کشته شدن دوباره در بانک ظاهر میشه! اگه بخوایم منصفانه به قضیه نگاه کنیم همونطور که هرعضوی از دزدان بانک اگر طی دزدی تیربخورن و کشته بشن مستقیما 1 ساعت و نیم میرن زندان، هر افسر پلیس هم که طی این اتفاقات کشته شد باید 1 ساعت و نیم حق استفاده از دستور duty/ رو نداشته باشه تا عدالت برقرار باشه.

مورد بعدی در رابطه با 7 نفر شاهد که خب این خیلی واضح هست، دزدان بانک از mask استفاده میکنن و هرکسی که mask نداره 6 عدد wanted میگیره و هویتش مشخص میشه ولی بقیه هویتشون مخفی باقی میمونه (غیر از کسانی که تیر میخورن و نمونه خونشون روی زمین باقی میمونه).

مورد سوم مقایسه DNA در زندگی واقعی و بازی، این مقایسه هم کاملا غلط و اشتباه هست. در زندگی واقعی یک پلیس تحت هیچ شرایطی نمیتونه در یک ثانیه با تایپ دستور find [id-name]/ موقعیت یک نفر دیگه رو توی نقشه ی خودش ببینه و بیفته دنبالش و اقدام به کشتنش بکنه. برای پیدا کردن یه انسان روزها یا هفته ها وقت نیاز هست!

مورد چهارم در مورد جمله ی "اونها به سزای عملشون نمیرسن" بازهم تکرار میکنم که این یک بازی هست و در بازی همیشه یک طرف برنده یک طرف بازنده میشه، پس این عادی هست که طرف برنده به سزای عملش نرسه و با موفقیت فرار کنه!

مورد آخر که از همه مهمتر هست و دوستان بهش اشاره کردن کاملتر توضیح میدم. دلیل اصلی کم شدن تعداد کسانی که اقدام به دزدی از بانک میکنن نسبت به قبل، این هست که بازیکنان (چه civilian ها و چه اعضای department) 10 دقیقه به خودشون زحمت نمیدن فقط یک بار توضیحات نوشته شده در forum رو بخونن و فیلم آموزشی که founder تهیه کرده رو نگاه کنن و با قواعد و قوانینش آشنا بشن. در نتیجه پیش خودشون فکر میکنن سیستم rob جدید چه پروسه ی عجیب غریب و پیچیده و پر دردسری هست و بهتره بیخیالش بشیم... این قضیه هم شامل بازیکنان high level قدیمی و هم بازیکنان تازه وارد میشه. شاید بیشتر از دو سوم بازیکنانی که روزانه آنلاین هستن فقط به دلیل اینکه یک بار نمیان forum رو مطالعه کنن، با سیستم rob آشنایی ندارن و باعث میشه تعداد دزدی ها کمتر باشه نسبت به سابق. درصورتی که اصلا به این سختی که فکر میکنن نیست و قرار نیست به بانک مرکزی دسته متوسطی آمریکایی دستبرد بزنن و چند مرحله ی خیلی ساده داره که هرنفر با حداکثر یک بار خوندن توضیحات و 2 بار تمرین میتونه کاملا حرفه ای بشه... از طرف دیگه هم اعضای Department هستن که با آگاه نبودن کامل از قوانین، سهوا یا عمدا باعث خراب شدن کار میشن مثل کشتن hacker ها بیرون از بانک یا تیراندازی بی مورد اعضای FBI برای تهیه گزارش کار و موارد اینچنینی که خلاف قوانین درج شده هست و مجموع اینها باعث سرد شدن بازیکنان نسبت به rob میشه در نتیجه باعث کم شدن کار اعضای Department خواهد شد.

قطعا سیستم rob جدید از balance فوق العاده ای برخوردار هست و نیاز به تغییر نداره (با تشکر از @Ali). اگه همه ی بازیکنان فقط 10 دقیقه نه بیشتر زمان بزارن توضیحات و فیلم آموزشی رو نگاه کنن، قطعا و یقینا اعضای cop وقت برای خاروندن سر نخواهند داشت و کسی رو بیکار در چهار راه LS نمیتونید ببینید و هیجان سرور چندبرابر خواهد شد.

ویرایش شده توسط Daenerys
  • دوست دارم که 5
  • مرسی 1
  • هاها 2

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

با عرض سلام و وقت بخیر.

با توجه به گفتگو پیشنهاد شما رد شد.

با توجه به زیاد شدن Rob احتمال اشتباه بازیکنان و تعداد بازیکنانی که Rob میزنند هم بیشتر شده بنابراین باید این مشکل کمی بهتر شده باشد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...